شماره تماس دو بی کا

مگنت باسیم فایروال

مگنت سیمی فایروال / گارانتی:

موجود
کد کالا: 973
قیمت محصول:   66,000 تومان
توضیحات کلی محصول

مگنت با سیم فایروال

مگنت با سیم فایروال یکی از سنسورهای بسیار پر کاربرد در سیستم دزدگیر اماکن میباشد.سنسور های بسیاری در زمینه دزدگیر اماکن وجود دارند که هر کدام ویژگی های خاصی را دارا می باشند.

یکی از مهمترین سنسور های موجود در دزدگیر اماکن چشمی حرکتی و حرارتی میباشد.

چشمی دزدگیر اماکن سنسوری است که حرکت و حرارت را تشخیص و به دستگاه اعلام میکند.

بعد از چشمی بیسیم یکی دیگر از پر کاربردترین سنسورهای موجود در دزدگیر اماکن ، سنسور مگنت می باشد.این تجهیز از دو قسمت کلی تشکیل شده است که هر قسمت کارایی خود را دارد.

قسمت اول برد مگنت میباشد که هشدار ها را تشخیص آنها را به دستگاه مرکزی اعلام میکند و قسمت دوم آهن ربای این سنسور می باشد که با ایجاد میدان مغناطیسی بین خود و برد سنسور شروع به فعالیت میکند.

 

ویژگی های محصول

مگنت با سیم فایروال سایز بسیار مناسبی دارد که میتوان آن را در اکثر نقاط نصب و راه اندازی نمود.به این ترتیب کاربر می تواند این سنسور را بر روی درب ورودی و پنجره نصب کند و از آن استفاده نماید.

یکی از مهمترین ویژگی ها و خصوصیات در سیستم دزدگیر اماکن فرکانس کاری تجهیزات بی سیم میباشد.در تمامی دزدگیر های اماکن موجود فرکانس کاری معمول و مورد استفاده ، فرکانس کاری 315 مگاهرتز است.

نکته قابل توجه اینجاست که در سنسور های بیسیم فرکانس کاری مطرح میشود.

البته در بعضی دستگاه ها مانند دزدگیر اماکن پارادوکس ، فرکانس کاری در تجهیزات 433 مگاهرتز میباشد که فرکانس بسیار امنی است.

 

سایر مشخصات
وزن

۲۰ گرم

ابعاد

۷*۴*۲ سانتی متر

تولید کننده

شرکت مهندسی ایمن دژ

گارانتی

۶۰ ماه گارانتی فایروال

 

طرز کار محصول

همان طور که گفته شد سنسور مگنت یا همان آهن ربا از دو قسمت کلی تشکیل شده است که عبارتند از :

  • برد سنسور
  • آهن ربا

این دو قسمت به فاصله 0.5 تا 1 سانتی متری کنار یکدیگر نصب می شوند و به محض اینکه بین این قسمت فاصله ایی بیش از 3 سانتی متر به وجود آید ، پیغام هشدار از طریق برد سنسور مخابره می شود و دستگاه دزدگیر شروع به پخش آژیر می نماید.مگنت با سیم فایروال نیز به همین صورت کار میکند.

 

گارانتی 

محصولات دزدگیر اماکن فایروال دارای 60 ماه گارانتی می باشد و ضمانت بلند مدت نشان از کیفیت بالای این برند محبوب دزدگیر اماکن دارد.