شماره تماس دو بی کا
پنل کدینگ تابا الکترونیک

  صفحه اصلی آیفون تصویری  تابا الکترونیک پنل کدینگ کارتی تابا TVP-1800 نقره ای

پنل کدینگ کارتی تابا TVP-1800 نقره ای

پنل کارتی و کدینگ تابا با قابلیت بازکردن از طریق کارت و پشتیبانی تا 128 واحد / گارانتی: 36 ماهه تابا الکترونیک
ناموجود
کد کالا: 4136
قیمت محصول:   ناموجود
توضیحات کلی کالا

پنل کدینگ کارتخوان تابا TVP-1800 Silver

پنل تصویری جدید تابا الکترونیک با نام تجاری پنل دربازکن کدینگ تابا الکترونیک TVP-1800 نقره ای بعد از تولید موفق مدل قبلی وارد بازار شده است تا ظاهر این پنل بسیار پیشرفته کدینگ تابا نیز دارای دو تم رنگی باشد . جنس صفحه از آلومینیوم و پلاستیک، مقاوم در برابر حرارت و رطوبت میباشد تا در گذر زمان دارای رنگ ثابت باشد.

پنل کارتخوان تابا از تکنولوژی ان اف سی (NFC) بهره گرفته که غیر قابل حک کردن بوده و از امنیت بالایی برخودار است. این پنل آیفون تصویری تابا دارای حافظه ذخیره سازی 1000 عدد کارت و تگ جاسوئیچی دارد.

 

پنل کدینگ تابا TVP-1800

 

استفاده از دیکودر (هر 4 واحد یک دیکودر)

برای نصب پنل کدینگ تابا نیازمند استفاده از دیکودر تابا TSC-4 هستید که بابت هر 4 واحد یک عدد دیکودر نیاز دارید. به طور مثال اگر ساختمانی 16 واحد باشد 4 عدد دیکودر نیاز دارید. دیکودر تابا از سری تولیدات لوازم جانبی برای نصب دربازکن ها یا آیفون تصویری تابا میباشد. در مجتمع هایی که دارای واحد های بسیار زیادی میباشند برای نصب زنگ درب ورودی یا پنل ورودی دیگر از پنلهای ساده با تعداد زیادی از کلید واحد ها استفاده نمیشود. بلکه برای ساختمانی که دارای تعداد زیادی واحد مانند 80 واحد باشد یک پنل یا زنگ ورودی به صورت کدینگ نصب میشود تا فضای کمتری را در ورودی درب اشغال کند.

 

چیدمان کلید های پنل کدینگ تابا

چیدمان کلید های روی پنل کدینگ TVP-1800 تابا الکترونیک نقره ای مانند شماره های روی تلفن میباشد تا کاربر در زمان استفاده بتواند شماره دو یا سه رقمی واحد ها را وارد کند و سپس کلید زنگ را بزند تا ارتباط با واحد ها برقرار شود . برای زمان شب بر روی تمامی کلید ها نور لایتی قرار دارد تا به راحتی بتوانید کلید ها را از هم تشخیص دهید و یک بر روی مانیتور نیز شماره واحد نمایش داده میشود.

 

مشخصات ظاهری پنل کدینگ و کارتخوان تابا TVP-1800 نقره ای

طول پنل کدینگ کارتخوان تابا 28 سانتی متر بوده و عرض آن 6 سانتی متر است و بدنه اصلی آن نقره ای رنگ میباشد. پنل زنگ کدینگ و کارتخوان تابا در بالای پلت فورم خود یه محفظه گرد شیشه ای دارد تا در آن دوربین قرار گیرد تا در مقابل رطوبت و نور کاملا ایمن باشد . مانیتور کوچک برای نمایش شماره واحدها در پایین آن نصب شده تا شماره واحد مورد نظر را نشان دهد.5 ریدف کلید سه تایی به صورت شماره های صفخه کلید تلفنی قرار دارد تا به وسیله آن شماره گیری چند رقمی واحدا نمایان شود و قابل ذکر است که در شب این کلید ها دارای نور نمایشگر در شب نیز هستند تا امکان استفاده آسان آنها فراهم شود.درست در پایین بدنه اصلی مکان قرار گیری اسپیکر صوتی و کارتخوان NFC قرار دارد .

 

 

باز کردن درب با کارت و جاسوئیچی

سیستم ان اف سی تابا برای باز کردن با کارت یا جاسوئیچی سیستمی است که هویت و نهاد یک محصول را از طریق اعداد سریالی به صورت بی سیم انتقال می دهد. در واقع این یک روش ذخیره سازی داده و بازیابی آن است که از طریق امواج رادیویی صورت میگیرد. همچون بارکد که میتواند اطلاعات و داده های راجب محصول را ذخیره کند. شما برای باز کردن درب کافی است تا کارت و تگ را نزدیک پنل قرار دهید و درب باز شود . این کارت ها دارای فرکانس های رادیویی است تا ارتباط بدون تماسی بین کارت و کارت ‌خوان جهت قرائت کارت ایجاد نمایند.

 

 

مشخصات پنل تصویری رنگی تابا همراه با کارتخوان

 • جنس صفحه از آلومینیوم وپلاستیک، مقاوم در برابر حرارت و برودت.
 • پخش صدای زنگ همزمان با داخل ساختمان برای مراجعه کننده .
 • وجود روشنایی ملایم جهت تشخیص شماره واحدها .
 • غیر قابل نفوذ در برابر باران.
 • دوربین: از نوع 1/3CMOS اینچ سونی رنگی .
 • زاویه دید دوربین :75 درجه.
 • چرخش دوربین : 46 درجه درجهت افقی و 16 درجه در جهت عمودی .
 • نسبت سیگنال به نویز : بهتر از 52 دی بی .
 • حداقل روشنایی :0/05 لوکس .
 • سیستم مرور تصویر : پال- 625 خط .
 • خروجی تصویر : یک ولت پیک توپیک.
 • قابلیت باز کردن درب از طریق کارت.
 • قابلیت ذخیره 1000 عدد کارت و تگ(TAG).
 • قابلیت حذف و اضافه نمودن کارت بصورت تکی و کلی.
 • دارای کارت مستر ، جهت دسترسی به سیستم.
 • پنل کارتخوان تابا از تکنولوژی ان اف سی (NFC) بهره گرفته که غیر قابل حک کردن بوده و از امنیت بالایی برخودار است.

 

 

جمع بندی نهایی

به طور کلی پنل تصویری کدینگ کارتخوان تابا TVP-1800 Silver برای ساختمان هایی استفاده میشود که دارای تعداد واحد بالایی میباشد و نیاز است یک پنل با این طراحی قرار بگیرید تا از نصب تعداد بسیار بالایی از دکمه ها جلو گیری شود . امکانات موجود در این پنل کدینگ تابا نسبت به سایر برند های دیگر دربازار به ماتب بیشتر بوده و از نظر قیمتی از تمامی برند ها ارزان تر میباشد که از این رو خربد پنل کدینگ تابا برای مشتریان مقرون به صرفه میباشد.