شماره تماس دو بی کا
جک بارزانته 600

جک درب پارکینگ بارزانته 600

جک درب پارکینگ بارزانته 600 مناسب برای درب های تا طول 4 متر و وزن 400 کیلوگرم برای هر لنگه درب با ولتاژ کاریی 220 ولت / گارانتی: 24 ماهه شرکت بارزانته

موجود
کد کالا: 980
قیمت محصول:   10,200,000 تومان

جک برقی بارزانته - Barzante جک درب پارکینگ بارزانته 600 جک برقی درب بازکن ریموت کنترلی در پارکینگ

توضیحات کلی محصول

جک پارکینگی بارزانته 600


جک بارزانته 600 برای درب های لنگه ای که طول هر لنگه 4 متر و وزن هر لنگه 400 کیلوگرم می باشد مناسب است. در مجموع توان جابجایی 800 کیلو و 8 متر وجود دارد. برای درب های یک لنگه ای لولایی هم که نهایتا تا این مقدار وزن و ابعاد دارند نیز قابل استفااده است. ولتاژ کاری برای این محصول ایتالیایی 220 ولت از نوع AC  می باشد که با ماکزیمم نیروی کششی 900 نیوتن و جریان مصرفی 1.8 آمپر درب پارکینگ را در کنترل دارد. در ادامه تمام قابلیت های این محصول مورد بررسی قرار می گیرد با ما همراه باشید.

محصولات جک درب پارکینگ بارزانته با تفکر ایتالیایی و ساخت سازنده ای نام آشنا از شرق آسیا به نام چین به بازار عرضه شده اند تا با ارائه ی کیفیت بالا در کنار قیمت مقرون به صرفه ، تهدید مهمی برای نمونه های داخلی بازار به حساب آیند. جک بازویی Barzante در دو مدل 400 و 600 عرضه شده است و نسبت به ابعاد و وزن درب پارکینگ ، می توانید جک مناسب خود را انتخاب کنید.

 

ویژگی های فنی جک Barezante 600

شاید اولین نکته که در کارکرد این محصول به چشم می خورد قدرت بسیار زیاد آن است. به گونه ای درب پارکینگ منزل شما در اختیار میگیرد که عملکرد کاملا نرم و روان است. وقتی قدرت موتور بر وزن غالب باشد می توان با خیال راحت مدت ها در آرامش از محصول خود استفاده کنید. در واقع زمانی عملکرد جک پارکینگی مناسب است که قدرت موتور کمی بالاتر از وزن درب باشد و بتواند عملکرد های مختلف باز و بسته شدن ، ترمز گیری و حرکت در جهت عکس را به بهترین نحو انجام دهد.

سرعت دومین فاکتور مهم برای انتخاب این گونه محصولات می باشد. در واقع سرعت هم عاملی است که کاملا به قدرت بستگی دارد و برای کاربر تاثیرگذار است. سرعت باید به گونه ای باشد که هم زمان کلی  باز و بست درب برای استفاده روزمره پایین باشد تا موجب معطلی نشود و البته که کنترل شده باشد تا صدای درب پارکینگ موجب آزار واذیت و سلب آرامش نگردد.

 

جک پارکینگی بارزانته

 

مدارفرمان

مدارفرمان جک پارکینگ به عنوان مغز سیستم به شمار می آید ، استفاده از مدار فرمان هوشمند که قابلیت هماهنگی با مدارهای فرمان SAVE ، CITY 1, SMART را دارد یک ویژگی کارآمد محسوب می شود. سیستم این مدار بسیار راحت است تا در صورت لزوم توسط کاربر قابل تغییر باشد و اگر در زمانبندی مشکلی وجود داشته باشد یا عدم هماهنگی بین خواسته ی کاربر و نحوه ی کارکرد باشد به سرعت اصلاح شود. در ضمن به علت اینکه هماهنگی با برد های برند های مختلف نیز وجود دارد اگر یک درصد خلل جدی پیش آمد کرد بدون نگرانی می توانید از عرضه ی زیاد این محصولات با قیمت مناسب در بازار بهره ببرید.

داشتن استاندارد محافظتی IP44 به معنای ضد آب بودن نیست اما می توان این برداشت را کرد که جک بارزانته کاملا مقاوم به آب است. در شهر های پر باران استفاده از محصولات کاملا ضد آب بهتر است اما اگر در چنین شهرهایی زندگی می کنید باز هم استفاده از بارزانته امکان پذیر است زیرا تمام قسمت هایی که محل نفوذ است به طور کامل بسته شده است و حتی باران های شدید مناطق مرطوب هم موجب سوختگی یا زنگ زدگی نمی شود.

