شماره تماس دو بی کا
فروش ویژه
جک اتوماتیک AUTOMATIC

جک پارکینگی اتوماتیک گیت AUTOMATIC GATE 600

جک بازویی اتوماتیک گیت ساخت ایران با توان جابجایی هر لنگه 600 کیلوگرم و عرض 4 متر، ولتاژ ورودی 220 ولت / گارانتی: 36 ماهه

موجود
کد کالا: 6635
قیمت محصول: 4,470,000 تومان   4,200,000 تومان

جک برقی اتوماتیک گیت جک پارکینگی اتوماتیک گیت AUTOMATIC GATE 600 جک برقی درب بازکن ریموت کنترلی در پارکینگ

توضیحات کلی محصول

جک پارکینگی اتوماتیک گیت AUTOMATIC GATE 600

شفت بلند به بازوهای جک گفته میشود ، شفت در بازوی جک پارکینگی اتوماتیک گیت AUTOMATIC GATE 600  60 سانت میباشد و از مدل های کورس بلند بازار به حساب میاید . داشتم بازوی بلندتر سبب میشود درب پارکینگ به راحتی باز و بسته شود و فشار وارده به موتور جک کمتر شود ، در نتیجه عمر مفید جک پارکینگ نیز بیشتر خواهد شده . هر بازوی جک اتوماتیک 600 دربهایی بین 4 تا 6 متر را بر اساس میزان وزن به نسبت عرض قادر است جابجه کند .

 

شفت بلند تر به چه معنی است

شفت در اصطلاح به بازوی جک گفته میشود ، برای درب های با عرض بالای سه متر از جک های شفت بلند تر استفاده میشود تا برای باز کردن درب نیرو کمتری استفاده شود و در دراز مدت طول عمر بالا تری داشته باشد .

 

جک پارکینگی اتوماتیک گیت AUTOMATIC GATE

جک پارکینگی اتوماتیک گیت AUTOMATIC GATE 600

جک پارکینگ AUTOMATIC GATE 600 یک جک شفت بلند برای درب های عریض میباشد که طراحی این جک در ایتالیاانجام شده و ساخت وتولید آن در ایران صورت میگیرد . قدرت جابجایی هر بازو از این جک پارکینگ 600 کیلوگرم میباشد و قادر است درباهی عریض را تا 6 متر برای هر لنگه پشتیبانی کند . مدار فرمان بسیار دقیق تایمینگ قادر است به صورت فست کلوز درب ها پارکینگ بعد از خارج شدن اتومبیل درب به سرعت بسته میشود و بازوهای جک پارکینگ ویرا AUTOMATIC GATE 600کاملا ضد اب و گرد غبار میباشند .

 

 

قابلیت های جک اتوماتیک گیت بازو بلند

 • جک با طراحی ایتالیا
 • ساخت تولید با بالاترین کیفیت
 • قابلیت نصب انواع قفل برقی
 • قابلیت جابجایی 600 کیلو برای هر بازو
 • قابلیت جابجایی 4 الی 6 متر در هر بازو
 • جک ویرا قدرتمند و بیصدا و دارای طراحی منحصر بفرد
 • قابلیت باز شدن رو به بیرون و داخل بازشو
 • قابلیت نصب انواع قفل برقی
 • قابلیت نصب ریسور ریموتی
 • کاملا ضد آب ( IP55) است
 •  مجهز به برد دیجیتال سه سرعته است
 • کارکرد روان و یکنواخت

جک پارکینگی اتوماتیک گیت AUTOMATIC GATE

 

 

بهتر است قفل برقی نیز نصب کنید

امروزه کمتر درب مجتمعی دیده میشود که از درب اتوماتیک پارکینگ برای باز بسته کردن درب استفاده نکرده باشد، قفل برقی علاوه بر درب های نفر رو قابلیت نصب بر روی انواع درب های پارکینگی را دارد ، شایان ذکر است که نصب قفل برقی برای جک پارکینگی لازم بوده است و برای بررسی بیشتر دو عامل اصلی نصب قفل برقی را معرفی میکنیم.

 

 • قفل برقی ضربه ناشی از تصادف احتمالی یک اتومبیل را با درب پارکینگ دفع میکند تا این ضربه با بازوی جک آسیب نرساند و سبب خرابی پوسته جک یا شکستن بازو آن نشود.
 • قفل برقی ، درب پارکینگ را ضد سرقت کرده و از خروج و ورود افراد غیر ساکن جلوگیری میکند. سیستم عملکرد قفل به این صورت است که همزمان با فشار دادن کلید ریموت ، درب پارکینگ و قفل کله گاوی همزمان باز میشود و در زمان بسته شدن زبانه هر دو درب را چفت میکند.
 • قفل برقی از ایجاد سر صدا برخورد دو درب در زمان بسته شدن جک پارکینگ جلوگیری میکند و همزمان دو لبه درب را بسته و از ایجاد صدای برخورد دو درب ممانعت میکند.

 

چشمی های فوتوسل قدرتمند

امروزه اگر در سطح شهر به درب پارکینگ منازل نگاه کنید دو قطعه سیاه رنگ که بر روی دیوارهای دو سمت درب نصب شده اند جلب توجه می نماید. این دو قطعه درواقع همان فتوسل و یا چشم ایمنی می باشند که در چهارچوب درب قرار گرفته است. جک پارکینگی اتوماتیک گیت AUTOMATIC GATE 600 نوعی سنسور تشخیص مانع می باشند. روش کار در آنها بدین صورت است که فرستنده یک اشعه باریک از نور مادون قرمز را در راستای خط مستقیم ارسال می کند و گیرنده که دقیقا در مقابل فرستنده نصب شده است این اشعه را دریافت می کند.

 • مانع برخورد با هر گونه مانع در بین راه
 • بسته شدن درب بعد از رد شدن اتومبیل ( فست کلوز )

 

 

 

گارانتی و خدمات

زمان دوره گارانتی محصولات بر روی کارت گارانتی درج گردیده است و در مورد هر محصول بر روی کارت گارانتی ( طبق شرایط مندرج در پشت کارت ) به صورت مستقل درج شده است که زمان شروع آن از تاریخ تولید محصول می باشد. جک برقی پارکینگ اتوماتیک 36 ماه ( سه سال ) خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور را دارد.

مشخصات کلی محصول
نوع و مدل جک

جک پارکینگی اتوماتیک گیت AUTOMATIC GATE 600

حداکثر توان جابجایی 600 کیلو برای هر لنگه
حداکثر عرض درب 4 متر
ولتاژ ورودی موتور جک برقی 200 ولت
قابلیت نصب (برق اضطراری) ندارد
قابلیت نصب قفل برقی دارد
تعداد کارکرد روزانه 200 بار در 24 ساعت
موقعیت های محل نصب مسکونی ، اداری ، تجاری
قابلیت توقف در برابر مانع دارد
قابلیت ترمزگیری دارد
قابلیت ضد آب و گردوغبار دارد
قابلیت باز شدن بیش از 90 درجه دارد
متعلقات همراه جک 2 عدد بازوو جک - 2 عدد ریموت - 1 عدد فلاشر - برد و مدارفرمان - 1 جفت چشمی - یراق نصب
سایر ویژگی ها