شماره تماس دو بی کا
رسیور مینی بتا با 4 رله

رسیور 4 رله مینی بتا Beta

رسیور ریموت مینی چهار رله بتا با قابلیت کد دهی 20 عدد ریموت با برد 70 متر و امکان برنامه ریزی هر رله به طور مستقل / گارانتی: 12 ماهه بتا

موجود
کد کالا: 1227
قیمت محصول:   440,000 تومان

بتا / Beta رسیور 4 رله مینی بتا Beta جک برقی درب بازکن ریموت کنترلی در پارکینگ

توضیحات کلی محصول

رسیور یا گیرنده مینی Mini چهار رله بتا

در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان به رسیور 4 رله با ابعاد کوچکتر، شرکت بتا رسیور مینی 4 رله بتا را روانه بازار کرد. این رسیور دارای 4 عدد رله آزاد است که هر رله به طور مستقل، قابل برنامه ریزی در دو مد عملکرد "لحظه ای " و "حافظه دار" است. از ویژگی های کاربردی مینی 4 رله می توان به امکان غیر فعال کردن هر یک از دکمه های ریموت و امکان حفظ برنامه در هنگام قطع برق اشاره کرد. از این رسیور می توان به عنوان یک کلید الکترونیکی جهت روشن و خاموش کردن دستگاههای مختلف مانند پمپ آب، روشنایی اماکن و ... استفاده کرد.

لازم به ذکر است که ولتاژ کاری ریموت چهار رله بتا ۱۲~۳۰V AC/DC و فرکانس کاری آن ۴۳۳ مگاهرتز می باشد. برد ریموت آن حدود ۷۰ متر و تعداد ریموت هایی که می توان در حافظه آن ثبت کرد 20۰ عدد خواهد بود. گیرنده مینی بتا از قابلیت حفظ برنامه در هنگام قطع برق برخوردار می باشد و از هر یک از رله های آن می توان تا ۲ آمپر جریان کشید.

 

ویژگی های رسیور مینی چهار رله

  • امکان برنامه ریزی هر رله به طور مستقل
  • امکان تعریف دو مد مختلف برای هر کدام از رله ها
  • دارای 4 رله Free Voltage با جریان دهی 1A
  • قابلیت حفظ برنامه و وضعیت رله ها در هنگام قطع برق
  • امکان غیر فعال کردن هر یک از دکمه های ریموت به طور مجزا
  • قابل استفاده جهت فرمان اپراتور های شیشه برقی

 

نحوه برنامه ریزی گیرنده 4 کانال بتا

این دستگاه دارای 4 منوی برنامه ریزی می باشد:

  • کددهی ریموت
  • غیر فعال کردن دکمه های ریموت
  • عملکرد دستگاه در مد لحظه ای/فشاری
  • عملکرد دستگاه در مد حافظه دار

 

برای ورود به هر یک از منوها دکمه لرن را به تعداد معادل با شماره آن منو، به صورت متوالی فشار داده و رها کنید، LED نیز متناسب با شماره منو،چشمک خواهد زد که نشانگرورود دستگاه به منو بوده و آماده برنامه ریزی می باشد. به عنوان مثال برای تنظیم دستگاه در مد حافظه دار، ابتدا با فشردن متوالی 4 مرتبه دکمه لرن(شماره منوی مربوطه)، وارد منو شده و در این حالتLED ، 4 بار در ثانیه چشمک خواهد زد که نشانگر آماده بودن دستگاه برای برنامه ریزی می باشد. اکنون دکمه ریموت متناسب با رله ی مورد نظر که قصد کار در مد حافظه دار را داریم فشار می دهیم.تغییر مد با چند بار چشمک زدن تایید می شود.

 

نحوه لرن کردن ریموت روی مینی رسیور 4 رله بتا

دکمه لرن را یک مرتبه و به مدت نیم ثانیه فشار داده و رها کنید،ال ای دی یک بار در ثانیه چشمک زده و وارد منوی کددهی خواهد شد. یکی از دکمه های ریموت بتا را فشار داده و به مدت 1 ثانیه نگه دارید.لرن شدن ریموت با چند بار چشمک زدن سریع تایید می شود.

سیم بندی گیرنده بتا

رله مینی بتا

 

مینی رسیور 4 رله beta علاوه بر سازگاری با تمام جک های پارکینگی ایرانی با تمام محصولات جک درب پارکینگ ایتالیایی سازگاری کامل دارد.