با توجه به نوسانات ارز ، قبل از ثبت سفارش هماهنگ بفرمایید
شماره تماس دو بی کا

جک پارکینگی جک برقی نایس - NICE جک ریلی 24 ولت نایس ربوس Robus 600

جک ریلی 24 ولت نایس ربوس Robus 600

قابلیت جابجایی 600 کیلو گرم درب را تا عرض 8 متر،کاملا ضدآب و گرد غبار،کاملا بیصدا،قابلیت نصب بالا و پایین درب ،24 ولت / گارانتی: 24 ماهه

موجود
کد کالا: 9587
قیمت محصول: 19,500,000 تومان   18,700,000 تومان
توضیحات کلی محصول

جک کشویی 24 ولت نایس

موتور ریلی نایس 600 (Nice ROBUS 600) قدرت جابجایی درب تا وزن 600 کیلوگرم و طول تا 8 متر را دارد ، این جک ریلی برند نایس ایتالیا مناسب برای محیط های مسکونی میباشد. یکی از درب هایی که امروزه به وفور برای درب پارکینگ استفاده می شود درب های ریلی هستند که برای استفاده از آنها به جک ریلی نیاز دارید. از آنجا که این درب ها به صورت کشویی یا ریلی باز می شوند به درب های کشویی هم معروف هستند. بی شک نوع جکی که برای درب های کشویی یا ریلی استفاده می کنید با نوع جک درب پارکینگ های دو لنگه یا تک لنگه متفاوت است.

 

جک ریلی 24 ولت نایس  ROBUSKIT 600-

جک ریلی نایس چیست ؟

جک ریلی نایس 600 کیلو ( 24 ولتی ) وسیله ای خاص برای درب های اتوماتیک ریلی است. معمولا از این جک ها در مکان هایی استفاده می شود که فضای کافی برای چرخش درب حول محور لولا وجو ندارد، در نتیجه باید درب به صورتی باشد که به صورت ریلی باز و بسته شود. این درب ها معمولا در عرض حرکت نمی کنند به همین دلیل فضای کمتری برای باز و بسته شدن نیاز دارند. توجه کنید که این درب ها هم مانند درب های تک لنگه یا دو لنگه نیاز به جک درب های مطمئن دارند. این ساختار حرکتی معمولا برای درب هایی با وزن بالا انجام می شود.

جک ریلی 24 ولت نایس  ROBUSKIT 600-

مزایای استفاده از جک کشویی 24 ولت نایس

این که چه نوع جکی می تواند برای باز و بسته کردن این درب ها استفاده شود، اهمیت بسیار زیادی دارد. این درب ها به راحتی باز و بسته می شوند و اگر از جک ریلی برای آنها استفاده نکنید امکان بسته شدن ناگهانی درب و آسیب رسیدن به ماشین شما وجود دارد. با توجه به زیاد شدن این درب ها شرکت های بزرگی در زمینه اپراتور های ساخت جک های ریلی فعالیت می کنند. جک درب مخصوص به این نوع درب ها جک کشویی هم شناخته می شود. از این جک ها معمولا برای اتوماتیک ساختن درب های ریلی استفاده می شود. این جک های هوشمند برای اولین بار توسط کشور آلمان و ایتالیا ساخته شدند و سپس به ایران راه پیدا کردند. معمولاً درب‌های کشویی به دلیل استهلاک بالا و زنگ زدگی بلبرینگ های زیر درب نیاز به سرویس و نگهداری دارند. با ورود چرخ‌هایی از جنس پلی اتیلن میزان مشکلات چرخ های کشویی زیر درب کاهش یافته. بنابراین پیشنهاد ما در مرحله اول بازدید دقیق و رفع مشکل و در مرحله دوم اقدام به نصب دستگاه می‌باشد. رفع ایراد درب کشویی را می‌توان توسط آهنگر خبره به انجام رسانید وجود این مشکل‌ها، عملکرد سیستم اتوماتیک درب پارکینگ را به شدت تحت تأثیر قرار داده و باعث کاهش عمر مفید دستگاه می‌شود جهت تست سلامت درب کشویی می‌توان با هل دادن درب و روان بودن آن از سلامت درب اطمینان حاصل کرد.

