شماره تماس دو بی کا
پنل 1 واحید سیماران

  صفحه اصلی آیفون تصویری  سیماران پنل تصویری پین هول مدل VFC-W138 سیماران

پنل تصویری سیماران مدل پین هول مدل VFC-W138

/ گارانتی: 30 ماهه سیماران
ناموجود
کد کالا: 153
قیمت محصول:   ناموجود
توضیحات کلی کالا

پنل تصویری سیماران مدل پین هول مدل VFC-W138

پنل تصویری سیماران پین هول مدل VFC-W138 یک پنل تک واحدی مناسب برای دفاتر کار اداری و واحدهای داخل ساختمان می باشد، این پنل های آیفون تصویری بیشتر برای فضاهای خارج آپارتمانی و بیرونی مناسب هستند ولی پنل روکار سیماران VFC-W138 برای فضای داخل ساختمان طراحی و تولید شده است. این پنل تک واحدی بوده و مجهز به دوربین Sony که حتی در شب نیز تصویری خوب ارائه می دهد. پنل پین هول رنگی یک واحدی سیماران دقیقا همان مدلی است که مناسب فضای داخلی و پشت درب واحد است. این پنل تصویری دارای دوربین پین هول سونی است و نسبت به نسل قبلی خود ارتقا داشته و به سنسور دید در شب مجهز شده است تا در تاریکی محض بتواند تصویر برداری نماید.

پنل دربازکن پین هول سیماران VFC-W138

براکت تغییر زاویه دوربین

درون جعبه پنل تصویری سیماران پین هول مدلVFC-W138  یک براکت تعبه شده تا یک زاویه 35 درجه ای ایجاد کند تا در صورت نیاز بتواند نقاط کور روبروی درب واحد را پوشش دهد. این پنل شامل براکتی برای تغییر زاویه دید می باشد که توانایی پوشش دهی گسترده تری را می دهد.

پنل تصویری یک واحدی سیماران مناسب برای دفاتر کار و واحدهای تکی داخل ساختمان طراحی شده است که در بسیاری از محیط های نصب محل مناسبی برای نصب وجود ندارد و نیاز است پنل را با زاویه خاص نصب کنید از این رو پنل یک واحدی سیماران مدل  VFC-W138در بسته بندی خود دارای یک قطعه تنظیم زاویه بوده است تا این محدودیت را نیز پوشش دهد.

پنل بیرون واحدی سیماران

ویژگی های پنل سیماران تک واحدی:

  • قابلیت نصب بصورت روکار بدون کنده کاری
  • دارای براکت 35 درجه ای روی در پکیج پنل
  • اندازه کوچک و متاسب با فضای داخلی
  • دارای LED دید در شب و مجهز به دوربین سونی
  • طراحی بسیار زیبا
  • بدنه مقاوم در برابر ضربه
  • نصب در کوتاه ترین زمان ممکن
  • گارانتی بلند مدت سیماران
  • قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه

 

اندازه پنل تصویری پین هول سیماران 

اندازه طول بدنه 13.5 سانتی متر میباشد و عرض آن 4.5 سانت است که یک قاب برای جلوگیری از نفوذ آب در محیط های باز طراحی شده و در محیط های بسته نیز مانع از ورود نور مستقیم چراغ راهرو یا درب میباشد.

پنل اداری سیماران

جمع بندی نهایی

پنل رنگی 1 واحدی پین هول سیماران مدلی بسیار زیبا و ساده برای نصب بر روی درب واحد اداری یا مسکونی شما میباشد. از شاخصترین مشخصات این پنل ادازه بسیار کوچک ، زیبایی در طراحی ، داشتن قیمت مناسب و گارانتی بلند مدت را میتوان نام برد.