شماره تماس دو بی کا
GUARD barrier

صفحه اصلی راهبند کانه گیتس Kone Gates راهبند خورویی راهبند تاشو کانه گیت Kone Gates

راهبند تاشو کانه گیتس با بوم 5 متر Guard Folding 90

راهبند با بوم تاشو کانه گیتس 5 متری قابلیت تردد با کابین چراغ دار ، مفصل خم شونده ، نور چراغ LED قرومز و سبز ، 1 عدد کی سوئیچ رومیزی وایرلس نگهبانی ، / گارانتی: 24ماهه

موجود
کد کالا: 4309
قیمت محصول:   33,000,000 تومان
توضیحات کلی کالا

راهبند تاشو 5 متری کانه گیتس Guard Folding 90

راهبند تاشو کانه گیتس مدل Guard Floding  90 دارای 5 متر بوم بوده است و ارتفاع ٢٦٠ سانتي متر از زمین دارد ، به طور کلی این راهبند در محیط های مسقف نصب میشود که فضای کافی برای بوم ایستاده ندارد. راهبند تاشو کانه گیت با قابلیت تردد بالا مناسب برای محیط های مسکونی ، تجاری ، اداری میباشد و قابلیت خروجی برای تمامی سیستم های پلاک خوان ، RFID ، پارکینگ های هوشمند را دارد. راهبندهای اتوماتیک فلاندی کانه گیت به طور کلی نقش مهم و اساسی در کنترل تردد وسایل نقلیه و عبور و مرو آن ها دارند و با متصل کردن این نوع راهبند تاشو به سیستم کنترل تردد ،میزان رفت و آمد وسایل نقلیه و افراد مکانیزه می شود و نقش اپراتور و نیروی انسانی و خطای آن ها در این نوع راه بندها کاهش پیدا می کند.

راهبند تاشو کانه گیت گارد فولدینگ 90

بوم تاشو با سرعت باز و بسته بسیار بالا

با در نظر گرفتن ویژگی راهبند تاشو Kone Gates به راحتی میتوان در هر مکانی که حتی سقف کوتاهی را دارند (حداقل ۲٫۵ متر ) این مدل راهبند تاشو را نصب کرد و کنترل ورود و خروج ماشین ها را مدیریت نمود . راهبند تاشو همانند راهبند اهرمی قابلیت نصب در ورودی پارکینگ ، عوارضی ، تقاطع با ریل راه آهن ، مجتمع های مسکونی ، مکان های صنعتی و پمپ بنزین ها را دارد.

  • امکان تاشو شدن بازو در زمان باز شدن میباشد ، یعنی بازو در هنگام پایین آمدن همانند راهبند اهرمی به صورت کامل باز شده و فضای مورد نظر را پوشش میدهد
  • فقط در زمان بالا رفتن بسته به نوع راهبند ۹۰ و یا ۱۸۰ درجه تا میشود
  • در هنگام پایین آمدن به صورت کامل در محل قرار میگیرد
  • میتوان از این ویژگی برای مکان هایی که دارای سقف کوتاه هستند استفاده کرد

 

راهبند تاشو فلاندیراهبند تاشو کانه گیتس با یوم ٥متر FOLDING90 GUARD

 

کاملا ضد آب و گرد غبار + LED  روشنایی

راهبند اتوماتیک تاشو کانه گیتس گارد فولدینگ دارای بدنه بسیار مقاوم در برار نفوذ آب و گرد غبار میباشد و قابلیت نصب در محیط های باز ( در معرض بارش برف و باران ) را دارد. بر روی بوم و بدنه راهبند تاشو کانه گیتس  از ال ای دی های رنگی استفاده شده تا در زمان باز شدن به رنگ سبز و در زمان بسته شدن به رنگ قرمز میشود .

