شماره تماس دو بی کا
راهبند فنس دار کانه گیتس

صفحه اصلی راهبند کانه گیتس Kone Gates راهبند خورویی راهبند فنس دار کانه گیتس

راهبند کانه گیتس فنس (حصاري) با بازوي٤٫٥ مترFENCE GUARD

راهبند حصاری کانه گیت ، بوم 4.5 متری ، دارای ال ای دی ، کاملا ضد آب ، مناسب برای محیط های پر تردد / گارانتی: 24 ماهه کانه گیت

موجود
کد کالا: 4361
قیمت محصول: 45,500,000 تومان   45,000,000 تومان
توضیحات کلی کالا

راهبند فنس دار کانه گیتس با بوم 4.5 متری مدل Guard Fence

راهبند حصاری کانه گیتس دارای بازو چهار نیم متری ثابت است و در پایین بوم آلمینیومی خود دارای فنس نیز میباشد. این راهبند فنس دار قابلیت نصب در محیط های باز و در معرض بارش باران و برف را دارد. بوم و بدنه در محصولات راهبند کانه گیتس دارای LED های روشنایی به رنگ سبز در زمان اجازه تردد و قرمز در زمان ممنوعیت تردد میباشد. مهمترین آیتم در این راهبند قابلیت نصب در محیط های پر تردد اداری ، مسکونی ، صنعتی است و از کیفیت بسیار بالا و به روز برخوردار است که تحت لیسانس کشور فلاند تولید میشود .

راهبند Kone Gates Guard Fence

موارد استفاده از راهبند کانه گیتس فنس (حصاري)

هدف از استفاده از راهبند فنس کانه گیتس مسدود کردن مسیر عبور وسایل نقلیه و جلوگیری از عبور وسایل نقلیه غیرمجاز می باشد. راهبند الکترومکانیکی کانه گیتس مدل حصاری امروزه در سطح شهر و در ورودی پارکینگ مراکز خرید، سازمان های دولتی، شرکت ها و پارکینگ های عمومی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کیفیت روز اروپا

راهبند کانه گیتس فنس (حصاري) یک میله متحرک به همراه فنس می باشد که به کمک یک سیستم محرک الکترومکانیکی یا حرکت می کندتا به وسیله آنها کنترل حرکت سیستم محرک نیز از طریق یک مدار فرمان الکتریکی انجام می شود. همچنین به منظور کاهش نیروی اعمال شده به موتور در هنگام حرکت فنس و بوم از یک فنر برای متعادل کردن وزن میله استفاده می شود. ولتاژ مصرفی موتورهای راهبند کانه گیتس 220 میباشد و در تردد بالا بسیار عملکرد نرم و یک دستی دارد.

 

بوم دارای فنس

راهبند کانه گیتس فنس (حصاري) دارای بازوي 4/5 ثابت و دارای فنس میباشد که در زمان باز شدن حصار آن جمع میشود و مجدد در زمان بسته شدن به حالت عدم ورود تغییر وضعیت میدهد. بسیاری از مراکز پر تردد برای جلو گیری از ورود وسایلی مانند موتور ، دوچرخه و حتی عابر پیدا نیازمند حصار یا فنس در کنار بوم اصلی راهبند میباشند که با انتخاب این راهبند یک خرید موفق و کاملا اقتصادی را خواهند داشت.

راهبند فنس دار کانه گیتس

 

امکان نصب سیتم های هوشمند کنترل تردد

راهبند فنس دار کانه گیت Guard Fence از تمامی خروجی های لازم برای سیستم های پارکینگ هوشمند استفاده میکند تا در محیط هایی مانند پارکینگ های عمومی ، شهرک های پر تردد ، مراکز دولتی که نیازمند ثبت ورود خروج یا به منظور اقتصادی یا امنیتی را تامین کند. شما با استفاده از راهبند حصاری کانه گیتس قابلیت نصب دوربین های کنترل تردد یا پلاک خوان ، انواع سیتم های هوشمند پارکینگی ، RFID و .. را خواهید داشت . طراحی هوشمندانه و استفاده از آخرین سطح تکنولوژی در کشور فلاند این محصول را کاملا منحصر به فرد کرده است.

