شماره تماس دو بی کا
ترانس پنل رندا الکتروپیک

  صفحه اصلی آیفون تصویری  الکتروپیک ترانس پنل رندا الکتروپیک

ترانس پنل رندا الکتروپیک

ترانس ویژه پنل رندا شرکت الکتروپیک / گارانتی: 36 ماهه
موجود
کد کالا: 150
قیمت محصول:   270,000 تومان
توضیحات کلی کالا

ترانس رندا الکتروپیک

منبع تغذیه رندا الکتروپیک AC از یک ترانسفورماتور برا ی تبدیل ولتاژ از یک دیوار خروجی به چیز دیگر که معمولاً ولتاژ کمتر است استفاده می کند. اگر از آن برای تولید برق DC استفاده شود از یک رکتیفایر به کار گرفته می شود.از یک خازن برای کاهش یکسو کردن جریان نشتی از رکتیفایر استفاده می شود. برخی از انحرافات کوچک تناوبی از جریان متقیم یکسو باقی خواهند ماند که موج دار شدن نامیده می شود  این جریان نشتی در یک فرکانس مربوط به فرکانس برق AC اتفاق می افتد. ساده ترین مدار سنج منبع تغذیه DC شامل یک دیود و رزیستور در ردیف هایی با منبع AC می باشد. این مدار در چراغ قوه های قابل شارژ رایج است.

ترانس پنا رندا

اصطلح منبع تغذیه گاهی اوقات به دستگاه هایی که انواع انرژی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند به عبارت دقیق تر برای دستگاه هایی که نوعی از برق الکتریکی را به نوع دیگر تبدیل می کند ، ( مانند ترانسفورماتور ها و تنظیم کننده های خطی ) مبدل قدرت است و رایج ترین تبدیل، تبدیل برق AC به DC می باشد.

پنل الکتروپیک

گارانتی بلند مدت

شرکت الکتروپیک دارای 36 ماه گارانتی برای لوازم جانبی آیفون تصویری خود میباشد ، این گارانتی بلند مدت بر روی جعبه ترانس رندا نیز نوشته شده است و گارانتی آن از تاریخ فاکتور میباشد.