شماره تماس دو بی کا
جک کانه گیت وین کیت ۶

جک پارکینگی کانه گیتس وین کیت 6 WinKit

جک الکترومکانیک WIN KIT6   ، با توان جابجایی هر لنگه درب تا وزن 400 کیلوگرم و طول هر لنگه درب حداکثر 4 متر با ولتاژ 220 ولت ،ساخت فلاند / گارانتی: 24 ماهه

موجود
کد کالا: 5094
قیمت محصول:   10,800,000 تومان

جک برقی کانه گیتس KoneGates جک پارکینگی کانه گیتس وین کیت 6 WinKit جک برقی درب بازکن ریموت کنترلی در پارکینگ

توضیحات کلی محصول

جک درب اتوماتیک کانه گیتس وین کیت WIN KIT 6

برند فلاندی کانه گیتس دارای دو مدل جک با نام های WIN KIT 6 ، WIN KIT 4   است که مدل شفت بلند آن با کورس 60 سانتی و قابلیت جابجایی 400 کیلو گرم و 4 متر درب  ( برای هر لنگه ) با قابلیت نصب برای محیط های پر تردد مسکونی و تجاری طراحی شده است. جک درب اتوماتیک کانه گیتس وین کیت 6 کاملا ضد اب و گرد غبار بوده است و در زمان کارکرد بسیار نرم و بی صدا است تا در زمان بسته شدن صدای مزاحمی برای واحد های همکف نداشته باشد.

WIN KIT6  

چرا از جک شفت بلند کانه گیتس استفاده کنیم ؟

درب اتوماتیک بازو بلند کانه گیتس دارای کورس 60 سانتی است برای درب های 3 تا 4 متری برای هرلنگه استفاده میشود ، داشتن کورس بلند سبب میشود تا فشار کمتری به جک ها وارد شود . هر مقدار فشار کمتری به موتر در زمان باز بسته شدن وارد شد مقدار استحلاک کمتر میشود و این امر سبب میشود تا عمر مفید جک کورس 60 کانه گیتس افزایش پیدا کند .

 

 

 

خلاصه قابلیت های فنی جک پارکینگی 220 ولت WIN KIT6  کانه گیتس

 • مدار الکترونیکی کاملا هوشمند
 • دارای کورس 60سانتی
 • قدرت جایجایی 4 متر برای هر لنگه
 • قابلیت برنامه ریزی اتوماتیک
 • امکان نصب انواع قفل برقی
 • با امکان برنامه ریزی زمانی مجزا برای هر لنگه درب
 • قابلیت جابجایی 400 تا 600 کیلو وزن برای هر لنگه
 • قابلیت تنظیم قدرت و سرعت اولیه و ثانیه
 • دارای خروجی برای قفل برقی فلاشر و چراغهای پارکینک
 • با قابلیت نصب چشمی محافظ

 

WIN KIT6  

توصیه استفاده از قفل برقی

قفل برقی در بازار برای محصولات جک درب پارکینگ دارای تنوع زیادی است اما از بهترین مدل ها میتوان به قفل برقی یوتاب ، قفل برقی سیزا ، قفل برقی کاویان اشاره داشت که در زمان نصب شدن درب بر روی دو لبه درب نصب میشود از جمله مزایا آن میتوان به موارد زیر اشاره داشت .

 • ضد سرقت شدن درب پارکینگ
 • در صورت تصادف اتومبیل با درب پوسته جک شکسته نمیشود
 • عملکرد همزمان قفل برقی با تایم باز و بشته شدن درب

 

جک 220 ولت بسیار قوی

جک برقی وین کیت 6 کانه گیتس بر اساس مشخصات خود کارخانه سازنده از ولتاژ 220 ولتی استفاده میکنند، استفاده از این جک های الکترومکانیک با این توان و قدرت جابجایی با استفاده از برق شهری یک امتیاز بسیار بزرگ بوده تا هر کجا امکان استفاده از آن را فراهم سازد ممکن است این محیط مسکونی ، صنعتی ، تجاری باشد.

 

WIN KIT6  

 

بدنه بسیار مقاوم در برابر رطوبت و گرد خاک

یکی از مزایای درب اتوماتیک وین کیت 6 ، تولید قطعات بسیار نازک و همچنین با استحکام بسیار زیاد می باشد که ساخت آن توسط روش های دیگر ریخته‌گری تقریبا غیر ممکن است. مجموع این دو مورد دوام و استحکام بسیار بالایی در برابر شرایط محیطی برای این محصول به ارمغان آورده است؛ به نحوی که این جک برقی والنسیا می تواند به راحتی رطوبت بسیار زیاد و حرارت بالا را بدون تغییر در سیستم کارکرد خود تحمل کند.

 

 

برد مدار فرمان جک پارکینگی Kone Gates Win Kit 6

برد جک درب اتوماتیک کانه گیتس Win Kit 6 یکی از بردهای کامل بازار اروپا می باشد که کلیه نیازهای مورد نیاز یک درب اتوماتیک را پاسخگو می باشد، این برد در عین کامل بودن بسیار ساده بوده و نصابان درب اتوماتیک به راحتی می توانند این برد را با فشردن سه دکمه به راحتی هرچه تمامتر پروگرام کنند. فرآیند اتوست این برد درب اتوماتیک کلیه پارامترها را با سرعت و دقت کامل به راحتی تنظیم می نماید.

WIN KIT6  

کار کرد راحت تر در زمان قطع شدن برق

 

تمام محصولات جک پارکینگی کانه گیتس دارای کلید خلاص کن دستس است و در زمان قطع شدن برق با قرا دادن کلید خاص داخل جک و چرخاندن آن جهت عقربه های ساعت ، جک از حالت اتومات خارج شده به حابت دستس تغییر وضعیت میدهد . پس از وصل شده برق همین مراحل مجدد انجام داده تا دوباره جک به حالت اتومات برگردد .

 

گارانتی و خدمات جک الکترومکانیکی کانه گیتس

شرکت کانه گیتس جک های خود را با گارانتی بلند مدت 24 ماه (یک ساله از تاریخ فروش) در بازار عرضه داشته است که این گارانتی به همراه کارت گارانتی به خریداران جک 220 ولت WIN KIT6  کانه گیتس ارائه میشود.

WIN KIT6  

جمع بندی نهایی

جک برقی کانه گیتس Win Kit 6 دارای قدرت بسیار بالا و قابلیت نصب در محیط های پر تردد را دارد ، قیمت بسیار مناسب و استفاده از فناوردی روز اروپا همه وهمه از مزایای خرید جک کورس 60 کانه گیتس میباشد . به طور کلی خرید جک وین کیت 6 برای درب های عریض و منازل مسکونی پر تردد پیشنهاد میشود .

مشخصات کلی محصول
نوع و مدل جک

حداکثر توان جابجایی
حداکثر عرض درب
ولتاژ ورودی موتور جک برقی 0 ولت
قابلیت نصب (برق اضطراری) ندارد
قابلیت نصب قفل برقی
تعداد کارکرد روزانه نامحدود
موقعیت های محل نصب
قابلیت توقف در برابر مانع ندراد
قابلیت ترمزگیری ندارد
قابلیت ضد آب و گردوغبار ندارد
قابلیت باز شدن بیش از 90 درجه ندارد
متعلقات همراه جک
سایر ویژگی ها