شماره تماس دو بی کا
پنل دربازکن کارتخوان سیماران

  صفحه اصلی آیفون تصویری  سیماران پنل تصویری کارتخوان مدل فوژان سیماران

پنل تصویری سیماران مدل کارتخوان مدل فوژان

/ گارانتی: 30 ماهه سیماران
موجود
کد کالا: 144
تعداد واحد را انتخاب نمایید:
قیمت محصول:   775,000 تومان
توضیحات کلی کالا

پنل تصویری کارتخوان سیماران مدل فوژان قابلیت معرفی 2000 عدد کارت را برای بازکردن درب دارا می باشد همچنین این پنل می تواند تا 64 واحد را ساپورت نماید.

این پنل تصویری که مدل اولیه شرکت سیماران است در کارخانه به صورت پلاک دار و بدون ماژول تولید میگردد و در صورت درخواست مشتری برای (کارتخوان) کردن آن به واسطه موج RFID یک کیت الکترونیکی به نام ماژول بر روی آن نصب میگردد و همین ماژول این پنل تصویری سیماران را قادر میسازد تا بدون اینکه شما از کلید استفاده کنید درب را برای شما باز کند.

میتوان این را یک آپشن خوب در نظر گرفت چرا که استهلاک قفل برقی را کاهش میدهد و منجر به افزایش طول عمر آن میگردد و همچنین از نظر امنیتی هم بهتر از کلید عمل میکند به دلیل اینکه نمیتوان بدون مستر کارت که فقط در اختیار شماست از آن کپی کرد و در صورت کپی هم میتوان آن را از دسترس خارج کرد. از جنبه اقتصادی هم برای واحدهای بالا به صرفه تر است چون هزینه کارت یا تگ از ساخت کلید کمتر است.

تمام این موارد دست به دست هم میدهد تا ما در موقع خرید آیفون تصویری پنل تصویری کارتخوان سیماران را در نظر بگیریم.

به همراه ماژول یک عدد مستر کارت وجود دارد که شما از آن برای تعریف کارت و یا تگها ی جدید استفاده میکنید همچنین این مدل پنل تصویری از یک واحدی به بالا موجود میباشد.

 

نمونه تصویر ماژول کارتخوان

ماژول کارتخوان سیماران

ویژگی های پنل دربازکن فوژان مدل کارت خوان:

  • دارای بدنه الومینیومی یک پارچه
  • مجهز به سیستم دیدگیر
  • دارای صفحه کلید نوارانی برای کارکرد اسان در شب
  • امکان تنظیم صدای بلندگو و میکروفن
  • ساپورت تا 64 واحد