 

تعداد تردد

میزان تردد عددی نزدیک به محدوده ی مدل هایی است که تردد نامحدود دارد.60 بار تردد در روز نشان دهنده ی این است که جک بارزانته 600 برای ساختمان های پر واحد مناسب است. تنها موردی که باید به آن توجه کرد این است که نوع بازو ها الکترومکانیکی است و تردد نباید بلافاصله و پشت سر هم باشد. دستگاه با فشار فیزیکی کار می کند و استفاده ی بدون زمان ممکن است باعث بروز نقص در این سیستم شود بهتر است برای افزایش عمر کلی هم که شده حداقل زمانی حدود 5 تا 10 دقیقه بعد از استفاده ی اول برای بار دوم توسط رموت درخواست تغییر وضعیت درب پارکینگ را اعمال کنید.

 

کلید خلاص کن


درحالیکه جک درب پارکینگ یک کالای برقی است و با برق کار می کند اما  درب پارکینگ بنا به فوریت هایی که دارد نمی تواند مانند یک وسیله برقی منتظر برق بماند و در زمان هایی که دچار قطعی برق می شود به هر دلیلی  استفاده از پارکینگ را عقب انداخت. کلید خلاص کن در بسته بندی جک ریموت کنترلی بارزانته 600 موجب گشته است تا در موقعیت های اینچنینی بتوانید عملکرد برقی دستگاه را از موتور خارج کنید و تماما عین یک درب ساده دستی درب را باز  و بسته کنید تا موتور های هیپچ نقشی در جابه جایی ذرب نداشته باشند. هر آنچه یک درب معمولی انجام می دهد قابل انجام است.

 

مزیت های این محصول

عملکرد دو سرعته


سیستم دو سرعته یکی از به روز ترین امکانات در درب اتوماتیک می باشد. این ویژگی که با کنترل صدای کلی همراه شده است ، نهایت تلاش خود را در جهت امنیت و آسایش خانواده خواهد کرد. به این صورت که سرعت دارای دو دسته بندی کلی است ، هر زمانی که درب به درب دیگر یا دیوار می خواهد برسد کاهش سرعت چشمگیر موجب می شود تا صدای برخورد دو درب بر روی یکدیگر شنیده نشود و کاملا بی سروصدا به فعالیت خوب ادامه دهد.

باز شدن بیش از 90 درجه تا 110 درجه هم برای کاهش برخورد بین درب و ماشین اعمال شده است تا اتومبیل فضای کاملا مناسبی برای ورود و خروج داشته باشد.

 

فست کلوز


یکی از مهمترین اقدامات امنیتی در این دستگاه قابلیت فست کلوز می باشد. این امکان شمارا از استفاده ی ریموت برای یسته شدن درب معاف می کند پس از خروج از درب پارکینگ به سرعت فتوسل ها ماشین شما را تشخیص خواهند داد و فرمان بسته شدن درب صادر می گردد تا هیچگونه زمانی برای ورود افراد ناشناس وجود نداشته باشد و خیالتان از بابت امنیت داخل ساختمان حتی در شرایطی که سهوا درب باز مانده راحت شود و این ویژگی از ساختمان محافظت خواهد کرد. البته لازم به ذکر است که تمامی جک های برقی پس از گذشت مدت زمان اندکی درب را خود به خود می بندند اما بهره گیری از این قابلیت باعث می شود تا در کمترین زمان ممکن درب پارکینگ بسته شود.

 

ریموت

ریموت مورد استفاده در این مدل از نوع لرنینگ با قیمت ارزان و دسترسی زیاد با توجه به عرضه ی فراوان در بازار می باشد تا با کمترین هزنیه ی ممکن بتوانید از ریموت خود تکثیر کنید. کپی کردن این ریموت از طریق بلوتوث است و در زمان 30 ثانیه انجام خواهد شد که این امکان یک بار بر دوش کاربر می گذارد تا از ریموت خود به نحو احسن مراقبت کند و در اختیار غریبه ها قرار ندهد.

در شرایطی که استفاده ای از دستگاه نمیگردد؛ یک فشار مخالف در جهت عکس به درب پارکینگ توسط جک وارد می شود تا در صورت اعمال فشار از پشت درب توسط سارقین درب باز نگردد. البته این فشار مخالف اندازه و مقداری قابل تخمین دارد برای مثال برخورد شدید ماشین با درب پارکینگ فشار بسیار بالایی را ایجاد خواهد کرد که ممکن است منجر به خرد شدن چرخ دنده ی موتور می شود و تنها راهکار موجود برای اینکه فشار به درب و جک وارد نگردد نصب قفل برقی است تا سد محکمی در برابر هر نوع فشاری باشد و ضمن برقراری امنیت بالاتر، از آسیب به موتور و چرخ دنده ها جلو گیری می شود.

