با توجه به نوسانات ارز ، قبل از ثبت سفارش هماهنگ بفرمایید
شماره تماس دو بی کا

جک ریلی بارزانته 1500

موتور ریلی 1500 بارزانته با عملکرد دو سرعته ، دارای دکمه تردد بصورت نفرو با ولتاژ کاری 220 ولت مناسب برای درب های تا طول 10 متر / گارانتی: 24 ماهه بارزانته

موجود
کد کالا: 982
قیمت محصول:   21,000,000 تومان
توضیحات کلی محصول

جک درب ریلی بارزانته Barzante 1500

جك ريلي بارزانته 1500 از جديدترين محصولات شركت بارازنته است كه اخيرا با توليد محصولات با كيفيت توانسته به عرصه توليدكنندگان معتبر محصولات حفاظتي وارد شود و نامي براي خود بدست آورد. اين شركت، جك هاي كشويي خود را در دو مدل 800 و 1500 عرضه كرده كه تمامي اين محصولات از فروشگاه اينترنتي دو بی کا با گارانتي معتبر شركت قابل خريد مي باشد. یکی از نکاتی که در خرید موتور درب ریلی مهم است روان بودن عملکرد درب است یعنی بتوان به راحتی درب را با دست جابجا کرد و درب دچار به اصطلاح تاب و گیر نباشد. جک ریلی Barzante 1500 توان جابجایی درب هایی تا وزن 1500 کیلوگرم را دارد و با ولتاژ کاری 220 ولت و با عملکرد دو سرعته حرکت راون و با کمترین صدا را بهمراه خواهد داشت.

 

 

موتور ریلی بارزانته 800

ویژگی های جک بارزانته 1500

سیستم تشخیص در برابر مانع

یکی از ویژگی های بارز در جک بارزانته 1500 ، سیستم تشخیص مانع است به این صورت که در زمانی که درب در حال بسته شده است اگه ماشین یا فردی جلوی چشمی در قرار بگیرد درب از حرکت ایستاده و در حال انتظار برای دریافت فرمان میماند.

 

دکمه مخصوص تردد نفر رو

یکی از وبژگی های بارز در محصولات جک درب پارکینگ بارزانته قرار دادن دکمه تردد نفرو است ، یعنی زمانی که قصد دارید نفر یا وسلیه ای مثل موتور سیکلت از درب عبور کند دیگر درب بصورت کامل و تا انتها باز نمیشود که این کار باعث کارکرد سریع تر و طول عمر دستگاه خواهد شد.

 

عملکرد دو سرعته 

عملکرد دو سرعته که میتوان گفت در تمام محصولات جک درب پارکینگ گنجانده شده است (در جک های هیدرولیک بعضا وجود ندارد) به این صورت است که زمانی که درب در حال باز و بسته شدن است در 10 درصد پایانی حرکت سرعت موتور کم میشود که درب با کمترین صدا و به ارام ترین شکل ممکن باز و بسته شود.

 

دنده شانه ای برای نصب

سیستم های درب ریلی اتوماتیک به ازای طول درب نیاز به دنده شانه ای دارند که در امتداد درب روی درب نصب میگردد تا به وسیله آن موتور جک کشویی درگیر شود و عمل و باز و بسته کردن درب انجام میگیرد. این دنده شانه ای از جنس فولاد آبکاری شده می باشد و در برابر خوردگی و زنگ  زدگی مقاوم می باشد. و از آن میتوان برای انواع جک درب اتوماتیک ریلی استفاده نمود، طول هر قطعه شانه فلزی یک متر می باشد که باید به تعداد نیاز (طول درب) خریداری شود. ( همیشه برای خرید یک متر دنده شانه ای بیشتر از عرض درب باید خرید شود)

جک بارزانته 1500 به همراه 4 متر دنده شانه ای عرضه میگردد.

 

موتور درب ریلی

 

ویژگی های جک ریلی بارزانته 1500

 • دکمه نفر رو
 • ولتاژ کاری ۲۲۰ ولت
 • سیستم تشخیص مانع
 • حداکثر توان جابجایی درب با وزن  1500 کیلوگرم
 • قابلیت جابجایی دربهایی تا عرض 10 متر
 • قابلیت کارکرد مداوم در شبانه روز
 • عملکرد دو سرعته درب
 • استاندارد حفاظتی IP44
 • کیت کامل همراه با چشم ایمنی ، فلاشر ، 2 عدد ریموت و 4 متر ریل دنده شانه ای فولادی میباشد

 

 

 

روش خلاص کردن جک کشویی بارزانته 1500

در مواقع قطع برق ، بازو بسته شدن درب به صورت دستی انجام می شود چرا که جک کشویی بارزانته از ولتاژ 220 ولت استفاده میکند و قابلیت نصب باطری برق اضطراری را ندارد از این در زمان قطع برق از روش زیر استفاده میکنید.

 

برای این کار به صورت زیر عمل کنید :

 • در پوش لاستیکی خلاص کن را بردارید .
 • با استفاده از آچار مخصوص ، خلاص کن را در وضعیت 1 قرار دهید .
 • اکنون می توانیددرب را با دست در وضعیت دلخواه قرار دهید .

 

در زمان اتصال مجدد برق به صورت زیر عمل میکنید:

 • با استفاده از آچار مخصوص ، خلاص کن را در وضعیت 0 قرار دهید .
 • برق دستگاه را وصل نمایید.

 

گارانتی بلند مدت و معتبر

گارانتی موتور درب ریلی الکترومکانیک پارکینگی بارزانته به مدت  24 ماه  بوده که البته در صورت نصب صحیح و استاندارد و رعایت نکات لازم جهت نصب و رعایت تناسب  وزن و عرض درب و سرویس بموقع دستگاه، از عمر مفید دستگاه که بالاتر از 7 سال در نظر گرفته شده است بهره مند شوید.