شماره تماس دو بی کا
راهبند فنسی سیماران

راهبند سیماران مدل فنسی یک طرفه با بوم 5 متری

راهبند فنسی 5 متری سیماران زمان باز و بسته شدن 3 تا 6 ثانیه با موتور 90 واتی با ولتاژ ورودی 230 ولت / گارانتی: 24 ماهه سیماران

موجود
کد کالا: 979
قیمت محصول:   27,900,000 تومان
توضیحات کلی کالا

راهبند فراز سیماران مدل فنسی یک طرفه با بوم 5 متری

یکی از مهم ترین عواملی که باعث شده تا راهبند ها با استقبال بسیار خوبی روبرو شوند ، امنیت و نظارت بیشتر در بحث رفت و آمد خودرویی و نفر رو می باشد. راهبند فنس دار سیماران یکی دیگر از نمونه راهبند های این شرکت می باشد که کاربرد متفاوت تری نسبت به بقیه مدل ها دارد.

یکی از مشکلاتی که در فضاهای با امنیت بالاتر و حساس تر با آن روبرو هستند عبور افراد از زیر راهبند می باشد. در این فضاها علاوه بر اهمیت نظارت بر رفت و آمدن خودروها، عبور و مرور افراد نیز مهم است تا امنیت محیط به خطر نیفتد. کمپانی سیماران این معضل را به خوبی درک کرده و دست به کار شده تا بار دیگر گستره محصولات خود را کامل تر از قبل نماید. از ویژگی های این محصول می توان به موتور قدرتمند 90 واتی اشاره کرد که دلیل کارکرد نرم و بیصدا بودن دستگاه شده است.

با فروشگاه دو بی کا همراه باشید تا به بررسی دقیق تری از این محصول جذاب بپردازیم.

راهبند فنسی سیماران

 

مشخصات فنی و قابلیت های راهبند فنس دار سیماران

از مهمترین و بارز ترین قابلیت های این راهبند اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد که هرکدام را بصورت خلاصه شرح می دهیم.

 

جلوگیری از تردد زیر بوم

سیماران با تولید راهبندی که به وسیله فنس های عمودی به بوم متصل شده است باعث آن شده تا عبور و مرور و رد شدن از زیر بوم غیر ممکن شود. این قابلیت برای فضاهایی که به امنیت و نظارت بیشتری نیاز دارند کاملا مفید بوده است.

 

بوم 5 متری دارای فنس

این راهبند سیماران دارای بازوي ثابت و دارای فنس به طول 5 متر میباشد که در زمان باز شدن حصار آن جمع میشود و مجدد در زمان بسته شدن به حالت عدم ورود تغییر وضعیت میدهد. بسیاری از مراکز پر تردد برای جلو گیری از ورود وسایلی مانند موتور و عابر پیدا نیازمند حصار یا فنس در کنار بوم اصلی راهبند میباشند که با انتخاب این راهبند یک خرید عالی و کاملا بصرفه را تجربه خواهید کرد.

 

امکان اتصال چشمی و فلاشر

چشمی یا فتوسل وسیله ای است که در کنار راهبند متصل می شود و کارشان به اینصورت می باشد که زمانی که مانعی مانند وسیله نقلیه و یا عابر پیاده مابین چشمی قرار بگیرد دستوری به صورت اتوماتیک به دستگاه مرکزی کنترل درب اتوماتیک صادر می کند تا بسته شدن متوقف شده و مانع از برخورد با وسیله نقلیه و ایجاد خسارت نماید. فلاشر ها نیز یک وسیله مطلع کننده هستند که با نصب آنها به هنگام باز یا بسته شدن شروع به چشمک زدن می کنند تا با این کار دیگران را که در محیط قرار دارند باخبر سازد.

 

قابلیت اتصال به LOOP DETECTOR

در برخی از اماکن مثل خروجی شهرک ها، به علت عدم نیاز به کنترل وسایل نقلیه خروجی، یا به عنوان یک وسیله ایمنی جهت جلوگیری از برخورد بوم در حال پایین آمدن با وسیله نقلیه، می توان از Loop detector استفاده کرد. از این دستگاه برای تمام درب های اتوماتیک و بیشتر برای کنترل راه بند اتوماتیک پارکینگ استفاده می شود.

