شماره تماس دو بی کا

آیفون تصویری

خانه صفحه اصلی دسته بندی ها

آیفون تصویری اختصاصی من کدام است؟

خرید آیفون تصویری

آیفون تصویری امروز به یک نیاز منازل ما تبدیل شده ، مسلما در دنیای رنگارنگ ما که بنا بر تفاوت رنگ ، شکل و ویژگی های ظاهری مختلف انسان ها بنا شده است زندگی فردی نیز به سویی می رود که این سلایق و علاقه های شخصی در آن نمود کند و امروزه ما در انتخاب اجزای زندگی پیرامون خود نیز سبک خود را داریم که ممکن است با دیگران یکی و یا کاملا متفاوت باشد.


به طیف گسترده ای از محصولات الکترومکانیک و هیدرولیک که بصورت خودکار جهت باز و بسته شدن گیت های ورودی به کار می روند اطلاق می شود. درب های اتوماتیک انواع مختلفی را شامل می شوند (چه از نظر نوع و چه عملکرد) که هر یک کارکرد و کاربرد خاص خود را دارند و با توجه به نیاز اقدام به خرید یک اتوماسیون جک درب پارکینگ مناسب نمایید.


ما این تاثیر را مدیون پیشرفت علم و فناوری و افزایش دامنه انتخاب در زندگی روزمره هستیم


در این مقاله میکوشیم تا شما را از انتخاب اجباری یک آیفون صوتی با صدای بوق یکسان خارج کرده وبه دنیای پهناور و رنگارنگ آیفون های تصویری امروزی با قابلیت های منحصر به فرد شخصی سازی ببریم که حتی در مدل های یکسان تفاوت های فردی ایجاد می کند.


مواردی که در جدول زیر قرار گرفته است همان مواردی است که در قیمت محصول موثر است:


ویژگی

گرانتر↑

ارزانتر↓

اندازه نمایشگر

بزرگتر

کوچکتر

حافظه عکس و فیلم

داخلی و خارجی

ندارد

گوشی دهنی

ندارد

دارد

ارتباط داخلی

دارد

ندارد

ملودی

با کارت حافظه و دلخواه

ملودی پیش فرض

اتصال به سایر پنلها

دارد

ندارد

اتصال به گوشی هوشمند

دارد

ندارد

فراخوانی آسانسورو باز کردن  جک درب

دارد

ندارد

دکمه

لمسی

غیر لمسی


مسلما در دنیایی که ماهیت هرچیزی را ارزش مالی آن تعیین می کند اولین نکته در تهیه هر محصول هزینه ای است که برای آن صرف می شود. اگر بازه ی قیمت آیفون تصویری خود را مشخص کرده اید وقت آن است آپشن های مختلف آیفون تصویری را بهتر بشناسیم در این راه ارتباط با مشاورین دو بی کا مسیر شما را در انتخاب درست و متناسب با نیازتان هموار میکند.


آیفون تصویری

اندازه نمایشگر

مسلما اندازه نمایشگر هرچقدر بزرگتر باشد ویژگی های تصویری که نمایش میدهد بارزتر و جزئیات پیرامون آن بیشتر است علاوه بر این صفحه نمایشگر نقش بسزایی در کیفیت تصویر مراجعه کننده دارد که این ویژگی در هنگام ثبت تصویر بسیار مهم است. برخی مدل های بازار از صفحه نمایش LCD و بعضی دیگر از صفحه نمایش LED بهره میبرند، که مانتیور با صفحه نماش LED کیفیت تصویر بالاتری را ارائه می دهند.

به طور کلی مانیتور ها از سایز کوچک 2.5 اینچ شروع میشود و به ترتیب شامل 3 اینچ ، 3.5 اینچ ، 4 و 4.3 اینچ ، 5 اینچ ، 7 اینچ ، 10 اینچ میباشد . دربازکن های 10 اینچ تنها در برند تابا و برند الکتروپیک موجود میباشد.


