شماره تماس دو بی کا

سنسور ضربه با سیم فایروال

سنسور ضربه با سیم فایروال با قابلیت اتصال به کلیه برندهای دزدگیر اماکن داراي پتانسيومترجهت تنظيم حساسيت / گارانتی: 60 ماهه فایروال

موجود
کد کالا: 1213
قیمت محصول:   130,000 تومان
توضیحات کلی محصول

سنسور ضربه با سیم فایروال FireWall

شوک سنسور یکی از تجهیزات جانبی دزدگیر های فایروال می باشد که در کنار مگنت ها و چشمی ها می توانند ایمنی کامل را جهت جلوگیری از سرقت فراهم کنند. مگنت ها به باز شدن درب ها و پنجره ها حساسند. یعنی یکی از قطعات به چارچوب در یا پنجره متصل می شود و بخش آهنربایی نیز به در یا پنجره اگر فاصله بین این دو قطعه زیاد شود هشدار خطر داده می شود.

ایراد مگنت ها این است که اگر پنجره یا در شکسته شود وقوع سرقت را تشخیص نمی دهند. کاربرد شوک سنسور برای اماکنی است که احساس می کنیم ممکن است سارقین از طریق شکستن پنجره وارد محیط شوند. شوک سنسور بر روی سطوح حساس مانند در ها و پنجره ها نصب می شود و در صورت احساس ضربه، سیگنال هشدار را به پنل دزدگیر منتقل می کند و پنل دزدگیر هم هشدار دهنده ها را فعال می کند و مطابق با تنظیمات پیش فرض افراد را باخبر می کند و به این ترتیب حلقه امنیتی مورد نیاز سیستم های دزدگیر خانگی تکمیل می شود. برای تنظیم میزان حساسیت این شوک سنسور ها بر روی آن ها یک پتانسیومتر قرار داده شده است. اگر نمی خواهید با هر ضربه ای این سنسور فعال شود می توانید به این وسیله حساسیت آن را کم کنید.

 

مشخصات فنی سنسور ضربه با سیم فایروال

  • دارای پتانسیومتر جهت تنظیم حساسیت
  • قابلیت نصب بر روی همه دزدگیرها
  • گارانتی: دارد (گارانتی 60 ماهه فایروال)
  • ولتاژ تغذیه: 12 ولت DC
  • نوع اتصال: با سیم

 

 

گارانتی

شرکت فایروال یکی از معتبرترین تولیدکنندگان محصولات دزدگیر اماکن در ایران است که محصولات خود را با گارانتی 60 ماهه به بازار عرضه می کند.