Loop Detector دارای سیم پیچ می باشد و براساس میدان الکترومغناطیسی عمل می کند. در نتیجه اگر جسمی فلزی مانند بدنه ی خودرو در نزدیکی این میدان قرار گیرد، خطوط میدان مغناطیسی دچار تغییر جهت شده و درنتیجه جریان عبوری از سیم تغییر می کند. بنابراین با حلقه کردن سیم (ایجاد لوپ)، میدان مغناطیسی قوی تری با حضور جسم فلزی همچون ماشین ایجاد و جریان هم بیشتر می شود. پس loop detector وظیفه ی تشخیص جهت ایجاد شده در جریان لوپ در اثر قرار گرفتن گرفتن جسم فلزی در نزدیکی خود را داشته و با تحریک شدن، فرمان باز یا بسته شدن درب پارکینگ یا راهبند را می دهد.

 

قابلیت تنظیم زمان بسته شدن بوم

یکی از بیشترین مشکلاتی که راهبند ها با آن روبرو هستند باز ماندن یا بالا ماندن آنهاست . یکی از ویژگی هایی که به کمک این معضل آمده است سیستم تنظیم زمان بسته شدن بوم می باشد که شما می تواننید تعریف نمایید تا در صورت عبور یک وسیله نقلیه پس از چه مدت راهبند شروع به بسته شدن نماید.

 

سیستم خلاص کن دستی هنگام قطع برق

در مواقع قطع بودن برق شما دیگر امکان بالا یا پایین کردن دستگاه را به صورت ریموت و یا شاسی نداشته و می بایست با خلاص کردن راهبند به وسیله آچار مخصوص که در جعبه قرار داده شده است ، اقدام به رهاسازی جک نمود و بالا و پایین کردن آن را به صورت دستی انجام دهید.

 

باز یا بسته شدن 3 تا 6 ثانیه ای

این راهبند فنسی سیماران می تواند طی مدت زمان 3 تا 6 ثانیه بوم را باز و یا بسته نماید که بسته به طول بوم آن می تواند سرعت انجام این کار کاهش یا افزایش نماید.

 

ویژگی ها

 • کنترل تردد در مکان های عمومی و اختصاصی
 • امکان اتصال به فتوسل ایمنی و فلاشر
 • امکان کنترل از راه دور به وسیله ریموت کنترل
 • دارای قابلیت اتوماتیک و غیراتوماتیک در هنگام بستن
 • قابلیت تنظیم زمان تأخیر بستن در مد اتوماتیک
 • مجهز به سیستم خلاص کن دستی هنگام قطع برق
 • قابلیت اتصال به LOOP DETECTOR  و ACCESS CONTROL
 • دارای بوم فنسی به طول 5 متر، با امکان جلوگیری از تردد زیر بوم
 • گارانتی 24 ماهه سیماران
 • موتور با قدرت 90 وات
 • زمان باز یا یسته شدن بین 3 تا 6 ثانیه بسته به طول بوم

 

گارانتی راهبند فنس دار سیماران

سیماران برای این کالا گارانتی 24 ماهه در نظر گرفته است که مدت زمان قابل قبولی می باشد تا عیار این راهبند فنس دار باکیفیت را مشخص نماید. ضمن اینکه خدمات پس از فروش 10 ساله و گسترده در سراسر ایران یکی دیگر از ویژگی های سیماران می باشد.

مشخصات کالا
نوع و مدل راهبند

طول بازو (بوم)
سرعت حرکت بازو
عملکرد سیستم
ولتاژ ورودی موتور راهبند
قابلیت نصب (برق اضطراری)
قابلیت نصب چشمی و فلاشر
تعداد کارکرد روزانه
قابلیت شکست بازو
قابلیت توقف در برابر مانع
قابلیت ترمزگیری
قابلیت ضد آب و گردوغبار
قابلیت فرمان از روی ریموت یا کارت خوان
قابلیت تنطیم ارتفاع بوم
سایر ویژگی ها