 

جک ریلی 24 ولت نایس  ROBUSKIT 600-

 

خلاصه قابلیت های فنی جک ریلی 24 ولت نایس  ROBUS KIT 600-

  • جک ریلی 24 ولتی ایتالیای
  • بسیار کم صدا
  • تردد کاری بسیار بالا
  • قدرت جابجایی 600 کیلو گرم
  • قابلیت جابجایی تا 8 متر درب
  • کاملا ضد آب
  • قابلیت نصب بالا و پایین درب
  • طول عمر بسیار بالا
  • طراحی روز اروپا

 

 

 

ویژگی های جک ریلی درب پارکینگ

از ویژگی های اصلی که می توان برای این جک ها نام برد استفاده از آنها برای درب های با وزن بالای 600 کیلوگرم است. یعنی در واقع این جک ها جزو جک های سنگین و نیمه سنگین محسوب می شوند. از تکنولوژی های جدید برای این جک ها استفاده شده است زیرا این درب ها جدیدا به علت کمبود جا در خانه ها ساخته شده اند و تکنولوژی هم که برای جک ریلی در نظر گرفته شده است بسیار هوشمند است. سیستمی که برای جک ریلی در نظر گرفته شده است از نوع سیستم های بلو باس یا دو سیم می باشد. همچنین در برخی از جک های ریلی پارکینگ از سیستم های دو موتور استفاده شده است که قابلیت سنسور های حرارتی دارد و معمولا برای درب های کشویی دوبل استفاده می شود.

جک ریلی 24 ولت نایس  ROBUSKIT 600-

در زمان قطع شدن برق چه کنیم ؟

در مواقع قطع برق ، بازو بسته شدن درب به صورت دستی انجام می شود چرا که جک کشویی یال از ولتاژ 220 ولت استفاده میکند و قابلیت نصب باطری برق اضطراری را ندارد از این در زمان قطع برق از روش زیر استفاده میکنید. استفاده از باطری برای جک ها توصیه نمیشود چرا که این باطری ها مرتب زیر شارژ بوده و بعد 2 سال نیاز به تعویض دارند ، هزینه خرید باطری و نصب آن برای کاربر در دراز مدت بسیار بالا میباشد از این رو از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نبوده است چرا که شسما حتی در زمان قطع شدن برق نیز میتوانید بدون باطری درب را باز کنید .

 

 

برای این کار به صورت زیر عمل کنید :

در پوش لاستیکی خلاص کن را بردارید .

با استفاده از آچار مخصوص ، خلاص کن را در وضعیت 1 قرار دهید .

اکنون می توانیددرب را با دست در وضعیت دلخواه قرار دهید .

 

 

در زمان اتصال مجدد برق به صورت زیر عمل میکنید:

 

با استفاده از آچار مخصوص ، خلاص کن را در وضعیت 0 قرار دهید .

برق دستگاه را وصل نمایید.

 

جک ریلی 24 ولت نایس  ROBUSKIT 600-

جمع بندی نهایی

جک ریلی 24 ولت نایس ROBUS KIT قدرت جابجایی 600 کیلوگرم درب را دارند و تا 8 متر درب را جابجا میکنند ، این جک کشویی ایتالیای 24 ولت بوده است  و از آخرین فناوری روز برای تولید آن استفاده شده است. جک ریلی نایس 600 کیلوگرم کاملا ضد آب و گرد غبار میباشد و مناسب برای محیط های خشک و مرطوب است و به طور کلی با تمامی اقلیم های آب هوایی ایران سازگاری دارد. شما قادر خواخید بود جک ریلی نایس ربوس 600 را در بالا و پایین درب نصب کنید و در هر صورت این جک نایس کاملا ضد آب  بوده و عملکردی نرم بیصدایی دارد.

 

BASIC INFORMATION
Motor power supply 24 V
Leaf maximum width  -
Leaf maximum weight  600 kg
Motor type electronmechanical
MOTOR TECHNICAL DATA
Power Supply 230/24 V
Current draw  2,5 A
Max Power  515W
Duty cycle  100 cycles/day
Traction force  600 N
Motor thermal protection  140° C
Opening speed  9 - 18,6 m/min
Operating temperature  -20° + 50°C
Protection rating  IP 44
Self-locking  yes
Limit switches for opening  yes
Limit switches for closing  yes
Encoder  no
BASIC CONTROL BOARD FUNCTIONS
Second line of photocells  BlueBus
Pedestrian passage function  yes
Amperometric sensor  yes
Running time adjustment  no
Force adjustment  no
Pre-Flashing of the warning light  yes
Automatic closing  yes
Soft-stop, soft-start  yes/yes