شماره تماس دو بی کا

دزدگیر اماکن دزدگیر اماکن آنیک Anik چشمی دزدگیر آنیک مدل P1 باسیم

چشمی دزدگیر آنیک مدل P1 باسیم

چشمی دزدگیر آنیک P1 با زاویه دید  140 درجه ای با طول تحت پوشش 14متر، داشتن خروجی الکترونیکی ، تنظیم میزان حساسیت و داشتن جریان مصرفی / گارانتی: 24 ماهه آنیک

موجود
کد کالا: 1216
قیمت محصول: 420,000 تومان   407,400 تومان
توضیحات کلی محصول

سنسور حرکتی آنیک مدل P1

چشمی یا همان سنسور دزدگیر اماکن یکی از مهمترین بخش های سیستم های اعلام سرقت به شمار میرود چرا که اصلی ترین وظیفه یک چشمی دزدگیر توانایی تشخیص بالا و همچنین داشتن ضریب کمترین خطا در اعلام ورود غیر مجاز است. صنایع تولیدی آنیک به عنوان یکی از سرشناس ترین و همچنین باسابقه ترین شرکت های این حوزه علاوه بر تولید پنل مرکزی دزدگیر اماکن به تولید حسگر های حرکتی نیز پرداخته است. یکی از بهترین سنسور های حرکتی بازار P1  آنیک است که کیفیت و دقت آن مثال زدنی است.

یکی از ویژگی های منحصر بفرد سنسور P1 آنیک استفاده از سنسور مادون قرمز HUMAN ساخت کشور آلمان بوده که می توان همین امر را دلیل مناسبی برای خرید آن دانست. از دیگر امکانات این محصول زاویه دید  140 درجه ای و با طول تحت پوشش 14 متر، داشتن خروجی الکترونیکی ، تنظیم میزان حساسیت و داشتن جریان مصرفی بهینه همراه با گارانتی 24 ماهه اشاره نمود.

چشمی انیک

مشخصات فنی

 

استفاده از تمپر برای جلوگیری از دستکاری چشمی

چشمی P1 ANIK دارای تمپر (tamper) برای ایجاد امنیت بیشتر چشمی است. با این ویژگی در صورت اتصال تمپر به زون 24 ساعته دستگاه پنل مرکزی، در صورت باز شدن درب چشمی، دزدگیر به صدا درخواهد آمد و پیام هشدار برای کاربر ارسال خواهد شد.

برد سنسور انیک

بهترین ارتفاع نصب سنسور حرکتی P1 انیک

یکی از نکات مهمی که کمتر به آن توجه می شود ارتفاع مناسب برای نصب حسگر انیک می باشد. نکته قابل توجه در نصب این چشمی رعایت ارتفاع نصب  2.2 متری برای بهره مندی حداکثری از زاویه دید و طول برد است.

برد حسگر انیک

حساسیت قابل تنظیم

یکی از آپشن هایی که انیک برای کاربران خود در نظر گرفته است ، تنظیم میزان حساسیت چشمی است که می توان آن را کم یا زیاد نمود.

 

اقلام همراه

پایه مخصوص دیواری یکی از تجهیزاتی است که همراه این محصول ارسال می شود و باعث شده که نصب آن بر روی دیوار به سهولت و سادگی انجام پذیرد.

اقلام همراه

 

ویژگی های سنسور دزدگیر اماکن انیک

مشخصات فنی حسگر انیک

 

 

گارانتی

آنیک به عنوان یکی از پرطرفدارترین و همچنین باسابقه ترین کمپانی های تولید کننده سیستم اعلام سرقت تمامی محصولات خود را با 24 ماه گارانتی عرضه می نماید تا خریداران هیچ گونه نگرانی از بابت خرید این کالا نداشته باشند.

 

نجوه سری کردن سنسور دزدگیر اماکن

نحوه سری بستن چشمی

دزدگیر منازل آنیک به عنوان یکی از بهترین انتخاب های جهت داشتن یم سیستم اعلام سرقت قابل اعتماد و اطمینان به شمار می رود برای دریافت مشاوره میتوانید با کارشناسان دو بی کا تماس حاصل فرمایید.