شماره تماس دو بی کا

  صفحه اصلی آیفون تصویری  تابا الکترونیک پنل تصویری تابا سپهر - TVP-1840

پنل تصویری تابا سپهر - TVP-1840

پنل تصویری تابا مدل TVP-1840 (سپهر)، زاویه دید 75 درجه ای، مقاوم در برابر حرارت و برودت / گارانتی: 36 ماهه تابا الکترونیک
موجود
کد کالا: 109
تعداد واحد را انتخاب نمایید:
قیمت محصول:   910,000 تومان
توضیحات کلی کالا

پنل تصویری تابا سپهر - TVP-1840

پنل ورودی تصویری سپهر (TVP-1840) مانند سایر سایر پنل های ورودی شرکت تابا از طراحی ظاهری ویژه خود بهره مند است که در نگاه اول در بین سایر محصولات مشابه  از این دست قابل  تشخیص بوده و در واقع شرکت تابا تمرکز خود را برای تولید محصولاتی با طراحی منحصر به خود را در دستور تولید دارد .

 

قابل توجه خریدان پنل با دوربین HD:

توجه:

  • پنل تصویری تابا با دوربین HD فقط و فقط مخصوص مانتیور تابا TVP-3070 و مانتیور تابا TVP-1910 که قابلیت نمایش تصاویر HD را دارند امکان نصب دارد و با باقی مانتیور های آیفون تصویری تابا امکان مچ شدن را ندارند.
  • پنل تصویری HD تابا بصورت سفارشی می باشد، و از زمان سفارش تا آماده شدن 7 تا 10 روز کاری زمان می باشد.

 

 

مشخصات ظاهری

پنل سپهر تابا نقرای رنگ بوده در قسمت بالای آن لگوی تجاری تابا قرار گرفته است پایین این علامت تجاری لامپ های ال ای دی کوچکی قرار دارد که در زمان تاریکی هوا و شب وظیفه روشن نمایی را دارد . اسپیکر پخش صدا به همان سبک و مدل قدیمی با سوراخ های کوچکی مشخص شده است .

در مستطیل مشکی رنگ پایین این پنل ورودی دوربین قرار دارد . کلید های ارتباطی با سایر واحد ها  در پایین مدل TVP-1840  قرار گرفته  که با عدد گذاری واحدها از هم متمایز شده است و هر کدام از کلید ها دارای روشنایی هستند که علاوه بر زیبایی انتخاب راحت تر واحدها را در شب ممکن میسازد .

 

پنل تصویری تابا مدل TVD-1840

 

جنس صفحه

پنل تصویری تابا سپهر از بدنه آلمینیومی به همراه سرب خشک تشکیل شده که ساخت بدنه مقاوم در برابر رطوبت و نفوذ آب و همچنین گرما و نور خورشید را دارد . این ویژگی خاص بیانگر این است که پنل ورودی سپهر توانایی استفاده در سراسر کشور با هر نوع تنوع آب وهوایی را دارد .

 

مشخصات دوربین

دوربین CCD1/3 اینچ سونی سوپر HAD  پنل ورودی سپهر زاویه دیدی 120 درجه ای ایجاد میکند و چرخش این دوربین 46 درجه در جهت افق و 16 درجه در جهت عمودی است.

 

ویژگی های پنل تصویری سپهر تابا TVP-1840:

  • سیستم رنگ و مرور تصویر پال-625 خط
  • کمترین روشنایی5/0 لوکس
  • پخش همزمان صدا در داخل ساختمان برای مراجعه کننده
  • نسبت سیگنال به نویز بهتر از 45 دی پی
  • زاویه دید دوربین 90 درجه
  • زاویه چرخش دوربین 46 درجه افقی و 16 درجه عمودی