شماره تماس دو بی کا
فروش ویژه
جک بتا فاب 400

جک پارکینگی بتا فاب BETTA FAB 400

جک بتا فاب 400 مناسب برای درب های هر لنگه تا 2.5 متر و وزن هر لنگه درب تا 350 کیلوگرم ، دارای مدارفرمان هوشمند پیشرفته با ولتاژ 220 ولت و دارای خلاص ک / گارانتی: 12 ماهه بتا

موجود
کد کالا: 427
قیمت محصول: 4,400,000 تومان   3,900,000 تومان

جک برقی بتا - Beta جک پارکینگی بتا فاب BETTA FAB 400 جک برقی درب بازکن ریموت کنترلی در پارکینگ

توضیحات کلی محصول

جک درب پارکینگ بتا فاب BETTA FAB 400

جک بتا فاب BETTA FAB 400 برای درب های به طول هر لنگه 2.5 متر و وزن 350 کیلوگرم مناسب است. با توجه به قدرت زیاد موتور ، درب پارکینگ بدون صدا باز و بسته خواهد شد. از مهمترین ویژگی های آن داشتن برد اختصاصی با فناوری بالا است تا تنظیم حالت های  مختلف میسر باشد. امکانات به روز و کیفیت بالای ساخت سبب شده تا خریداران با استقبال گرم ، پذیرای این محصول باشند.

 

با نقد و بررسی جک پارکینگی کورس 40 سانتی بتا تا پایان با ما همراه باشید.

شرکت بتا از سال 1380 کار خود را با تولید برد های الکترونیکی آغاز کرد و پس از 4 سال به موفقیت های بزرگی دست یافت. محصولات بتا دانش محور و دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند. در حال حاضر Betta که به پایان دهه دوم فعالیت حرفه ای خود نزدیک می شود در تلاش است تا روز به روز با نوآوری و خلاقیت ،کالای با کیفیت ارائه دهد تا راحتی و آسایش روزمره کاربران را فراهم کند.

 

بازوی جک بتا فاب

انتقال قدرت مکانیکی در بازو های بتا 400

در جک برقی 400 Betta بازو ها ساختار الکترومکانیکی دارند. سیستم انتقال قدرت از نوع چرخ دنده ای است و  با فشار فیزیکی به تحرک در می آید این امر گرچه سبب انتقال نیروی محرکه مقتدری می شود اما یک ضعف دارد و آن هم اصطکاک ایجاد شده در زمان حرکت پیستونی بازو به داخل و خارج است که دمای قطعات بالا می رود و در نتیجه در اثر استفاده ی بدون فاصله و پشت سر هم ، ممکن است مدت زمان کوتاهی توقف داشته باشد تا دما پایین بیاید .این موضوع باعث می شود تا بیشتر از 30 بار در ساعت امکان تردد میسر نباشد. البته این میزان تردد در کل عدد مناسبی است.

نقطه ی قوت بازو های مکانیکی در جک اتوماتیک بتا فاب 400  توان و قدرت بالا است. توان 250 وات با ولتاژ 220 ولت در کنار کورس 40 سانتی حرکت بسیار نرم و روانی را فراهم خواهد کرد تا درب بی صدا و در کمترین زمان ممکن باز و بسته شود ؛ وجود وزن 350 کیلو گرم  یا طول 2.5 متر برای هر لنگه درب  هم باعث نخواهد شد تا این محصول به زحمت بیفتد.نبود هیچگونه صدایی در هنگام کارکرد ، مدیون سیستم دو سرعته هم می باشد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

 

جک بازویی بتا فاب

عمر طولانی با استحکام بالا

یکی از نکات بسیار مهم در هنگام خرید جک درب پارکینگ توجه به میزان مقاومت آن می باشد زیرا جک برقی در تمام فصول نباید دچار خرابی یا افت کیفیت شود. فاب بتا 400 دارای استاندار محافظت در برابر آب و گرد و غبار IP44 می باشد تا باران یا رطوبت تاثیری در کار آن نگذارد. منفی 20 تا مثبت 50 در جه ی سانتی گراد بازه ی دمایی مناسبی برای استفاده در تمام نقاط ایران می باشد.این میزان از مقاومت فیزیکی می تواند تضمین دهنده ی عمر طولانی جک باشد.

