شماره تماس دو بی کا
camcord-ahd

دوربین مداربسته AHD دوربین مداربسته بولت

دوربین مخفی AHD

دوربین مخفی AHD،دید در شب قوی،اتصال به دی وی آر / گارانتی: 15 ماهه

موجود
کد کالا: 11221
قیمت محصول:   445,000 تومان
توضیحات کلی کالا

بهترین دوربین مدار بسته مخفی

 

دورین مخفی گلدن آی دارای وضوح تصویر 2 مگا پیکسل می باشد و به رغم اندازه کوچک تصاویر فوق العاده با کیفتی را ثبت مینماید . یکی از موارد جذاب برای مشتریان دوربین مدار بسته ، دوربین مدار بسته مخفی می باشد. کمتر کسی پیدا می شود که قصد خرید دوربین را داشته باشه ولی به خرید دوربین مخفی فکر نکرده باشد ، بیشتر دوربین مداربسته های مخفی برای حفظ امنیت و پیشگیری از وقوع بحران های احتمالی استفاده می شوند اما برخی نیز به جهت شوخی و سرگرمی یا اعمال سود جویانه استفاده می شوند. دوربین مدار بسته مینیاتوری معمولا در محیط هایی استفاده می شود که نیاز به مشاهده تصاویر به صورت غیر محسوس وجود داشته باشد. شاید بدنه خود دوربین مینیاتوری کوچک نباشد اما لنز این دوربین ها به اندازه ای کوچک است که معمولا می توان از طریق ایجاد سوراخی کوچک تصاویر را به وسیله این دوربین ها گرفت و دوربین را پشت سطحی غیر شفاف مخفی کرد. دوربین های مینیاتوری معمولا با کیفیت های خوبی موجود می باشند. دوربین های مخفی مناسب برای مواقعی هستند که هدف زیر نظر گرفتن رفتار و حرکات افراد و یا حفاظت از اموال و وسایلی خاص است. دوربین های مخفی را در اشکال مختلفی می سازند که معمولا شبیه دوربین به نظر نیامده و جلب توجه نکنند.

بهترین دوربین مدار بسته مخفی

 

 

 

دید در شب دوربین مدار بسته مینیاتوری

در حال حاضر کیفیت مدل AHD این دوربین ها بسیار بالا رفته و دوربین 2مگاپیکسل مخفی تصویری فوق العاده خوب را به ما می دهد ؛ البته کیفیت های آنالوگ و یا شبکه نیز از این دوربین ها در بازار موجود می باشد اما شاید امروزه بیشتری مصرف از این مدل دوربین ها در همین حوزه ی AHD ها باشد.

بهترین دوربین مدار بسته مخفی

 

قابلیت های فنی و موارد استفاده

  • نظارت بر عملکرد برخی از پرسنل در مشاغل خاص مانند پرستار کودک و یا مربی مهد
  • دارای کیفیت تصویر فول اچ دی دو مگاپیکسلی (Full HD 2MP)
  • پشتیبانی از فناوری AHD
  • در موارد حقوقی و قانونی مانند امور مربوط به پلیس
  • نظارت بر برخی از اموال و دارایی های خاص که در صورت استفاده از دوربین های معمولی سارقین متوجه دوربین شده و اتصال آن را قطع می کنند بهتر است از دوربین مخفی استفاده شود.

 

 

گارانتی بلند مدت

 

دوربین و دی وی آر موجود در این پک دارای 15 ماه گارانتی نگهداری میباشد که از تاریخ فاکتور فروش برای مشتری منظور میشود . داشتن گارانتی بلند شرکتی یکی از مهمترین فاکتورهای خرید برای مشتریان میباشد .

 

مشخصات کالا
نوع دوربین

دوربین مخفی

جنس بدنه پلاستیک فشرده
قابلیت ضد آب ندارد
قابلیت ضد گردوغبار دارد
قابلیت دید در شب دارد
فاصله نهایی دید در شب 20 متر
قابلیت AutoClean دارد
قابلیت فیلترکات (Cut Filter) دارد
نوع کابل کابل RG
نوع تصویر
Resolution (وضوح تصویر)
Image Sensor
اندازه لنز
درجه حفاظت
تحمل دمای محیط
Effective Pixels (اندازه تصویر)
سایر ویژگی ها