جک هیدرولیکی BFT LUX B

 • قدرت هر لنگه درب 300 کیلوگرم
 • طول هر لنگه درب 3 متر
 • 5 سال
تماس بگیرید
تاریخ بروزرسانی : یکشنبه, 13 فروردین 1402
موجود است
آماده ارسال
مقایسه
مشاهده علاقه مندی ها
نقد و بررسی اجمالی

جک هیدرولیکی BFT LUX B

جک ایتالیای هیدرولیک مدل LUX B دارای سیستم پمپ هیدرولیک این جک پارکینگی در زمان قطع برق از یک طرف قفل است به این صورت که در زمان باز بودن درب و قطع برق درب هیدرولیک با فشار دست بسته میشود ولی بلعکس آن امکان پذیر نیست .سرعت حرکت درب هیدرولیک BFT در این مدل 17 ثانیه برای یک کورس 90 درجه میباشد .ضریب نفوذ پذیری این نوع جک برقی 57  IP57  که نسبتا بالا ترین مقدار مقاومت در برابر نفوذ آب و خاک میباشد .مقاومت دمایی استاندارد عملیاتی برای این جک اتوماتیک پارکینگ 50+ الی 20- درجه سانتیگراد میباشد .طول این جک هیدرولیک 1025 میلیمتر و کورس 270میلیمتری دارد که تا 123 درجه درب هیدرولیک را باز میکند .از سری جک های هیدرولیک می باشد که با قدرت و تنوع بالای خود به مصرف کننده آزادی عمل در طراحی و ساخت درب را می دهد . این سری محصول در کاربردهای تجاری و مسکونی با تردد بالا پیشنهاد می گردد.

BFT LUX B

 

 BFT LUX B قدرتی معادل 300 کیلوگرم دارد که مناسب دربهایی با طول حداکثر 3متر می باشد. به طور کلی یکی از ویژگیهای جکهای هیدرولیکی درب این است که مشکلی با تردد بالا ندارند و استهلاک بسیار پایینی دارند. پس این مدل مثل سایر سری محصولات لوکس مناسب مجتمع های مسکونی با تردد بالا می باشد. به طور کلی یکی از ویژگیهای جکهای هیدرولیکی درب این است که مشکلی با تردد بالا ندارند و استهلاک بسیار پایینی دارند.

 

محتویات درون پک لوکس بی  :

 •  2عدد جک 
 • 1 عدد ریموت
 • 1 عدد فلاشر 
 • مدارفرمان 
 • یک جفت چشم

 

BFT LUX B

مشخصات فنی جک هیدرولیکی BFT LUX B

این سیستم که شرایط خاصی را برای نصب بر از شرایط محیطی می طلبد امکانات گسترده ای را در اختیار مصرف کنند ه قرار میدهد از جمله امکان باز نمودن درب تا 130 درجه و تغییر این زاویه برای هر لنگه در سری های 230 ولت مکانیکی و در سری های 24 ولت توسط میکروسوئیچ انجام می پذیرد .ویژگی هایی همچون برخورداری از کمپرسور های 24 ولت ، ضریب های حرارتی بالا و قابلیت نصب گرم کن های الکتریکی و... این سری محصول را در بازه گسترده ای از انتخاب قرار داده است .هدف از تولید این محصول ارائه تیپی از سیستم اتوماسیون هیدرولیک میباشد که بخش عظیمی از بازار طرح های مسکونی ، تجاری و صنعتی را در بر بگیرد . این محصول که بر اساس قوانین فیزیک سیال طراحی گردیده است قابلیت های سری محصولات الکترومکانیک با راندمانی بالاتر عرضه میکند . سرعت عملكرد درب براي زاويه 120 درجه 17 الی 48 ثانيه ميباشد . این سری محصول که در دو تیپ با ولتاژ24 و 230 عرضه معرفی می گردد با وات مصرفي 300 و 250  به کمک شیر های فشار ، قدرتی معادل با 30 الی 50 bar را بمحل اتصال بازوی جک بر روی درب اعمال می کند . ضریب استاندارد حرارتی این سیستم  60+ تا 10- درجه سانتیگراد میباشد .  دارای ضریب حفاظتی ( IP57 ) که در نوع خود کم نظیر میباشد و امکان نصب سیستم را در هر شرایط محیطی تظمین می کند.

 

BFT LUX B

 

نگاه کلی به جک هیدرولیکی BFT LUX B

 • دو عدد جک هیدرولیکی
 • قدرت هر لنگه 300 کیلوگرم
 • مناسب دربهایی با طول 3 متر
 • مناسب مجتمع های مسکونی و تجاری با تردد بالا

 

BFT LUX B

جمع بندی نهایی

سری جکهای پارکینگی LUX جز محصولات بسیار باکیفیت و گران قیمت این کمپانی می باشد که به طور کلی تمام سری محصولات بی اف تی لوکس هیدرولیکی می باشد . BFT LUX B قدرتی معادل 300 کیلوگرم دارد که مناسب دربهایی با طول حداکثر 3 متر می باشد. به طور کلی یکی از ویژگیهای جکهای هیدرولیکی درب این است که مشکلی با تردد بالا ندارند و استهلاک بسیار پایینی دارند. پس این مدل مثل سایر سری محصولات لوکس مناسب مجتمع های مسکونی با تردد بالا می باشد.پرسش و پاسخ
ارسال پرسش