شماره تماس دو بی کا

اکسس کنترل اکسس کنترل سیماران دستگاه اکسس کنترل کارتی سیماران مدل KP1000K

دستگاه اکسس کنترل کارتی سیماران مدل KP1000K

دستگاه کنترل تردد کارتی و پسوری سیماران KP1000K با ظرفیت تعریف 1000 عدد کارت / گارانتی:

موجود
کد کالا: 1277
قیمت محصول:   850,000 تومان
توضیحات کلی محصول

دستگاه کارتخوان سیماران KP1000K

یکی از پرفروش ترین دستگاه های کنترل تردد سیماران که با استقبال بسیار بالای کاربران مواجه شده است کارتخوان سیماران KP1000K می باشد که دارای ابعاد بسیار جمع و جور و همچنین ظاهری زیبا است. این اکسس کنترل قابلیت تعریف کارت و رمز تا 1000 عدد کاربر را دارد که برای بیمارستانها، ارگان های دولتی و خصوصی بسیار ارزنده یشمار می رود لذا قط افرادی مجاز به عبور و مرور هستند که دارای کارت یا تگ و رمز عبور باشند.

اکسس سیماران'

امکانات Simaran KP1000K

  • قابلیت خواندن کارت و رمز عبور
  • ظرفیت کارت و رمز 1000 کاربر 
  • قابلیت حذف و اضافه کاربران بصورت سریع و متوالی
  • قابلیت حذف یک کارت با شناسه کاربر در صورت گم شدن کارت
  • قابلیت اتصال به قفل برقی و انواع درب اتوماتیک
  • قابلیت اتصال به دکمه خروج
  • قابلیت تنظیم زمان رله خروجی
  • بدنه فلزی و قابلیت نصب بصورت توکار
  • دارای دو LED راهنما جهت منو تنظیمات و فعال شدن رله خروجی 

 

نحوه عملکرد اکسس کنترل

برای اینکه بتوانید اجازه ورود یا خروج افراد را صادر کنید نیاز به دستگاه‌های کنترل تردد دارید. این دستگاه‌ها را می‌توان روی درهای ورودی یا هر بخشی که می‌خواهید دسترسی افراد را به آن محدود کنید، نصب کرد. برای این که افراد مجاز بتوانند وارد یا خارج شوند؛ باید قادر باشند تا اطلاعات مورد نیاز را وارد دستگاه کنند. این کالا دارای 3 مد بصورت کارت، رمز و کارت و رمز می باشد که می توانید یکی از آن را بصورت دلخواه فعال کنید.

 

قابلیت تنظیم کارت تا 1000 عدد

از دیگر مزیت های این Access Control امکان پشتیبانی تا 1000 عدد کارت است که عدد بسیار خوبی بشمار می رود و برای سازمان ها، ادارات، شرکت های خصوصی و برج های مسکونی مناسب است.

 

قابلیت حذف یک کارت با شناسه کاربر

در زمان کددهی هر کارت، می توان به آن کارت، کد کاربری دلخواه اختصاص داد و این امکان را فراهم میسازد تا در صورت مفقود شدن کارت بتوان آن را حذف نمود تا کسی نتواند از آن سوء استفاده نماید. همچنین درصورتیکه در یک برج یا ساختمان مسکونی زندگی می نمایید می توانید از این راهکار برای حذف کاربران بد حساب که شارژ ساختمان را پرداخت نمی کنند بهره ببرید.

 

اتصال به قفل برقی

خروجی این دستگاه کارتخوان پسوردی سیماران KP1000K یک رله آزاد با سه پایه COM ، NO و NC در اختیار مشتری قرار می دهد که اجازه اتصال هر نوع قفل برقی به دستگاه را فراهم می سازد.