شماره تماس دو بی کا
فلاشر جک یوتاب

فلاشر جک یوتاب

فلاشر 24 ولت جک یوتاب استفاده شده در جک یوتاب U10 و جک یوتاب 689 / گارانتی: .

موجود
کد کالا: 444
قیمت محصول:   290,000 تومان

جک برقی الکتروپیک (یوتاب) فلاشر جک یوتاب جک برقی درب بازکن ریموت کنترلی در پارکینگ

توضیحات کلی محصول

فلاشر جک پارکینگ یوتاب

یکی از قطعاتی که در تمام جک های پارکینگ قرار دارد ، فلاشر جک پارکینگ می باشد وظیفه ی فلاشر هشدار دادن در هنگام کارکرد درب بوسیله ی خاموش و روشن شدن (چشمک زدن) می باشد ، محل نصب فلاشر بیرون منزل می باشد و این قطعه همواره در معرض وزش باد و باران و تابش نور آفتاب می باشد بنابراین اولا محل نصب و در ثانی کیفیت فلاشر از اهمیت بسزایی برخودار است ، محل نصب باید در جایی باشد که به دور از دسترس رهگذران باشد فلاشر جک برقی یوتاب یکی از با کیفیت ترین و زیباترین فلاشر ها در بین محصولات جک پارکینگ ایرانی می باشد.

 

فلاشر جک یوتاب

 

ویژگی های فلاشر جک پارکینگی یوتاب

فلاشر جک یوتاب 24 ولت است و دارای ابعاد آن  25*30*15 می باشد و از نور دهی بسیار بالایی برخوردار است ، و در تمامی تولیدات جک درب پارکینگ یوتاب ، جک یوتاب U10 و جک یوتاب 689 از این فلاشر استفاده شده است ،  برای راه اندازی نیاز به دو رشته سیم تلفنی دارد و تا 50 متر نیز می توان از آن استفاده کرد.

 

سوالی که در اینجا مطرح است آیا میتوان از این چشمی برای هر نوع جکی استفاده کرد؟

در جواب به این سوال فلاشر جک یوتاب 24 ولت می باشد فلاشر ها یا 24 هستند یا 220 ولت که با توجه به نوع جک شما نوع فلاشر مشخص میشود اگر مطمئن هستید که جک شما از فلاشر 24 ولت پشتیبانی میکند میتوان اقدام به خرید آن نمایید. برای دریافت مشاوره میتوانید با کارشناسان دو بی کا تماس حاصل فرمایید.