شماره تماس دو بی کا
آیفون صوتی تابا الکترونیک

  صفحه اصلی آیفون صوتی  تابا دربازکن صوتی تابا TL-633

دربازکن صوتی تابا TL-633

دربازکن صوتی تابا / گارانتی: 36 ماهه تابا الکترونیک
موجود
کد کالا: 565
تعداد واحد را انتخاب نمایید:
قیمت محصول:   130,000 تومان
توضیحات کلی کالا

آیفون صوتی تابا مدل تابا TL-633

آیفون صوتی تابا از قدیم بر روی بیشتر منازل ، محیط های اداری و تجاری و حتی محیط های صنعتی نیز نصب بوده و اکثر مردم با این برند سر شناس ایرانی آشنایی دارند . دربازکن صوتی تابا مدل 633 شکل ظاهری بسار ساده ای دارد که از یک گوشی و یک کلید برای باز کردن درب در آن استفاده شده است . آیفون صوتی تابا دارای کیفیت صدای بسیار بالا و ماندگاری طولانی دارد .

آیفون صوتی تابا

آیفون صوتی 4 سیم جدید تابا

شرکت تابا بعد از چندین سال تولید آیفون های 6 سیم، به جهت اینکه این آیفون ها مشکلاتی داشتند، اعم از اینکه نمی توانستند در فواصل طولانی دربازکن را فعال کنند و دوم اینکه نیاز به رشته سیم های بیشتری بین گوشی و پنل بود، تصمیم به تولید آیفون صوتی جدیدی کرد که در این مدل بجای 6 رشته سیم، تنها 4 رشته سیم بین هر گوشی و پنل قرار می گیرد.

 

وظیفه‌ی هر کدام از این 4 رشته سیم به ترتیب عبارتند از:

 

  • سیم شماره A یا 1، وظیفه‌ی انتقال صدای شخص مراجعه کننده از پنل به گوشی
  • سیم شماره B یا 2، وظیفه‌ی انتقال صدای شخص پاسخگو از گوشی به پنل و وظیفه‌ی دوم، تحریک رله دربازکن
  • سیم شماره C یا 3، وظیفه‌ی منفی مشترک
  • سیم شماره D یا 4، وظیفه‌ی انتقال صدای زنگ از پنل به گوشی

 

همانطور که می بینید عمل دربازکن در آیفون های صوتی 4 سیم برعهده سیم شماره 2 گذاشته شده است. یعنی وقتی شخص پاسخگو شستی دربازکن را فشار می دهد در واقع سیم شماره 2 با 3 برای لحظه ای اتصال کوتاه می شود و رله داخل پنل این پیغام را دریافت می کند و متوجه می شود که شخص پاسخگو شستی دربازکن را فشار داده است و به این صورت مسیر جریان برق ترانس به سمت قفل بازکن برقرار می کند و قفل بازکن عمل می کند.

 

ساختار آیفون های صوتی تابا قدیمی

از آیفون های صوتی 6 سیم می توان به برند بسیار قدیمی و با کیفیت تابا شاره کرد که به این خاطر به این آیفون ها می‌گوییم 6 سیم، چون گوشی صوتی هر واحد برای اتصال به پنل به 6 رشته سیم نیاز دارد. آیفون های قدیمی مدل تابا از اولین آیفون های صوتی بودند که وارد بازار شدند. و بیشتر شرکت های تولید کننده به نوعی الگو گرفته از تابا هستند. قطعاً این مدل پنل صوتی تابا را درب خیلی از منازل دیده‌اید.اگر بخواهیم در آیفون های صوتی 6 سیم، وظیفه هر کدام از 6 رشته سیم هایی که بین گوشی و پنل قرار می گیرند را بیان کنیم به ترتیب عبارتند از:

 

  • سیم شماره A یا 1، وظیفه‌ی انتقال صدای شخص مراجعه کننده از پنل به گوشی
  • سیم شماره B یا 2، وظیفه‌ی انتقال صدای شخص پاسخگو از گوشی به پنل
  • سیم شماره C یا 3، وظیفه‌ی منفی مشترک
  • سیم شماره D یا 4، وظیفه‌ی انتقال صدای زنگ از پنل به گوشی
  • سیم شماره E یا 5، وظیفه‌ی دربازکن
  • سیم شماره F یا 6، وظیفه‌ی دربازکن

آیفون تصویری تابا

گارانتی بلند مدت تابا الکترونیک

آیفون صوتی تابا مدل تابا TL-633 به مانند تمامی محصولات دربازکن تصویری و صوتی تابا دارای گارانتی 36 ماهه میباشد که در زمان خرید بر روی کارتن این محصول دو قسمت برای گارانتی قرار دارد که یک قسمت توسط نصاب و یک قسمت مربوط به مشتری میباشد.

تابا الکترونیک

جمع بندی نهایی

آیفون صوتی تابا مدل تابا TL-633 یک محصول برای افرادی است که برای باز کردن درب منزل نیازی به دربازکن تصویری تابا ندارند و میخواهند قیمت خرید محصول کمتری پرداخت نمایند ، آیفون صوتی تابا علاوه قیمت بسیار خوب و گارانتی بلند مدت شرکتی ، در سراسر ایران خدمات نصب و تعمیرات دارد .