شماره تماس دو بی کا

دزدگیر اماکن دزدگیر اماکن فایروال FireWall سنسور ضربه بی سیم پلاس فایروال

سنسور ضربه بی سیم پلاس فایروال

سنسور ضربه بیسیم فایروال مخصوص دزدگیرهای اماکن F9 و F10 با قابلیت اعلام وضعیت ضعیف شدن باتری سنسور / گارانتی: 60 ماهه فایروال

موجود
کد کالا: 1215
قیمت محصول:   210,000 تومان
توضیحات کلی محصول

سنسور ضربه بیسیم پلاس فایروال

سنسور ضربه بیسیم پلاس فایروال (شوک سنسور بیسیم فایروال) یک سنسور لرزشی بیسیم مناسب برای نصب بر روی دزدگیر سیمکارتی فایروال F9 و دزدگیر سیم کارتی F10 فایروال است، این سنسور ضربه در زمان لرزش میتواند عکس العمل نشان داده و آژیر را به صدا در بیاورد. فرکانس کاری این محصول 315 مگاهرتز می باشد و مناسب برای ست کردن بروی F10 و F9 است چون کاهش میزان ولتاژ داخلی سنسور را به دستگاه مرکزی خبر می دهد و دستگاه مرکزی F10 و F9 کاربر را با پیامک از این افت ولتاژ باخبر می سازند.

همچنین در صورت ست شدن بر روی سایر دستگاه ها نیز میتواند در زمان لرزش میتواند عکس العمل نشان داده و به دستگاه مرکزی خبر داده و آژیر را به صدا در بیاورد ؛ نکته قابل توجه در زمان نصب این سنسور این است که سعی شود در زمان نصب بر روی در ها فلزی حتما با استفاده از یک تکه چوب یا پلاستیک یک فاصله یک تا 2 سانتی متری بین فلز و این سنسور ایجاد نمایید تا بر روی میزان برد فرکانسی دستگاه تاثیر منفی نگذارد. شوک سنسور بیسیم فایروال (سنسور ضربه بیسیم پلاس فایروال) پلاس از یک باطری داخلی 23A جهت عملکرد خود بهره میبرد.

 

ویژگی ها

  • سنسور ضربه بی سیم پلاس فایروال
  • با فرکانس عملکرد 315MHZ
  • قابلیت نصب برروی دیوار و شیشه
  • دارای کلید حالت تست جهت کددهی آسان
  • اعلام وضعیت ضعیف شدن باتری سنسور به دزدگیر F9-F10
  • مخصوص دزدگیرهای اماکن F9 و F10

 

محصولات دزدگیر اماکن فایروال دارارای 60 ماه گارانتی می باشند که یکی از بیشترین مدت زمان ضمانت بین شرکت های تولید کننده دزدگیر اماکن می باشد.