حافظه عکس و فیلم

اگر بخواهیم قابلیت ثبت عکس و فیلم را در آیفون تصویری با نمونه مشابه مقایسه کنیم دقیقا همانند answering  تلفن عمل می کند. که در مواقعی که شما در منزل یا محل کار حضور ندارید با ثبت تصویر فرد مراجعه کننده شما را از حضور او مطلع می نماید که مسلما برای ثبت این تصاویر و فیلم ها احتیاج به حافظه می باشد که این حافظه می تواند داخلی باشد یعنی در داخل آیفون امکان ذخیره سازی است و یا با افزودن SD کارت باشد. که امکان افزون کارت حافظه قابلیت های دیگری نیز به همراه دارد. که از آن جمله به ذخیره فیلم 15 ثانیه ای از مراجعه کننده همراه با صدا اشاره نمود.


گوشی متصل به آیفون تصویری

مسلما وقتی تمام ابزارهای هوشمند به سمت کاربری آسان می روند درب بازکن تصویری نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و این قابلیت را دارد تا با فشردن یک دکمه بدون برداشتن گوشی با بلندگو و میکروفن قدرتمند تعبیه شده در آیفون تصویری مکالمه ای آسان و در عین حال با کیفیت را با مراجعه کننده برقرار کرد.


ارتباط داخلی (Intercom)

ممکن است برای شما پیش آمده باشد که احتیاج به ارتباط با نگهبانی را داشته باشید و یا بخواهید با سایر طبقات مکالمه کنید شاید با خود بگویید تلفن همراه برای این امر اختراع شده است اما وقتی هزینه های مکالمه طولانی مدت را در نظر بگیرید این گزینه برای شما نه تنها افزایش قیمت نیست بلکه در طولانی مدت سودآور نیز می باشد. با ویژگی اینترکام دربازکن تصویری میتوانید با واحد نگهبانی و یا با سایر واحدها ارتباط صوتی از طریق آیفون تصویری خود برقرار کنید.


ملودی به سبک دلخواه

آیفون های تصویری یا اصطلاحا دربازکن های تصویری به دو گروه عمده از نظر داشتن ملودی تقسیم میشوند : گروه اول دربازکن های تصویری با یک ملودی پیش فرض گروه دوم دربازکن های تصویری با چند ملودی پیش فرض. داشتن قابلیت انتخاب بین چند ملودی برای یک آیفون تصویری یک امتیاز محوسوب میشود. در بیشتر تولیدات برند و سیماران و حتی برند های معروف تر مانند الکتروپیک نیز قابلیت تغییر ملودی در آیفون های خود را قرار داده اند تا قابلیت بهتری را برای کاربران ایجاد کنند. اما در تولیدات برند تابا الکترونیک فقط امکان استفاده از یک ملودی پیش فرض فراهم است.


اتصال به سایر پنل ها و یا دوربین مداربسته

ممکن است واحد شما به گونه ای باشد که بین شما و مراجعه کننده دو یا چند درب ورودی باشد پس در این شرایط شما احتیاج دارید تا برای کاهش هزینه ها و سرعت عمل بیشتر هردو درب را با دو پنل مجزا با یک درب بازکن رنگی باز نمایید.

و یا حتی تمایل داشته باشید به جای پنل آیفون خود را به دوربین های مدار بسته دیگر وصل نمایید تا از محیط های دیگر مانند پارکینگ و یا انباری خود تصویر داشته باشید این جاست که به این ویژگی کارآمد در کنار سایر کاربردها احتیاج دارید تا هم در وقت صرفه جویی شود و هم امنیت بیشتر فضای سکونتتان را بدنبال دارد.

در آیفون تابا TVD-1910 این امکان فراهم است که 6 دوربین مداربسته را درب بازکن رنگی خود متصل نمایید.


اتصال به گوشی هوشمند

در دنیای هوشمند امروز که کلیه لوازم و وسایل به سمت هوشمند شدن پیش می روند مسلما اتصال به تلفن همراه هوشمند شرایطی را ایجاد می کند تا شما بتوانید از راه دور از حضور لحظه ای فرد مراجعه کنده با خبر شوید و یا درب را برای او باز نمایید که برای افرادی که ممکن است با این شرایط برخورد داشته باشند این گزینه قابل تامل است.