 راهبند کانه گیتس فنس   راهبند کانه گیتس فنس   راهبند کانه گیتس فنس

 

جمع بندی قابلیت های فنی Guard Fence

 • طراحی روز اروپا ( کشور فلاند )
 • عملکرد نرم و یکنواخت
 • دارای ال ای دی روشنایی در شب
 • دارای بازو و فنس 4.5 متری
 • قابلیت نصب در محیط های باز و غیر مسقف
 • تردد بالا با عملکرد ثابت
 • خروجی سیستم های هوشمند پارکینگی
 • قابلیت نصب انواع دوربین های پلاک خوان
 • پشتیبانی از انواه سیستم های RFID
 • کنترل توسط ریموت ، کامپیوتر ( انواع نرم افزار های هوشمند سازی ) ، کلید وایرلس و نگهبانی ، تگ RFID
 • قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا
 • گارانتی 10 ساله با 24 ماه خدمات اولیه

ویژگی های راهبند کانه گیتس فنس

 

استفاده از چشمی های فوتوسل ( تشخیص موانع)

چشمی فتوسل وسیله ای است که جلوی راهبند کانه گیتس متصل می شود و کار چشمی ها به این صورت است که وقتی روبروی هم قرار می گیرند یک خط مادون قرمز که با چشم غیر مسلح قابل رویت نمی باشد جلوی درب ایجاد می کند. زمانی که مانعی بین این دو چشمی فتوسل قرار بگیرد ارتباط نوری آنها قطع می شود و به صورت اتوماتیک فرمانی به دستگاه مرکزی کنترل درب اتوماتیک صادر می کنند. دلیل اصلی استفاده از چشمی فوتوسل این است که در زمان بسته شدن راهبند اگر اتومبیلی به آن نزدیک شود عملیات ترمز گیری انجام شود تا مانع از بر خورد بوم با آن شود.

 

 

گارانتی بلند مدت 10 ساله ( 24 ماه گارانتی اولیه )

تمامی راهبند های کانه گیتس فلاند از خدمات 10 ساله ( 24 ماه گارانتی اولیه ) در سراسر ایران برخوردار است ، این خدمات و گارانتی گسترده در مقایسه با برند های دیگر حکایت از کیفیت راهبند فنس فلاندی دارد.

 

جمع بندی نهایی

با خرید راهبند کانه گیتس فنس (حصاري) با بازوي 4.5 متر FENCE GUARD شما یک محصول با کیفیت روز اروپا ، قدرت همگام سازی با تردد های بالا ، قیمت مناسب و قابلیت نصب با انواع سیستم های هوشمند پارکینگ را دارید و به طور کلی در مقام مقایسه با برند های رایج دربازار خرید موفق تر را خواهید داشت .

مشخصات کالا
نوع و مدل راهبند

راهبند فنس دار کانه گیتس

طول بازو (بوم) بوم 4.5 متر حضاری
سرعت حرکت بازو 3 ثانیه
عملکرد سیستم الکترومکانیک
ولتاژ ورودی موتور راهبند 220 ولت
قابلیت نصب (برق اضطراری) ندارد
قابلیت نصب چشمی و فلاشر ندارد
تعداد کارکرد روزانه 500 بار
قابلیت شکست بازو دارد
قابلیت توقف در برابر مانع در صورت نصب چشمی فتوسل
قابلیت ترمزگیری دارد
قابلیت ضد آب و گردوغبار دارد
قابلیت فرمان از روی ریموت یا کارت خوان دارد
قابلیت تنطیم ارتفاع بوم دارد
سایر ویژگی ها تحت لیسانس فلاند