 

قدرت واقعی در سکوت است

همانطور که در بالا اشاره کردیم بی صدا بودن به دلیل بهره گیری از سیستم دو سرعته می باشد. حرکت در جک پارکینگی بتا FAB 400 با دو سرعت مختلف انجام می شود. در ابتدای کارکرد سریع ترین حالت را مشاهده خواهید کرد تا با قدرت درب باز شود و زمان کلی کاهش یابد. اما در ادامه زمانی که درب باید متوقف شود سرعت به مقدار قابل توجهی کم می شود این عمل در زمان بسته شدن و قرارگیری دو درب بر روی یکدیگر هم اتفاق می افتد تا کوچکترین صدایی به گوش نرسد. سروصدای زیاد درب پارکینگ ، در تمام طول شبانه روز باعث سلب آسایش طبقات اول می شود و تنها راه حل موجود استفاده از جک بی صدا است.

 

 

مدار فرمان هوشمند

درب اتوماتیک فاب بتا از سیستم فرمان انحصاری بتا بهره می برد که دارای ویژگی های منحصر به فردی است.بهره بردن از صفحه نمایش LCD  به جای سون سگمنتی باعث شده تا دستور های مختلف به طور کامل بر روی صفحه نمایش مشاهده شوند و در هنگام نصب و یا زمانی که قصد تغییر برنامه و زمانبدی را دارید بسیار راحت باشید. به جز راحتی ، دقت عمل زیاد هم حاصل این فناوری جدید می باشد. در برد مدار ،ترانس به صورت مجزا تعبیه شده و دیگر بر روی برد نیست.

 

تامین امنیت اهمیت بسیار بالایی دارد

این جک درب پارکینگ بتا استحکام مناسبی دارد ولی نباید دچار سوءتفاهم شوید.

فشار از جهت مخالف به چند صورت انجام می شود .اکر این موضوع عمدی باشد می تواند امنیت ساختمان را به خطر بیاندازد و اگر سهوی باشد مثل برخورد تصادفی خودرو با درب پارکینگ باز هم خسارت زیادی در پی خواهد داشت. همانطور که اشاره شده موتور توسط چرخ دنده ها قدرت را انتقال می دهد و اگر این حرکت به صورت مخالف اعمال شود باعث خرابی جدی چرخ دنده ها و ساختار درونی موتور می شود که نهایتا عامل حرکتِ شفت تخریب خواهد شد.

نصب قفل برقی علاوه بر حفظ امنیت کامل ، با هیچ گونه فشار در جهت مخالف باز نخواهد شد و از بازو ها به طور کامل حفاظت می کند. بنابراین برای تضمین طول عمر وجلوگیری از بروز خرابی ، توصیه می کنیم از قفل برقی استفاده کنید.

 

دیگر جایی برای نگرانی باقی نمی ماند
بسته شدن سریع درب در جک اتوماتیک Beta سبب شده تا هیچگاه نگران باز ماندن درب نباشید. احتمالا یکی از نگرانی های هر کاربر بسته نشدن درب پس از ترک ساختمان می باشد. معمولا در تمام انواع مختلف جک های پارکینگی اگر برای بسته شدن از ریموت استفاده نشود ، به  طور خودکار پس از چند دقیقه درب پارکینگ بسته خواهد شد .اما در جک بتا فاب 400 این موضوع متفاوت است.

پس از خروج ، سیگنال ها توسط چشمی فتوسل جک برقی دریافت می شوند و بلافاصله بعد از اینکه اتومبیل از درب خارج شود ؛ بازو ها شروع به کار کردن می کنند تا سریعا درب بسته شود تا اگر استفاده از ریموت را فراموش کردید، فرصت برای سوء استفاده ی سارقان مهیا نشود.

