شماره تماس دو بی کا
taknama

  صفحه اصلی آیفون تصویری  تک نما پنل تصویری پنل 2 واحدی لمسی تکنما جدید تک نما

پنل تصویری تک نما مدل پنل 2 واحدی لمسی تکنما جدید

دارای دوربین هوشمند رنگی با کیفیت بالا و زاویه دید وسیع ،دارای صدا شفاف و بدون نویز حتی از بالاترین طبقات، قابلیت باز کردن درب ورودی با استفاده از کار / گارانتی: 36 ماهه
موجود
کد کالا: 8558
تعداد واحد را انتخاب نمایید:
قیمت محصول:   1,220,000 تومان
توضیحات کلی کالا

پنل دو واحدی لمسی و کارتی تکنما ODS-E21-C

محصولات آیفون تصویری تکنما با طراحی متفاوت از سایر برندها ساخته میشود این تفاوت در سیم بندی این برند هم مشاهده میشود به نحوی که تکنما دربازکن های تصویری خود را بصورت هوشمند طراحی میکند که این عامل باعث صرفه جویی در هزینه های سیم کشی میگردد. عدم تنوع در انتخاب پنل  بخصوص در مدل های یک واحد و دو واحدی واقعا مشاهده میشد که شرکت تکنما با طراحی  پنل 2 جدید واحدی لمسی تکنما که با طراحی متفاوت تر از مدل های موجود تکنما ساخته شده است این نقیصه در محصولات خود را پوشش داده است. 

پنل 2 واحدی لمسی و کارتی تکنما ODS-E21-C با قابلیت دید در شب بسیار قوی تر و ظاهری بسیار به روز تر تولید شده و این امکان که درب را با کارت بازکرد نیز به آن افزوده شده است. در این پنل توانایی استفاده از کارت خوان با قابلیت شناسایی 1000 کارت است که بعد از معرفی به پنل با نزدیک کردن به پنل فعال میشود. اما از بزرگ ترین ویژگی این پنل باید به توانایی باز کردن درب با همان کارت را اشاره که به وسیله اضافه کردن دستگاه ماژولی قابل استفاده است که در سایر مدل ها این امکان فراهم نیست.

 

پنل تصویری 2 واحدی لمسی و کارتی تکنما
 

 

تمامی دکمه ها در پنل دو واحدی لمسی تکنما ( جدید ) لمسی بوده و بدنه آلمینیومی و پلاستیکی این مدل با مقاوت بالا در برابر نور خورشید در فصل گرما و رطوبت در فصل سرما و همچنین ضد خش بودن از نکات مثبت آن است . داشتن دوام و طول عمری بالا یکی از مزایای منحصر به فرد این محصول است.

 

مشخصات فنی پنل 2 واحدی لمسی TakNama

  • طراحی زیبا و منحصر به فرد مجهز به صفحه کلید لمسی
  • دارای دوربین هوشمند رنگی با کیفیت بالا و زاویه دید وسیع
  • دارای صدا شفاف و بدون نویز حتی از بالاترین طبقات
  • قابلیت باز کردن درب ورودی با استفاده از کارت مجاورتی (RFID)
  • قابلیت اتصال به سیستم جک های برقی (درب پارکینگ ) با استفاده از ماژول جانبی
  • دارای پنل آلمینیومی ضد خش ، ضد رطوبت و مقاوم در برابر نور خورشید
  • نصب آسان و ارزان فقط با استفاده از هفت رشته سیم مشترک به ازای هر 255 واحد

 

گارانتی محصولات تک نما

کلیه محصولات برند تکنما از شبکه سراسری پشتیبانی در کشور بهره مند هستند و از گارانتی های بلند مدت 36 ماه استفاده میکنند، که یکسال اول آن شامل گارانتی تعویض می باشد که گویای ضمانت کیفیت بالا در محصولات است. مدت زمان گارانتی بالا علاوه آرامش خاطر برای خرید گویای کیفیت بالای این مدل میباشد