درب بازکن های رنگی Simaran HS-78/wifi ، Taba TVD-1910 ، Taba TVD-2070 قابلیت انتقال تماس روی تلفن همراه بهره میبرند.


فراخوانی آسانسور و یا باز کردن درب اتوماتیک

اگر برای شما زمان در اولویت است پس تمایل دارید از هدر رفتن آن به هر قیمتی بکوشید و وقت خود را در انتظار بالا آمدن آسانسور و سوار شدن نیز از دست ندهید.

گاهی  ممکن است , برای یافتن ریموت پارکینگ خود بیش از حد وقت از دست داده باشید و تمام روز این مسئله شمارا آزرده خاطر نماید.

به بیان بهتر اگر بدنبال موازی سازی چند کاربری با آیفون تصویری خود هستید این گزینه پیشنهاد ما بشماست که علاوه بر ویژگی اولیه آیفون تصویری قابلیت فراخواندن آسانسور به طبقه شما و یا باز کردن درب اتومات ورودی را برای شما فراهم می نماید.

درب بازکن الکتروپیک  مدل های1096  و دربازکن ده اینچ الکتروپیک 793 و مدل های سری TK سیماران از این آپشن پشتیبانی می نمایند.


دکمه لمسی و یا غیر لمسی

مدت زمان زیادی از ورود گوشی همراه و همگانی شدن آن نگذشت که با ورود گوشی لمسی به بازار لمسی بودن آن اهمیت یافت و امروزه این ویژگی یعنی تمام  لمسی بودن نه تنها در تلفن همراه مورد توجه است بلکه در تمام ابزار و وسایلی که دائما با آنها سرو کار داریم به یک گزینه بسیار مهم تبدیل شده است و در آیفون تصویری این قابلیت به صورت تمام لمسی بودن صفحه نمایش و یا لمسی با چند دکمه غیر لمسی طراحی می شود. که این ویژگی آیفون را در زمره آیفون های خاص قرار می دهد.


قابلیت های پنل (کدینگ و کارتی)

مسلما برای برخی آیفون تصویری ها امکان اتصال به پنل از برند دیگر میسر نیست پس لازم است برای آیفون تصویری با قابلیت های ویژه بالا پنلی در خور طراحی و تولید شود که این پنل ها نیز با توجه به تعداد طبقات , کدینگ ( اختصاص کد برای هر واحد) و یا معمولی بودن (اختصاص زنگ برای هر واحد) و ویژگی های دوربین (دامنه نمایش دوربین , قابلیت دید در شب و کیفیت تصویر برداری آن) و در نهایت طراحی زیبای آن انتخاب می شود.

پنل های تصویری با قابلیت بازکردن درب از طریق کارت FRID و یا NFC دیگر در تمامی برندها یافت میشود و با توجه به نیاز خود میتوانید پنل تصویری خود را کارتی سفارش دهید.


جمع بندی

اکنون که تمام آپشن های یک آیفون تصویری را برای شما شرح دادیم می توانید بر حسب نیاز خود یک گزینه انتخاب نمایید.

نکته قابل توجه این است که شرکت های داخلی با تسلط بر دانش روز همگام با برندهای خارجی در این زمینه پیش می روند که علاوه بر برآورده کردن نیاز های شما باعث میشود به اقتصاد داخلی کمک شایانی شود که این امر برای شما خالی از لطف نیست چرا که محصولات تولید داخل برای خدمات پس از فروش شرایط و امکانات دسترسی بهتری را ایجاد می کند.

برخی از برندهای دربازکن تصویری داخلی که خود را در بازار داخل و در بعضی بازارهای بین المللی ثابت کرده اند می توان از تابا ، تکنما ، سوزوکی ، سیماران و الکتروپیک نام برد که علاوه بر کیفیت به تکنولوژی روز مجهز شده اند.

اما در پایان بهتر است بدانید مشاورین دو بی کا با اطلاعات کامل خود در خدمت شما هستند تا به تمام سوالات شما پاسخ دهند و شمارا در انتخاب بهترین گزینه راهنمایی نمایند.

