شماره تماس دو بی کا
ماژول رابط جک تکنما

  صفحه اصلی آیفون تصویری  تک نما ماژول رابط دربازکن تکنما و جک پارکینگ

ماژول رابط دربازکن تکنما و جک پارکینگ

ماژول رابط تکنما برای ارتباط بین درب بازکن تصویری و جک های پارکینگی موجود در بازار می باشد / گارانتی: تکنما
موجود
کد کالا: 533
قیمت محصول:   500,000 تومان
توضیحات کلی کالا

ماژول رابط جک پارکینگ تک نما

ماژول رابط جک تکنما برای ارتباط بین درب بازکن تصویری و جک پارکینگ می باشد تا شما بتوانید به راحتی و بدون نیاز به ریموت کنترل از مانیتور خود درب پارکینگ را باز نمایید، این محصول قابلیت اتصال به کلیه جک های موجود در بازار را دارا می باشد .

 

نحوه عملکرد ماژول رابط آیفون تصویری تکنما و جک پارکینگی

ماژول رابط جک تک نما ماژولی است که دارای دو خروجی جهت اتصال به برد کنترلی جک پارکینگ است. این ماژول زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که بدون استفاده از ریموت و با کمک IDS بتوان جک های پارکینگ را باز و بسته کرد. شایان ذکر است که این ماژول به این صورت است که از پنل های آیفون تصویری تکنما پالسی ارسال می شود به ورودی ماژول و ماژول این سیگنال را تبدیل به سیگنال قابل فهم برای برد کنترلی جک می کند و برد کنترلی جک عمل بازو بسته شدن جک را انجام می دهد.

فقط لازم است فرمان خروجی های ماژول رابط جک را به برد کنترلی متصل کنید ، هرکدام از خروجی های ماژول کلید تنظیماتی دارند که زمان اجرای فرمان را تنظیم می کنند. ماژول رابط جک برای ارتباط تکنما با جک های پارکینگی غیر از محک طراحی شده در خروجی این ماژول پایه های دو رله در دسترس است که برای تحریک مدار فرمان برد جک استفاده می شود جک های موجود در بازار روش تحریک step by step مرسوم است. ترمینال شماره یک مربوط به سیگنال باز (کلید 9  مدل C و نگهبان در مدل D) است. برای این مثال رله بسته به مدار متصل شده یعنی با هربار زدن کلید بسته IDS  اگر جک بسته باشد باز و اگر باز باشد بسته می شود. کلیدهای روی ماژول تنظیم کننده زمان فعال بودن رله ها را تعیین می کند. با ورود به حالت تنظیمات زمان فعال بودن هرکدام از رله ها بین 5/0 تا 9 ثانیه قابل تنظیم است.

 

ماژول رابط آیفون تصویری تکنما و جک پارکینگ