شماره تماس دو بی کا
پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID)

  صفحه اصلی آیفون تصویری  الکتروپیک پنل تصویری کارتی الکتروپیک 1086 (FD-RFID)

پنل تصویری کارتی الکتروپیک 1086 (FD-RFID)

قابلیت بازکردن با کارت و تگ / گارانتی: 36 ماهه
ناموجود
کد کالا: 538
قیمت محصول:   ناموجود
توضیحات کلی کالا

پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID)

شرکت الکترو پیک از قدیمی ترین تولید کنندگان پنلهای تصویری و صوتی میباشد که در گروه محصولات پنل تصویری خود با ایجاد تغییراتی تلاش کرده است سطح محصولات خود را به سطح روز دنیا نزدیک تر کند. اصولا پنل های تصویری الکتروپیک به نصب آسان و طول عمر بالا در میان سایر محصولات رقیب، دربازار ایران شهرت دارد.کیفیت دوربین پنل های تصویری الکتروپیک مدل پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) ، از دوربین باکیفیت سونی استفاده میکند که قابلیت چرخش در تمامی جهات را دارا می باشد و در زمان نصب می توان بهترین حالت دید را برای آن تنظیم نمود. جنس قاب پنل از آلمینیوم با دوام می باشد که در دمای سرد و گرم نیز آسیبی به آن نخواهد رسید.تلاش شده است در تولید پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) اصالت و شکل اولیه پنل های تصویری الکترو پیک حفظ شود و فقط در زیر دوربین جایی برای قرار گرفتن ماژول کارت خوان قرار بگیرد.

پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID)

برای خرید از ترانس سه سیم استفاده کنید 

این ترانس دربازکن تصویری را کارخانه الکتروپیک برای مدل های پنل های کارتی خود طراحی کرده است ، باید توجه داشت در شرکت الکترو پیک سه مدل ترانس برای دربازکن تصویری در نظر گرفته شده است ( ترانس الکتروپیک مدل 386 ، ترانس رندا ترانس پنل کارتی ) به عنوان منبع تغذیه برای انواع آیفون تصویری الکتروپیک مورد استفاده قرار می گیرد و در ساخت آن از بهترین متریال استفاده شده است در واقع کار اصلی این ترانس تولید نیروی مورد نیاز قفل درب بازکن است. ساخت این محصول به گونه ای است که ایمنی و کیفیت بالایی دارد و بدنه ای از جنس ABS آنتی استاتیک دارد که با مرور زمان تغییر رنگ نمی دهد.

 

قابلیت های فنی جدید در پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID)

 • دوربين چرخشي در تمام جهات (FD)

دوبین های بسیار با کیفیت پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) توان چرخش به تمامی زاویه های یک دوربین داخل پنلی را دارد. این امتیاز زمانی خود نمایی میکند که بعد از نصب شما قادر هستید این دوربین را درزاویه دلخواه تنظیم کنید که هم تصویری بهتر برای کاربر خود ارسال کند و هم در هر شرایطی ( داشتن زاویه های مختلف و مورد نیاز برای نصب ) پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) بهترین عملکرد را داشته باشد .

 • قابلیت استفاده از کارت RFID

وظيفه اوليه يک شناسه RFID  در پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) ، ذخيره داده و ارسال آن به يک بررسی کننده است تا در زمان نزدیک شدن کارت یا تگ به این درگاه ، درب به صورت اتوماتیک باز شود. در ساده ترين حالت، يک شناسه شامل يک تراشه الکترونيکی که ممکن است به صورت یک کارت یا یک تگ ساده میباشد و يک دستگاه ماژول کارت خوان است که در پنل تصویری الکترو پیک قرار دارد روبروی يکديگر قرار می گيرند. با نزدیک شدن این کارت یا تگ  به پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) درب ورودی برای شما به صورت اتوماتیک باز میشود .

 • قابلیت تنظیم صدا

با نصب پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) شما میتوانید میزان صدای زنگ را مدیریت کنید . این مدیریت شامل صدای پخش شده در زمان فشار دادن زنگ واحد مورد نظر میباشد که آیا میخواهید صدای زنگ واحد با صدایی بلند یا کوتاه در پنل پخش شود. چرا که بسیاری از کاربران نیازمند پخش صدای زنگ برای پنل نیز میباشند.