برای دریافت مشاوره تخصصی و کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید می توانید با تیم فنی و فروش دو بی کا تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان ما مشتاقانه منتظر پاسخگویی به سولات شما می باشند


مطالب بیشتر ...

برندهای آیفون تصویری

تابا الکترونیک
Taba Electronoc

پس از آنکه در سال 1362 تابا الکترونیک فعالیت خود را در ایران آغاز کرد عمده توجه خود را بروی تولید محصولات اکو و آمپلی فایر صنعتی متمرکز کرد.

آیفون تصویری تابا یکی از اولین های این محصول در ایران است که با توجه به کیفیت بالا و استقبال روز افزون توجه تابا به تولید محصول به روز یعنی آیفون تصویری معطوف شد و منجر به کسب گواهینامه های مختلفی شده است.

امروزه محصولات تابا شامل آیفون صوتی و تصویری و جک الکترومکانیکی است که این پیشرفت را مدیون نیروی متخصص و قیمت مناسب آن است.

مشاهده محصولات و خرید

سیماران
Simaran

سیماران برند قدیمی در زمینه زنگ های صوتی است که فعالیتش را از سال 1350 آغاز کرد و با کسب دانش و تجربه مهندسین, موفق به همکاری با برندهای معتبر اروپایی شده و محصولات متنوع خود را در زمینه های گوناگون از جمله درب بازکن رنگی با داشتن سالن تولیدی به وسعت 20000 متر و با ماشین آلات مدرن روانه بازار کرده است.

سیماران هموار کوشیده است تا با به روز کردن محصولاتش سهمی مهم در تولیدات داخلی داشته است. محصولات آیفون تصویری سیماران از تنوع بسیار بالایی برخودار هستند.

مشاهده محصولات و خرید

الکتروپیک
Electropeyk

با گذر زمان و تولید کلون اولین گوشی صوتی در سال 64 در خیابان پیروزی تهران، دانش و تجربه بومی آنرا از یک کارگاه کوچک به نام کلون الکترونیک به شرکتی به مساحت 12000 متر و با نام الکتروپیک در منطقه صنعتی شرق تهران تبدیل کرد.

امروزه خط تولید انواع گوشی صوتی و تصویری پنل دم دری و سایر محصولات مربوط به آیفون تصویری الکتروپیک را در کارخانه خود و با مهندسین متخصص دارد و با محصولات با کیفیت خود سهم بزرگی از بازار را در اختیار دارد. از سایر تولیدات شرکت الکتروپیک،  قفل برقی ، جک درب اتوماتیک و محصولات روشنایی نام برد.

مشاهده محصولات و خرید

تکنما
TakNama

با توجه به نیاز جامعه برای محصولات به روز، شرکت ارتباط سازان پیشرو تک نما درسال 1380 تاسیس شد، شعار تکنما کاهش 70 درصدی مصرف سیم کشی ساختمان ها می باشد و ویژگی مشترک محصولات آیفون تصویری تکنما ارتباط بین واحد ها یا اینترکام(Intercom) می باشد.

بخش تحقیق شرکت تک نما با دانش روز و توانمندی مهندسین به صورت شبانه روزی در بروزکردن محصولات خوداز لحاظ کیفیت و عملکرد می کوشد و توانسته این برند را مجهز به سیستم روز دنیا کند.

مشاهده محصولات و خرید

کوماکس
Commax

کوماکس کره با شعار ایجاد ارزش و امنیت برای مردم شروع به فعالیت کرد وبرای دستیابی به این هدف با بهره گیری از استانداردهای جهانی اقدام به تولید محصولات متنوع دربازکن تصویری متناسب با نیاز کشورهای مختلف نمود.

ایران کوماکس گارانتی آیفون کوماکس را در کشور ما به عهده دارد که با توجه به طول عمر بالای درب بازکن رنگی کوماکس,احتمال خرابی آن به زیر یک درصد رسیده است.

کسب جوایز متعدد در زمینه طراحی از نتایج تحقق شعار تلفیق کیفیت و زیبایی در کوماکس است.

