شماره تماس دو بی کا
پنل کارتخوان سوزوکی

  صفحه اصلی آیفون تصویری  سوزوکی پنل تصویری کارتخوان سوزوکی SZ-nuc

پنل تصویری کارتخوان سوزوکی SZ-nuc

پنل تصویری کارتخوان سوزوکی / گارانتی: 36 ماهه سوزوکی
موجود
کد کالا: 517
تعداد واحد را انتخاب نمایید:
قیمت محصول:   868,000 تومان
توضیحات کلی کالا

پنل کارتی سوزوکی SZ-nuc

کمپانی تولیدی آیفون تصویری سوزوکی مدتهای طولانی است که با توجه به تولیدات برتر خود مد نظر مشتریان بوده است. سوزوکی علاوه بر تولید محصولات آیفون تصویری ، پنل های تصویری هم سو با این محصولات را در بازار ارائه کرده است. کیفیت و زیبایی این مدل علت اصلی مورد توجه بودن این محصولات میباشد. استفاده از تکنولوژی برتر ژاپن مهم ترین مزیت این محصولات میباشد.

 

مشخصات ظاهری

محصولات پنل  تصویری کارتخوان سوزوکی در ظاهری مستطیلی و کشیده در بازار عرضه شده است. طراحی درست و ساده جلوه ای زیبا به این پنل تصویری داده است.لوگوی سوزوکی بالای مدل با رنگ مشکی قرار گرفته است. کادری مربعی و مشکی رنگ با محفظه ای شیشه ای دوربین و فلاش را در خود قرار داده تا کاملا از نفوذ آب و گرد و غبار به دور باشد. مشابه اکثر برند ها مکان اسپیکر ها با سوراخ هایی در زیر دوربین قرار دارد و در انتها کلید واحد ها با نوری ملایم برای دیده شدن در شب و زیبایی بیشتر قرار گرفته است.

پنل کارتخوان سوزوکی

قابلیت های فنی

استفاده از دید در شب قوی با کیفیت بسیار بالا با حد اقل نور و به کار گیری میکرون و اسپیکر قوی برای بالا بردن کیفیت صدا در زمان بر قراری ارتباط از دیگر ویژگی های مثبت این پنل تصویری است. شما میتوانید زاویه دید دوربین را نیز تنظیم نمایید. بدنه آلمینیوم  و  مقاوم در برابر گرما و نور خورشید و ضد آب بودن کلید ها و بدنه برای استفاده در مناطق مرطوب حکایت از کیفیت بالا در پنل سوزوکی دارد. برای داشتن دیدی بهتر در شب کمپانی سوزوکی در پنل ورودی خود فلش های LED  با قدرت بالا را قرار داده است تا در تاریکی هوا از کیفیت تصویر بهتری برخوردار باشد.

جمع بندی نهایی

اگر به دنبال خرید برندی برای پنل تصویری خود هستید شرکت سوزوکی با ارائه این پنل ،امکانات برتر در طراحی و تولید خود را ، با ظاهری ساده و زیبا و کارایی بیشتر برای شما عرضه کرده است که یک انتخاب مناسب خواهد بود .