 


 

سایر قابلیت ها

به جز ویژگی های ذکر شده ، جک برقی اتوماتیک بتا 400 دارای خصوصیات دیگری هم  می باشد.از جمله ؛ بازشدن درب بیش از 90 و نهایتا تا 110 درجه که تردد با وسیله نقلیه را بسیار ساده می کند.بهره گیری از موتور گلدانی کم حجم با عث می شود تا در زمان نصب به فصای زیادی نیاز نباشد.ویژگی دیگر بتا پشتیبانی از ریموت 433 می باشد تا در صورت نیاز به کپی از پرداخت هزینه های گزاف جلوگیری کند.خلاص کن به صورت سوئیچی تعبیه شده تا ضمن دسترسی راحت کاربر در هنگام نبود برق ،سطح امنیت را نیز ارتقا دهد و هر فرد ناشناس نتواند به راحتی درب را باز کند.

بسته بندی جک فاب 400

 

وجود خروجی برای قفل برقی و رله ی آزاد برای چراغ پارکینگ هم دو امکان بسیارکاربردی می باشد.

 • بازو از نوع الکترومکانیکی
 • حداکثر وزن هر لنگه : Kg350
 • حداکثر طول هر لنگه : m 2.5
 • حداکثر کورس عملکرد : cm 40
 • حداکثر زاویه بازشو : 110 درجه
 • ماکزیمم نیروی کششی : 2N900
 • ولتاژ کاری  : V/AC-50Hz220
 • دمای کاری منفی 20 تا مثبت 50 درجه سانتی گراد
 • محافظ حرارتی : 150 درجه سانتیگراد
 • جریان مصرفی : A1.8
 • توان مصرفیW250
 • برنامه ی زمانبندی متفاوت برای هر درب
 • عملکرد دو زمانه
 • فتوسل فوق حساس
 • خروجی برای قفل برقی
 • Fast Closing
 • اتصال به چراغ پارکینگ
 • پشتیبانی از ریموتهای لرنینگ کد 433

 

گارانتی محصولات بتا


شرکت بتا برای Fab 400 گارانتی 24 ماهه در نظر گرفته تا در صورت بروز هر گونه مشکلی با تماس با قسمت پشتیبانی از خدمات پس از فروش استفاده کنید. رضایت کاربران نتیجه ی تلاش های زیاد واحد خدمات می باشد که نشان دهنده ی میزان اعتبار این برند می باشد.

 

محتویات بسته

 • دو عدد بازو
 • مدار کنترل هوشمند انحصاری  
 • دو عدد چشمی مادون قرمز برای تشخیص موانع
 • دو عدد ریموت لرنینگ 433
 • فلاشر
 • قطعات لازم برای نصب
 • دفترچه راهنما
 • کارت گارانتی


متعلقات جک بتا فاب 400
 

کلام پایانی


قیمت جک پارکینگی بتا 400 با توجه به امکانات زیاد و کیفیت ساخت بالا مقرون به صرفه است.خرید یک کالای با کیفیت شمارا از پرداخت هزینه های مختلف تعمیر و تعویض راحت خواهد کرد.استفاده ی دلچسب ،سریع و بدون صدا حتما نظرتان را جلب می کند. توصیه ما نصب اصولی و با دقت است که تمام طول شفت مورد استفاده قرار گیرد این امر بهترین عملکرد را در پی خواهد داشت.

مشخصات کلی محصول
نوع و مدل جک

جک بتا fab 400

حداکثر توان جابجایی 350 کیلوگرم برای هر لنگه
حداکثر عرض درب 2.5 متر
ولتاژ ورودی موتور جک برقی 220 ولت
قابلیت نصب (برق اضطراری) ندارد
قابلیت نصب قفل برقی دارد
تعداد کارکرد روزانه 80 بار در 24 ساعت
موقعیت های محل نصب مسکونی ، اداری
قابلیت توقف در برابر مانع دارد
قابلیت ترمزگیری دارد
قابلیت ضد آب و گردوغبار دارد
قابلیت باز شدن بیش از 90 درجه دارد
متعلقات همراه جک 2 عدد بازوو جک - 2 عدد ریموت - 1 عدد فلاشر - برد و مدارفرمان - 1 جفت چشمی - یراق نصب
سایر ویژگی ها