 

ظاهر و طراحی جک بارزانته


طراحی جک پارکینگی بارزانته 600 مانند طراحی ها ی محصولات مقرون به صرفه داخلی است و تفاوت عمده ای ندارد. موتور در قسمت گلدانی وجود دارد و بازو ها در ضمن داشتن قدرت کافی ، طراحی بسیار ظریفی دارند تا محیط داخلی حیاط را خشن نکند.رنگ کاملا مشکی است و هیچ رنگ دیگر ی در طراحی به چشم نمی خورد.

 

محتویات بسته جک برقی بارزانته

 

 • دوعدد جک برقی الکترومکانیکی
 • برد و مدار فرمان
 • دو عدد چشمی فتوسل الکترونیک
 • یک عدد فلاشر زیبا سازی شده
 • یک عدد آنتن
 • دو عدد ریموت کنترل لرنینگ
 • کلید خلاص کن
 • یراق آلات و تمام قطعات مورد نیاز برای نصب دستگاه


محتویات جک بارزانته

 

گارانتی جک بارزانته

خرید یک وسیله برقی بدون گارانتی یعنی ضرر محض .آن هم با توجه به شرایط اقتصادی و کیفیت کلی قطعات ، 2 سال گارانتی زمان بسیار مناسبی برای این محصول است زیرا اگر مشکل یا خرابی داشته باشد بار هزینه ها از روی دوش شما برداشته می شود و اگر هم قرار است به این زودی ها خراب شود در همان مدت اولیه محک می خورد و اگر دو سال بدون مشکل کارکند پس می توان از کیفیت ساخت آن مطمئن شد.

شرکت بدون اطمینان از ساخت خود چنین تعهدی را متحمل نخواهد شد به این دلیل که زمان گارانتی مدت نسبتا زیادی است.در هر زمان می توانید با استفاده از خدمات در نظر گرفته شده ی قسمت پشتیبانی که بر روی جعبه شماره ی آن حک شده است استفاده کنید و کسب رضایت مشتری یکی از افتخاراتی است که بارزانته در طول این سالها با خدمتگذاری به مشتریان و اصول مشتری مداری کسب کرده است

 

نگاه اجمالی

 • بازو از نوع الکترومکانیکی
 • وزن درب برای هر لنگه : 400 
 • حداکثر طول درب برای هر لنگه : m 4
 • زاویه باز شدن : بیش از 90 تا 110 درجه
 • ماکزیمم نیروی کششی : 2N900
 • ولتاژ کاری  : V/AC220
 • دمای کاری منفی 20 تا مثبت 50 درجه سانتی گراد
 • جریان مصرفی : A1.8
 • برنامه ی زمانبندی متفاوت برای هر درب
 • عملکرد دو زمانه
 • فتوسل فوق حساس
 • خروجی برای قفل برقی
 • Fast Closing
 • پشتیبانی از ریمو.تهای لرنینگ کد 433

 

قیمت و کلام پایانی

قیمت جک درب پارکینگ بارزانته مدل 600 مقرون به صرفه است و با اینکه یک محصول وارداتی است قیمت کاملا نزدیک به نمونه های داخلی است و می شود گفت که یکی از مهمترین رقیب های محصولات داخلی است زیرا کیفیت یک محصول خارجی را با قیمت یک نمونه ی ایرانی ارائه می دهد و این امر به دلیل تقاضای بسیار زیاد مشتریان و وارادات عمده این محصول میسر شده تا هموطنان از قیمت مناسب این دستگاه نهایت بهره را ببرند.

جک بارزانته مناسب برای درب هایی با وزن 400 کیلو و ابعاد 4 متر می باشد و ویژگی های قدرت ، مدار هوشمند ، تردد بالا و مقاومت از برجسته ترین خصوصیات آن می باشد.این محصول بیشتر در شهرهای معتدل با بارش باران متوسط مورد استفاده قرار میگیرد اما بازه ی دمایی گسترده ای دارد و سرمای زمستان و گرمای تابستان تاثیر چندانی بر روی آن نخواهد داشت.

مشخصات کلی محصول
نوع و مدل جک

حداکثر توان جابجایی
حداکثر عرض درب
ولتاژ ورودی موتور جک برقی 0 ولت
قابلیت نصب (برق اضطراری) ندارد
قابلیت نصب قفل برقی
تعداد کارکرد روزانه نامحدود
موقعیت های محل نصب
قابلیت توقف در برابر مانع ندراد
قابلیت ترمزگیری ندارد
قابلیت ضد آب و گردوغبار ندارد
قابلیت باز شدن بیش از 90 درجه ندارد
متعلقات همراه جک
سایر ویژگی ها