 • قابليت ديد درشب

توانایی دید در شب در پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) توانایی منحصر به فردی نیست اما نکته مهم اینجاست که این قابلیت دارای کیفیت بسیار بالایی است که در سایر رقبای ایرانی و خارجی شرکت الکتروپیک کمتر دیده میشود این شرکت در پنل تصویری خود از دوربین های ژاپنی اصلی با توانایی تصویر برداری در شب با کیفیت بسار بالا را قرار داده است تا همچنان برند الکتروپیک به عنوان یکی از برترین ایرانی محصولاتی در سطح کیفیتی روز داشته باشد.

 • كيفيت بالاي صدا و تصوير

در طراحی و تولید پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) شرکت الکترو پیک تلاش کرده است از برترین مواد اولیه و قطعات استفاده کند ، این بهره بردن از با کیفیت ترین قطعات روز دنیا کیفتی بی مانند در تصویر و صدا را برای پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) به همراه داشته است .

 • قاب آلومينيومي با دوام ، مقاوم دربرابر دما و رطوبت

به طور کلی طراحی پنل ها تصویری الکتروپیک به صورتی است که کاملا ضد آب و گرد غبار باشند چرا که این محصولات بیرون از ساختمان نصب میشوند و باید از دوام بالایی در مقابل تغییرات آب و هوا در فصول مختلف داشته باشند . در تولید پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) از قالبی آلمینیومی استفاده شده است تا هم در مقابل گرما و سرما مقاوم باشد و هم در مقابل خط وخش های احتمالی در زمان نصب . اما این قابلیت ها سبب میشود تا باگذر زمان ظاهر پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) همیشه نو و بدور از اسیب دیدگی باشد.

 • بدون محدوديت در تعداد واحد

ساختار کلی پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) با کلید های ، برای هر واحد ساخته شده است . شما میتوانید از این پنل تصویری با تعداد نامحدودی کلید استفاده کنید . شما در کنار این کلید ها میتوانید از کارت ها یا تگ های برای باز کردن درب نیز استفاده نمایید.

 • نصب و سیم بندی آسان

اگر از هر نصابی در مورد برند الکتروپیک سوال کنید خواهید دید که این برند ساده ترین وسریع ترین نوع نصب آیفون تصویری و پنل تصویری را دارد . این امتیاز برای کاربران بسیار مهم است که تمامی واحد های خود را در کمترین زمان ممکن به محصولا الکترو چیک مجهز کنند . پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) نیز به مانند سایر محصولات این برند نیز از این امتیاز ویژه برخوردار است .

 • داراي سوئيچ ضد سرقت

در طراحی پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) قابلیت جدیدی قرار گرفته شده است که در صورت سرقت این پنل و جدا شدن از جای خود صدای دزدگیر بلند میشود . این سیستم به صورت قابلیت ویژه ای در پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) قرار گرفته شده است .

نگاه کلی به پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID)

 • دوربين چرخشي در تمام جهات (FD)
 • گارانتی بلند مدت شرکتی
 • قابلیت استفاده از کارت RFID
 • سیستم خدمات پس از فروش گسترده در ایران
 • قابلیت تنظیم صدا
 • زیبایی ظاهری فوق العاده
 • قابليت ديد درشب
 • كيفيت بالاي صدا و تصوير
 • داراي سوئيچ ضد سرقت
 • قاب آلومينيومي با دوام ، مقاوم دربرابر دما و رطوبت
 • بدون محدوديت در تعداد واحد
 • بهره گیری از فناوری ساخت (SMT)
 • نصب و سیم بندی آسان

پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID)

گارانتی شرکتی

پنل تصویری مدل 1086 (FD-RFID) به مانند سایر محصولات برند الکتروپیک از 36 ماه گارانتی با هلوگرام اصلی برخوردار است . این سیستم خدماتی در سراسر ایران دارای نمایندگی میباشد ، این امتیاز ویژ] برای احترام به خریداران محترم این برند در سراسر ایران گسترده شده است .