شماره تماس دو بی کا
پنل کیدنگ تحت شبکه سیماران

  صفحه اصلی آیفون تصویری  IP سیماران پنل تصویری IP کدینگ سیماران (تحت شبکه)

پنل تصویری IP کدینگ سیماران (تحت شبکه)

پنل کدینگ IP سیماران ، دارای عملکرد بصورت کدینگ و کارتخوان / گارانتی: 30 ماهه
ناموجود
کد کالا: 561
قیمت محصول:   ناموجود
توضیحات کلی کالا

مشخصات کلی پنل تصویری IP سیماران

 

برند نام آشنا سیماران از دیر باز تا امروز ، به عنوان تولید کننده برتری در بازار ایران شناخته شده  است . یکی از اهداف بلند مدت این کمپانی همگرایی با تکنولوژی روز و استفاده از آخرین سطح تغییرات فناوری است . از این سو با تولید پنل آی پی سیماران ، این برند گامی بلند در جهت بهره گیری از تکنولوژی برتر برداشته است . در اینجا به بررسی قابلیت های فنی این محصول جدید سیماران پرداخته ایم .

 

قابلیت های فنی پنل تصویری IP سیماران

 

پنل تصویری IP سیماران از پایه فناوری آی پی بهره مند است و به ازای هر واحد یک سیم شبکه با قابلیت های فراوان کشیده است تا با سرعت بالا و انعطافی به مراتب بالا تر از سیستم های قدیمی تر باشد . اگر با چشم اندازی وسیع تر به این پنل تصویری IP سیماران نگاه کنیم ، متوجه میشویم گرایش ساخت به سمت هوشمند سازی منازل رفته است و برند سیماران با تولید این پنل آی پی خود را با این روند تغییرات منطبق ساخته است .

 

توانایی ارتباط داخلی (اینترکام)

 

پنل تصویری IP سیماران قادر است تا واحد های مرتبط با خود را بدون محدودیت در ارتباط و اشغال بودن یا استفاده از آیفون های متنوع ( طرح های مختلف سیماران ) با سرعتی بالا برقرار نماید. در سیستم های آنالوگ قدیمی در صورت استفاده دو واحد از سیستم ارتباط داخلی سایر واحد ها باید منتظر پایان این ارتباط باشند اما در پنل تصویری IP سیماران  این محدودیت دیگر وجود ندارد و تعداد نا محدودی از واحد ها میتوانند از این قابلیت به صورت همزمان استفاده کنند .این نکته قابل توجه است که به مانند تلفن های همراه اگر دو تماس داشته باشد تماس دوم نیز به صورت انتظار (پشت خطی ) در نظر گرفته میشود .

 

توانایی پشتیبانی از دور بین مدار بسته

 

با استفاده از سیستم آی پی شما میتوانید با استفاده از آیفون سیماران ،در واحد اداری یا مسکونی خود دوربین مدار بسته ساختمان را نیز مورد بررسی قرار دهید . این قابلیت میتواند تا 32 دوربین را پشتیبانی نماید و مکان اتصال همزمان سیستم به NVR برای ضبط تصاویر امنیتی وجود دارد.

 

سایر ویژگی ها

 

آیفون تحت شبکه سیماران قادر است برای هر واحد تا 4 مانیتور را به کار برد که این مانیتور ها در داخل واحد به یکدیگر متصل میباشند و از طرفی  این امکان نیز وجود دارد که تصویر نگهبانی در  هر واحد مشاهده شود .

قابلیت استفاده از تگ یا کارت برای باز کردن درب نیز در آیفون تحت شبکه سیماران قرار دارد . شما با استفاده از این قابلیت میتوانید به جای استفاده از کلید ، با قرار دادن تگ یا کارت در مقابل پنل درب را باز کنید .

در این مدل پنل آی پی سیماران قابلیت باز کردن جک های درب نیز قرار گرفته شده است تا با استفاده از آیفون در داخل واحد درب های پارکینگی باز و بسته شوند .


 

ویژگی های پنل کدینگ و کارتخوان IP سیماران:

 • دارای نمایشگر 4.3 اینچ رنگی
 • امکان استفاده از قابلیت POE برای راه اندازی پنل (استفاده از پاور خط LAN)
 • امکان استفاده از رمز عبور و کارت های RFID به منظور بازکردن درب
 • امکتن ثبت 20 هزار کارت RFID در هر پنل
 • امکان ثبت کارت ها روی یک پنل و کپی نرم افزاری آن ها روی سایر پنل ها
 • امکان اتصال سوئیچ دربازکن و سنسور اعلام وضعیت درب پنل
 • دارای سنسور اعلام سرقت
 • تامین تغذیه 12VDC با جریان 800ma به صورت پورت خروجی به منظور راه اندازی قفل های الکترونیکی و مغناطیسی
 • امکان تنظیم زمان عملکرد قفل بازکن
 • دارای High Light LED به منظور ارائه تصویر مناسب در شب
 • امکان تنظیم نرم افزاری سطح صورت اسپیکر میکروفن
 • دارا بودن قابلیت "تست" به منظور آزمایش دستی عملکرد قسمت های مختلف پنل
 • پشتیبانی از دو زبان فارسی و انگلیسی 
 • عملکرد مناسب سیستم تا دمای 20- درجه

 

جمع بندی نهایی

آیفون تحت شبکه سیماران (آی پی) همسو با تکنولوزی روز دنیا و قابلیت بهره گیری از امکانات خانه های هوشمند نیز میباشد . سرعت بالا و نداشتن محدودیت در برقراری ارتباط در این پنل ها از دیگر نکات مثبت این محصول میباشد .