مشاهده محصولات و خرید

سوزوکی
Suzuki

شرکت سوزوکی این شرکت با نظارت (Suzuki CORPORATION) ژاپن فعالیت میکند و با شعار ایده ژاپنی، تفکر جهانی و بکارگیری استعداد های جوان و تجربه مشاورین به دنبال برتری برند خود در زمینه تولید تجهیرات خانه هوشمند است دفتر خاورمیانه این برند در ایران است و کارخانه تولید آیفون تصویری سوزوکی واقع در سنگاپور از سال 90 مشغول است و با توجه به هدف کسب بازار جهانی برروی واحد R&D سرمایه گذاری ویژه کرده تا با بهره گیری از تکنولوژی روز برای جلب رضایت مشتریان آیفون تصویری سوزوکی بکوشد.

مشاهده محصولات و خرید

سامسونگ
Samsung

نام پر آوازه سامسونگ کره در تمامی برندهای صوتی و تصویری، این برند را به فکر ورود به تکنولوژی خانه هوشمند انداخت.

و خیلی زود در سال 2012 با نمونه های خود توانست IF Product Design2012) ) که جایزه ای معتبر در زمینه طراحی محصولات خانگی است را از آن خود کند.

امروزه و پس از اثبات این موضوع که سامسونگ به هر عرصه ای ورود کند برنده میدان است، مشتریان آیفون تصویری سامسونگ نسبت به قیمت گران آن هیچ جای پرسشی ندارند.

مشاهده محصولات و خرید

اف اف
FF

اف اف در ایران از سال های دور و با آیفون های صوتی شناخته می شود تا جایی که این برند به جایگزین نام آیفون در بین مردم تبدیل شد.

با گذشت سال ها آیفون با تکنولوژی اف اف در سال 92 با ثبت شرکت امیدالکترونیک تولید شد که توانسته است با 3 دهه تجربه سهم بسزایی در بازار آیفون تصویری کسب کند.   

قیمت تمام شده آیفون اف اف  مناسب می باشد و پیشنهادی برای مشتریان حساس به قیمت است و گارانتی 24 ماهه آن پشتوانه خرید این برند است. 

مشاهده محصولات و خرید

پاناسونیک
Panasonic

شرکت پاناسونیک از قدرتمند ترین شرکت های سازنده  لوازم الکترونیکی است  که از سال 1918 با تولید لامپ دوچرخه آغاز و از سال 2000 به تولیدات خود نوع آوری بخشیده است، خاص بودن آیفون تصویری پاناسونیک نه تنها به واسطه کیفیت آن بلکه برای ویژگی های منحصر به فرد آن است و با چشم انداز امکانات خانه هوشمند قیمت بالای این برند بی دلیل نیست.

 پاناسونیک در نمایشگاه Wonder-Life-BOX 2020 با پیام "زندگی بهتر، دنیای بهتر" حضور خواهد داشت که موضوع آن ادغام همه چیز با هم است.

مشاهده محصولات و خرید

آلدو
Aldo

امروزه آلدو یکی از برندهای مناسب و  بسیار کاربردی بازار است که در سال 1379 و به علت کافی نبودن دانش بومی در زمینه درب بازکن های رنگی تنها به عنوان وارد کننده محصولات خارجی همچون کوماکس و نایس شناخته میشد وتا مدت ها نماینده برند کوماکس در ایران بود با بررسی این برندها ده سال بعد توانست برند خود را با همین نام روانه بازار کند .

مسلما تحقیق و بررسی تخصصی این برند کره ای در طی سالیان متمادی دلیل شباهت آیفون تصویری آلدو به کوماکس است.

مشاهده محصولات و خرید

کالیوز
Calluse

همان طور که از نام کالیوز پیداست، برگرفته از دو واژه لاتین کال (CALL) و یوز (USE) می باشد چرا که این شرکت فعالیتش را ابتدا در زمینه تولید گوشی تلفن آغاز کرد و با توسعه گروه مطالعاتی کالیوز در زمینه انواع آیفون های روزدنیا درست 7 سال بعد یعنی سال 87 موفق به تولید آیفون تصویری کالیوز شد.

