شماره تماس دو بی کا
دربازکن صوتی تابا TL-633

  صفحه اصلی آیفون صوتی  تابا دربازکن صوتی تابا TL-633 - شش سیم

دربازکن صوتی تابا TL-633 - شش سیم

گوشی صوتی شش سیم تابا ساخته شده از پلاستیک ضد الکتریسته ساکن جهت جلوگیری از جذب گرد وغبار ، دارای مدارالکترونیکی جهت تقویت صدا / گارانتی: 36 ماهه تابا الکترونیک
موجود
کد کالا: 658
تعداد واحد را انتخاب نمایید:
قیمت محصول:   160,000 تومان
توضیحات کلی کالا

آیفون صوتی تابا 6 سیم TL-633

برند تابا الکترونیک یکی از قدیمی ترین تولید کننده های دربازکن صوتی و تصویری در کشور می باشد گوشی صوتی تابا TL-633 شش سیم برای ساختمان هایی با سیم کشی قدیمی که در سیم کشی آنها شش رشته سیم به کار رفته است طراحی و تولید شده است. در ساختمان هایی که به تازه گی میخواهند دربازکن صوتی استفاده نمایند میتوانند از گوشی صوتی تابا 4 سیم TL-633 استفاده کنند.

آیفون صوتی تابا

 

 

 

ساختار آیفون های صوتی تابا قدیمی

از آیفون های صوتی 6 سیم می توان به برند بسیار قدیمی و با کیفیت تابا شاره کرد که به این خاطر به این آیفون ها می‌گوییم 6 سیم، چون گوشی صوتی هر واحد برای اتصال به پنل به 6 رشته سیم نیاز دارد. آیفون های قدیمی مدل تابا از اولین آیفون های صوتی بودند که وارد بازار شدند. و بیشتر شرکت های تولید کننده به نوعی الگو گرفته از تابا هستند. قطعاً این مدل پنل صوتی تابا را درب خیلی از منازل دیده‌اید.اگر بخواهیم در آیفون های صوتی 6 سیم، وظیفه هر کدام از 6 رشته سیم هایی که بین گوشی و پنل قرار می گیرند را بیان کنیم به ترتیب عبارتند از:

 

  • سیم شماره A یا 1، وظیفه‌ی انتقال صدای شخص مراجعه کننده از پنل به گوشی
  • سیم شماره B یا 2، وظیفه‌ی انتقال صدای شخص پاسخگو از گوشی به پنل
  • سیم شماره C یا 3، وظیفه‌ی منفی مشترک
  • سیم شماره D یا 4، وظیفه‌ی انتقال صدای زنگ از پنل به گوشی
  • سیم شماره E یا 5، وظیفه‌ی دربازکن
  • سیم شماره F یا 6، وظیفه‌ی دربازکن

آیفون تصویری تابا

 

گارانتی بلند مدت تابا الکترونیک

آیفون صوتی 6 سیم تابا TL-633 به مانند تمامی محصولات دربازکن تصویری و صوتی تابا دارای گارانتی 36 ماهه میباشد که در زمان خرید بر روی کارتن این محصول دو قسمت برای گارانتی قرار دارد که یک قسمت توسط نصاب و یک قسمت مربوط به مشتری میباشد.

تابا الکترونیک

جمع بندی نهایی

آیفون صوتی تابا 6 سیم تابا یک محصول برای افرادی است که برای باز کردن درب منزل نیازی به دربازکن تصویری تابا ندارند و میخواهند قیمت خرید محصول کمتری پرداخت نمایند ، دربازکن صوتی تابا علاوه قیمت بسیار خوب و گارانتی بلند مدت شرکتی ، در سراسر ایران خدمات نصب و تعمیرات دارد .