شماره تماس دو بی کا
راهبند بارزانته BZ-4-6

راهبند بارزانته با بوم تلسکوپی BZ-4-6

راهبند الکترومانیک بارزانته با بوم 4 تا 6 متری / گارانتی: یکساله

موجود
کد کالا: 923
قیمت محصول:   23,000,000 تومان
توضیحات کلی کالا

راهبند بارزانته Bz-4-6

راهبند بارزانته BARZANTE ساخت کشور ایتالیا است و همچنین زمان باز و بسته شدن راهبند بارزانته حدود ۶ ثانیه می باشد. سیستم این راهبند الکترومکانیک میباشد و قابلیت نصب در محیط های مسکونی و تجاری را دارد  و در مدل پرسرعت راهبند بارزانته حدود ۳ ثانیه می باشد ( این مدل ها برای محیط های تردد نامحدود است) . اگر راهبند در کنار درب ورودی نباشد به راحتی و بدون هیچ مجوزی میتوان به داخل مکان رفت که بر اساس مسائل امنیتی این موضوع کمی پیچیده است.

 

 

راهبند بارزانته BZ-4-6

  • بوم 1 تا 6 متر با LED
  • تردد نا محدود 
  • دو سرعته (3 و 6 ثانیه)
  • سیستم LED هوشمند روی بدنه
  • سیستم فن خنک کننده روی موتور
  • دارای خروجی برای سیستم های پارکینگ
  • قابلیت نصب و هدایت بوسیله دوربین پلاک خوان
  • قابلیت نصب سیستم RFID

 

راهبند بارزانته با بوم تلسکوپی 4 تا 6 متری

 

ساختار کلی راهبند

در صورت وجود فردی که کنترل آنرا در دست دارد میتوان به طور کامل خودرو و فردی که قصد دخول به محوطه را دارد وارسی کند اگر مشکلی نبود راه را برای او باز میکند اما در صورت وجود هر گونه شک و شبه ای نگهبان میتواند از باز کردن راه خودداری کند. راهبندهای الکترومکانیک دارای یک موتور الکتریکی می باشد. نیروی خروجی شفت موتور وارد یک جعبه دنده ( گیربکس ) می شود تا از طریق آن نسبت قدرت و سرعت شفت متحرک تنظیم شود. مرکز دوران میله راهبند دارای یک سوراخ دندار بوده که بر روی شفت خروجی جعبه دنده متصل می شود. از این طریق زنجیره انتقال قدرت کامل شده و نیروی محرک موتور به میله راهبند منتقل می شود ، راهبندهای الکترومکانیک را عموماً در محل های کم تردد نصب می کنند.

 

باز شدن راهبند با دوربین پلاک خوان

راهبند بارزانته BARZANTE دارای خروجی مجزا است به سیستم کامپیوتری نصب میشود تا تصاویر مربوط به دوربین ها به صورت پیوسته به کاربر نمایش داده می شود. همچنین در صورت تردد خودرو از مقابل دوربین ها و فعال شدن سنسورها این تصویر به هسته پلاک خوانی انتقال داده شده و پلاک قرائت شده توسط نرم افزار و تصویر چهره راننده به کاربر نمایش داده شده و ذخیره می گردد. این رکوردها که شامل کلیه اطلاعات تردد می باشد به همراه تصویر مربوطه پس از تایید یا اصلاح احتمالی کاربر ذخیره خواهد شد و قبض ورود برای ارایه به خودروی ورودی چاپ می گردد و همزمان گیت با دستور برنامه باز شده و اطلاعات تردد در سرور ذخیره خواهد شد ( البته در صورت وجود دوربین شاهد یک تصویر از کاربر نیز ذخیره ) و اطلاعات مربوط به ظرفیت پارکینگ به روز می گردد.

 

توضیحات تکمیلی محصول

راهبند 4-6 بارزانته از سیستمی الکترومکانیکی برخوردار است که دارای ولتاژ ورودی 220 ولت و گشتاور موتور 205 نیوتن متری است. این راهبند دارای یک بوم با قابلیت تغییر از 4-6 متر میباشد . وزن کلی این محصول 55 کیلوگرم است و مدار الکتریکی و موتور راهبند چرخ دنده ای آن در یک محفظه آلومینیومی رنگ قرار گرفته و توسط آن حفاظت می شود. نرخ حفاظت این محصول 44 است که مدار آن را در برابر رطوبت و گرد و غبار ایمن می کند. علاوه بر این، راهبند بارزانته توانایی تحمل برودت 20- درجه و حرارت 50 درجه سانتیگراد را داراست.