از آن زمان محصولات خود را با شعار نوآوری، کیفیت و احترام به حقوق مصرف کننده در کارخانه ای به وسعت 8000 متر در اصفهان تولید می نماید.

مشاهده محصولات و خرید

IP سیماران
IP Simaran

 در دنیایی که تمام برندها به سمت هوشمند شدن میرود، سیماران از سال در ایران و با کسب تجربه و دانش مهندسی به تلفیق محصولات خود با فناوری IP اقدام نموده است که نسبت به هزینه بالا، مناسب پروژه های بزرگ است که با بررسی نواقص سری 100 درسری200 تغییراتی ایجاد شدتا کلیه محصولات این سری تحتIP و لینوکس باشد.

اتصال به 1000 مانیتور و 20 پنل و ارتباط داخلی بدون اشغالی،  POE(عدم نیاز به برق 220) و امکانات شگفت انگیز دیگر ، انقلاب آیفون  IPسیماران است.

مشاهده محصولات و خرید

پرفروش ترین آیفون تصویری

فروش ویژهآیفون تصویری 7 اینچ الکتروپیک
دربازکن تصویری الکتروپیک 7 اینچ لمسی 1294 مشکی
صفحه نمایش رنگی 7 اینچ
قابلیت عکس برداری و فیلم برداری
گارانتی: 36 ماهه
کد کالا: 570
2,910,000 تومان
2,851,800 تومان
آیفون 3070 تابا
دربازکن تصویری تابا TVD-3070 با ماژول تلفن کننده
مانیتور 7 اینچ رنگی
قابلیت استفاده بجای تلفن
گارانتی: 36 ماهه تابا الکترونیک
کد کالا: 119
ناموجود
آیفون تصویری تابا TVD-5-70
دربازکن تصویری تابا TVD-5-70
صفحه نمایش 7 اینچ
طراحی فوق العاده زیبا و جذاب
گارانتی: 36 ماهه
کد کالا: 123
2,060,000 تومان
دربازکن تابا taba-TVD-5-43
دربازکن تصویری تابا TVD-5-43
مانیتور 4.3 اینچ
طراحی زیبا
گارانتی: 36 ماهه
کد کالا: 4605
1,620,000 تومان
ایفون تصویری الکتروپیک 996
دربازکن تصویری الکتروپیک 7 اینچ مدل 996 مشکی
صفحه نمایش 7 اینچی لمسی
دارای ارتباط بین واحدها
گارانتی: 36 ماهه الکتروپیک
کد کالا: 151
3,105,000 تومان
electorpeyk-897
دربازکن تصویری الکتروپیک 4.3 اینج بدون حافظه 897
صفحه نمایش 4.3 اینچ
دارای ارتباط داخلی
گارانتی: 36 ماهه
کد کالا: 9912
1,770,000 تومان
دربازکن تصویری تابا TVD-1090M
دربازکن تصویری تابا TVD-1090M
صفحه نمایش رنگی 4 اینچ
دارای حافظه جهت ذخیره عکس
گارانتی: 36 ماهه
کد کالا: 106
1,800,000 تومان
فروش ویژهمانیتور الکتروپیک 797
دربازکن تصویری الکتروپیک 797 سفید
مانیتور 4.3 اینچ
دارای حافظه
گارانتی: 36 ماهه الکتروپیک
کد کالا: 452
2,130,000 تومان
2,066,100 تومان
آیفن تابا 2070
دربازکن تصویری تابا TVD-2070 با ماژول تلفن کننده
صفحه نمایش 7 اینچ
دارای ارتباط داخلی
گارانتی: 36 ماهه
کد کالا: 107
ناموجود
دربازکن تصویری تابا 1070Mi
دربازکن تصویری تابا TVD-1070I
صفحه نمایش 7 اینچ ، دارای حافظه
قابلیت پشتیبانی از اینترکام
گارانتی: 36 ماهه
کد کالا: 101
3,267,000 تومان