شماره تماس دو بی کا
barierr

بیس پلیت راهبند کانه گیتس

بیس پلیت راهبند کانه گیتس / گارانتی: 24 ماهه

موجود
کد کالا: 25251
قیمت محصول:   550,000 تومان
توضیحات کلی کالا

پایه فونداسیون راهبند کانه گیتس Kone Gates

پایه فونداسیون براي زیر راهبند جهت جاي گذاري بر زمین داخل بتن طراحی شده است و یکی از بخش های اصلی برای نصب انواع راهبند میباشد. راهبند های فلاندی کانه گیت برای نصب نیازمن پلیت فلزی است که در زمان نصب برو روی زمین قرار بگیرید تا راهبند بر روی آن سوار شود و بر روی یک محیط صاف هموار قرار گیرد. البته برای نصب راهبند یکسری شرایط باید رعایت شود از جمله از مهمترین نکاتی که باید در هنگام نصب راهبند به آن توجه کرد، محل عبور عابر پیاده می باشد.

بیس پلیت راهبند کانه گیتس

برای مثال اگر عابر پیاده بیرون از اتاق نگهبانی تردد می کند، راهبند باید به صورتی نصب شود که شخص از پشت آن رفت و آمد کند. محل نصب راهبند باید به نگهبانی نزدیک باشد. باید نصب راهبند به صورتی باشد که از دیوار نگهبانی و اطراف آن حداقل ۳۰ سانتی متر فاصله داشته باشد تا در هنگام باز و بسته شدن با مانعی برخورد نداشته باشد.

 

بیس پلیت راهبند کانه گیتس

شیوه نصب بیس پلیت

برای نصب راهبند در محل مورد نظر نیاز به یک حفره به ابعاد مشخص شده در شکل زیر می باشد ( ۶۵۰ در ۴۵۰ میلی متر ). عمق حفره حداقل ۴۵۰ میلی متر باشد. پس از کندن حفره، دو عدد لوله انعطاف پذیر که یکی برای برق ۲۲۰ ولت تغذیه راهبند و دیگری مربوط به تجهیزات ۲۴ ولت میباشد در فنداسیون در نظر گرفته شود. قطر لوله ها متناسب با تعداد سیم هایی که از هر یک عبور می کند انتخاب شود سپس پیچ قلاب های درنظر گرفته شده مطابق شکل زیر به پایه پلیت متصل شود به نحوی که حدودا ۲٫۵ سانتی متر از پیچ ها بالاتر از سطح پایه پلیت باشد.

بیس پلیت راهبند کانه گیتس

 

 

 در نهایت پایه پلیت درون حفره قرار داده شود و حفره با بتن پر گردد. دقت نمایید که سطح پایه پلیت از سطح زمین پایین تر نباشد و همچنین به صورت کاملا تراز قرار گرفته باشد.

بیس پلیت راهبند کانه گیتس

 

پس از نصب پایه پلیت و محکم شدن آن در بتن، راهبند مطابق شکل زیر بر روی آن قرار داده شده و به کمک مهره به پایه پلیت محکم می شود. به طور کلی بیس پلیت یکی از اجزای مهم برای نصب راهبند مورد استفاده قرار میگیرد . برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در فروشگاه آنلاین دو بی کا تماس حاصل نمایید.

مشخصات کالا
نوع و مدل راهبند

طول بازو (بوم)
سرعت حرکت بازو
عملکرد سیستم
ولتاژ ورودی موتور راهبند
قابلیت نصب (برق اضطراری)
قابلیت نصب چشمی و فلاشر
تعداد کارکرد روزانه
قابلیت شکست بازو
قابلیت توقف در برابر مانع
قابلیت ترمزگیری
قابلیت ضد آب و گردوغبار
قابلیت فرمان از روی ریموت یا کارت خوان
قابلیت تنطیم ارتفاع بوم
سایر ویژگی ها