راهبند تاشو

 

اتصال به دوربین پلاک خوان ، سیستم RFID

در پارکینگ های عمومی ، مجتمع های مسکونی بزرگ و ادارات برای کنترل ورود خروج و صدور برگه خروجی از دوربین های پلاک خوان یا سیستم آر اف آی دی استفاده میشود . راهبند 5 متری تاشو کانه گیت قابلیت نصب تمامی مدل های پلاک خوان ، سیستم های هوشمند پارکینگی را دارد. با این قابلیت برای محیط های پر تردد میزان تردد ، زمان شلوغی و تمامی محاسبات مالی به صورت هوشمند انجام میشود . از مزیت های استفاده از سیستم مکانیزه کنترل تردد کاهش خطای انسانی و صرفه جویی در هزینه های جانبی است.

راهبند تاشو           

 

متعلقات همراه راهبند

پک راهبند گارد فولدینگ 90 کانه گیتس یکی از کاملترین پک های راهبند موجود در بازار است که تمامی متعلقات لازم را همراه خود دارد و یکی از مهمترین متعلقات همراه راهبند کی سوئیچ وایرلس نگهبانی است که در برندهای مشابه وجود ندارد.

راهبند اهرمی با بازوی خم شونده 5 متری شامل : كابین چراغ دار، مفصل خم شونده و نوار چراغ LED قرمز و سبز، یک عدد كي سوئیچ رومیزي وایرلس نگهباني ، دو عدد ریموت ، پایه مقابل بازو ،استیكر میباشد.

 

 

مناسب برای پارکینگ های عمومی مسقف

قبلا” برای اینکه ورود و خروج اتومیبل ها به پارکینگ را کنترل کنند، از زنجیر و معابر پلاستیکی استفاده می کردند، اما امروزه راهبند های مخصوص پارگینگ وارد بازار شده است که از آنها برای پارکینگ های بزرگ استفاده می شود. توجه داشته باشید که پارکینگ های مسقف بیشتر به علت نداشتن فضا برای باز شدن کامل راهبند از مدل های تاشو استفاده میکنند که ار بهترین مدل های تولید شده میتوان به راهبند اھرمي با بازوي خم شونده 5 متر GUARD FOLDING 90 اشاره کرد .

راهبند تاشو کانه گیتس با یوم ٥متر

 

جمع بندی نهایی

راهبند اهرمي با بازوي خم شونده  5 متری گارد فولدینگ 90 (GUARD FLODING 90) ، یکی از پرمصرف ترین و کاربردی ترین انواع راهبندهای موجود در بازار است. بوم تاشو راهبند همان تیرک یا میله ای است که جهت مسدود و بازگشایی مسیر به سمت بالا کشیده می شود. در مسیرهای پر تردد برای کنترل و برقراری امنیت بیشتر از این نوع راهبند بیشتر استفاده می شود. استفاده از بوم راهبند برای جلوگیری از عبور وسایل نقلیه غیرمجاز از راهبند می باشد و در درجه دوم امنیت مکان برقرار می شود. راهبند تاشو کانه گیت با قابلیت ترد بسیار بالا یکی از موفق ترین مدل های تولید شده دراین کمپانی میباشد.

مشخصات کالا
نوع و مدل راهبند

راهبند تاشو کانه گیت Kone Gates

طول بازو (بوم) 5 متری تاشو
سرعت حرکت بازو 3 ثانیه
عملکرد سیستم الکترومکانیک فنر فشاری
ولتاژ ورودی موتور راهبند 220 ولت
قابلیت نصب (برق اضطراری) ندارد
قابلیت نصب چشمی و فلاشر ندارد
تعداد کارکرد روزانه 500 بار
قابلیت شکست بازو دراد
قابلیت توقف در برابر مانع در صورت نصب چشمی فتوسل
قابلیت ترمزگیری دارد
قابلیت ضد آب و گردوغبار دارد
قابلیت فرمان از روی ریموت یا کارت خوان دارد
قابلیت تنطیم ارتفاع بوم بوم 5 متری تاشو ثابت
سایر ویژگی ها تحت لیسانس فلاند