نقد و بررسی برند جک برقی سوزوکی - Suzuki Review

جک پارکینگ سوزوکی

جک سوزوکی Suzuki ، یکی از نام ها و برندها آشنا در بازار محصولات جک پارکینگی می باشد این شرکت با پایین آوردن حاشیه سود خود یکی از اقتصادی ترین جک های بازار را عرضه می نماید.

محصولات سوزوکی تحت لیسانس سوزوکی سنگاپور توسط شرکت پارسیان فدک تولید میگردد که علاوه بر جک درب اتوماتیک در تولید آیفون تصویری سوزوکی نیز بسیار موفق عمل کرده است و تولیدات این شرکت همواره توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب نماید.

انواع جک سوزوکی

جک برقی سوزکی در دو نوع جک بازویی و جک ریلی تولید می شود اما بیش از یکسالی شده که خبری از عرضه جک های ریلی سوزوکی نیست!

جک بازویی سوزوکی

جک بازویی سوزوکی در دو مدل که تنها تفاوت آنها در طول شفت (کورس) آنهاست عرضه میگردد که هر دو دارای موتور پرقدرت 220 ولت با توان 280 وات می باشند با درجه حفاظت IP54 که استفاده از آن برای محیط های مرطوب و پر بارش مشکلی ایجاد نمیکند همچنین در هر دو از مدار ms1 که یکی از بهترین مرکز کنترل فرمان های بازار بهره میبرند

  • جک سوزوکی 400

جک سوزوکی Suzuki 400 New ، که کاربری عمومی تری دارد و با کورس 40 سانتی برای درب هایی تا طول هر لنگه درب تا 2.5 متر و وزن حداکثر 400 کیلوگرم برای هر لنگه قابلیت نصب دارد.

  • جک سوزوکی 600

نسخه دیگر جک سوزوکی SZ-600 می باشد که با نام جک شفت بلند سووزکی نیزی شناخته میشود و دارای شفت 60 سانتی متری است و توان جابجایی آن برای هر لنگه درب به طول 3.5 متر و وزن 500 کیلوگرم می رسد و از آن برای درب با طول و وزن بالا استفاده میگردد.

اگر قصد دارید برای درب تک لنگه خود از جک سوزوکی استفاده کنید یا برای درب های بیرون بازشو مطمئنا منطقی ترین گذینه جک Suzuki 600 می باشد.

اطلاعات بیشتر ...