 

قابلیت نصب برای محیط های مسکونی و اداری

یکی دیگر از انتظارات کاربران راهبند داشتن عملکردی کاملا نرم و بیصدا از راهبند است، راهبند BZ-4-6 بارزانته دارای سیستمی با عملکرد یکدست و نرم و کاملا بیصدا میباشد. زمان باز و بسته شدن راهبند پارکینگ بارزانته 6 ثانیه میباشد که با داشتن قابلیت باز بسته شدن محدود دارای عملکردی قابل قبول میباشد. اصولا در محیط های مسکونی یا تجاری تردد ها در حد متوسط بوده و نه تردد بسیار بالا و یا خیلی کمی را دارند ، از این و راهبند بارزانته ایتالیا برای نصب در چنین محیط هایی طراحی شده است.

 

بدنه کاملا ضد آب و گرد غبار

در طراحی راهبند از پوشش رنگ ضد آب و گرد غبار استفاده میشود. این پوشش رنگ کاملا ضد آب و گرد غبار میباشد ، این امر به این خاطر است که در بیشتر مواقع این راه بند در محیط باز در خارج از ساختمان نصب میشود. ممکن است محیط های نصب همراه در معرض بارش برف باران باشد از این رو این بدنه باید کاملا ضدآب و گرد غبار باشد.

 

امکان نصب به سیستم های خودکار

سیستم های جدید با نام RFID  بوسیله برچسب بروی شیشه خودرو ها کار میکند و با نزدیک شدن اتومبیل راهبند به صورت اتوکاتیک باز و بسته میشود تا از این رو هم ایمنی افزایش داده شود و هم از هزینه خرید ریموت جلوگیری شود . آنتن های برد بلند جهت مشاهده ظرفیت پارکینگ در خارج از پارکینگ استفاده می شوند. نمایشگرهای برد کوتاه در محل پارکینگ نشان دهنده مبلغ قابل پرداخت و ظرفیت باقیمانده پارکینگ هستند.در صورت نیاز، سامانه قابلیت استفاده از کارتخوان های برد بلند را داراست که برچسب ها یا کارت های RFID مخصوص را از فاصله 3 تا 9 متری شناسایی می کنند.

 

جمع بندی نهایی

سیستم کارکرد راهبن بارزانته به صورت الکترومکانیک انجام می گیرد و همین موضوع می تواند دلیل اصلی قیمت پایین تر این محصول نسبت به راهبندهای هیدرولیکی باشد. بارزانته با حرکت آرام و بی صدای بوم و همین طور امکان کنترل از راه دور به وسیله ریموت، می تواند گزینه ای مناسب برای خرید باشد. شما می توانید تعداد زیادی ریموت را برای این راهبند تعریف و شناسایی کنید، همینطور امکان حذف این ریموت ها نیز به سادگی امکان پذیر است. حرکت بوم این راهبند سیماران تنها 3-6 ثانیه به طول می انجامد. قدرت موتور این راهبند 90W و گشتاور چرخش موتور آن 2800 دور در دقیقه است. همچنین به واسطه دارا بودن سیستم خلاص کن می توان از این راهبند در مواقع قطعی برق نیز استفاده کرد.

مشخصات کالا
نوع و مدل راهبند

طول بازو (بوم)
سرعت حرکت بازو
عملکرد سیستم
ولتاژ ورودی موتور راهبند
قابلیت نصب (برق اضطراری)
قابلیت نصب چشمی و فلاشر
تعداد کارکرد روزانه
قابلیت شکست بازو
قابلیت توقف در برابر مانع
قابلیت ترمزگیری
قابلیت ضد آب و گردوغبار
قابلیت فرمان از روی ریموت یا کارت خوان
قابلیت تنطیم ارتفاع بوم
سایر ویژگی ها