شماره تماس دو بی کا

دربازکن تصویری سامسونگ SHT-3006XM

| گارانتی 24 ماهه سامسونگ
ناموجود
کد کالا: 541
قیمت محصول:   ناموجود
امتیاز کالا
طراحی و زیبایی
کیفیت صفحه نمایش
امکانات و قابلیت ها
توضیحات کلی کالا

دربازکن تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM

نقد و بررسی تخصصی

آیفون تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM یکی از پرفروش ترین دربازکن های تصویری سامسونگ در ایران میباشد . طراحی بسیار زیبا و بی عیب و نقص ، کارایی و دوام ، کیفیت تصویر بینظیر ، روشنایی و نور پس ضمینه و بسیاری از مزایای دیگر ، این آیفون تصویری 6 اینچی سامسونگ میباشد.

                                       دربازکن تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM

مشخصات ظاهری

دربازکن تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM در بین طراحی های متنوع سامسونگ در ایران بیشترین تقاضا را دارد ، چرا که این دربازکن 6 اینچی سامسونگ نزدیک ترین حالت طراحی به مدل های ایرانی از نظر شکل ظاهری را دارد.بسیاری از برند های ایرانی پس از مشاهده موفقیت دربازکن تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM در طراحی و به دست آوردن بازار فروش بسیار خوب در ایران شروع به کپی برداری از آن کردند.

دربازکن تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM دارای بدنه مشکی رنگ فلت مستطیلی است که ارتفاع آن از عرض آن کمتر بوده است و با این پلت فروم گوشی از بدنه بزرگتر میشود که علاوه بر زیبایی ظاهری ، راحتی کارایی را در برداشتن گوشی دارد. مانیتور 6 اینچ در وسط بدنه اصلی دربازکن تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM قرار دارد و در کنار آن کلید های تنطیمات به صورت تاچ قرا دارد. این کلید تنطیمات برای باز کردن درب ، مشاهده تصویر ، فراخوانی آسانسور میباشد . برای قفل شدن گوشی به بدنه یک ضامن پلاستیکی برای قفل شدن گوشی به بدنه در زمان گذاشتن گوشی طراحی شده تا از لغزیدن و افتادن گوشی جلو گیری شود.

                                                            دربازکن تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM

نمایشگر‌

در اولین نگاه به مانیتور شش اینچی سامسونگ مدل SHT-3006XM متوجه کیفیت بسیار بالا و روشنایی و وضوح تصویر آن میشوید. صفحه نمایش 6 اینچی LCD که از تکنولوژی TFT در تولید آن استفاده شده است تا میزان مصرف برق کمتری داشته باشد و کیفیت تصویر با وضوح بیشتری را به کاربر عرضه کند . فناوری نور پس ضمینه به گونه به روشنایی مانیتور SHT-3006XM کمک کرده است که اگر روبروی درب منزل شما اتومبیلی پارک کرده باشد قادر خواهید بود پلاک آن را به صورت واضح بخوانید. صفحه لمسی بسیار حساس آن حتی با دست خیس هم کار میکند ، سیستم حسگرهای نمایشگر 6 اینچی سامسونگ مانند تلفن های همراه این برند بسیار با کیفیت و حساس میباشد.

                                    دربازکن تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM

طراحی و قابلیت های فنی

مهمترین قسمت در آیفون تصویری SHT-3006XM سامسونگ قابلیت های فنی آن است که در نوع خود بینظیر میباشد . قابلیت ارتباط بین واحد ها برای مدل 6 اینچی سامسونک امکان ارتباط صوتی را در بازده زمانی تا 3 دقیقه برای تمامی واحد ها ، با یکدگر و ارتباط آن ها با نگهبانی و از نگهبانی با هر واحد فراهم کرده است. قابلیت استفاده از سه گوشی در یک واحد ، برای ساختمان های دوبلکس یکی دیگر از مزایای فنی میباشد ، استفاده از گوشی های موازی صوتی برای هر واحد نوعی دیگر از مزایای دربازکن تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM میباشد تا در محیز های اداری یا مسکونی بزرگ بین مانیتور اصلی و یک گوشی صوتی بتوان ارتباط داخلی برقرار کرد.امکان ذخیره سازی تصاویر افراد مراجعه کننده با ذکر تاریخ و زمان مراجعه یکی دیگر از قابلیت های فنی موجود در دربازکن سامسونگ میباشد .

سیستم مد خروج از منزل یک قابلیت منحصر به فرد در آیفون های تصویری سامسونگ میباشد ، دربازکن تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM با استفاده از پسورود خروجی با ترک کردن منزل در صورت ورود افرد غیر ساکن بلافاصله با واحد نگهبانی تماس گرفته و  ورود غیر مجاز را به واحد نگهبانی اطلاع میدهد.

 

بررسی کلید های تنظیمات

کلید های تنطیمات کنار مانتیور آیفون تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM به صورت سه تایی طراحی شده تا برای دسترسی سریعتر برای باز کردن درب ورودی و استفاده افراد مسن و کودکان یک میانبر زمانی در نظر گرفته باشد. این سه کلید با نور لایت آبی جلوه زیبایی به دربازکن تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM داده است . به ترتیب چیدمان این کلید ها از بالا برای برقراری ارتباط ، مشاهده تصویر ، باز کردن درب ورودی میباشد.

                                    دربازکن تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM

توانایی حافظه ( داخلی و جانبی )

دربازکن تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM قادر است تا از افراد مراجعه کننده یک تصویر را در حافظه خود ذخیره کند ، این فرایند به این صورت انجام میشود که فرد مراجعه کننده با فشردن کلید واحد مورد نظر آیفون تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM بلافاصله از وی یک تصویر در حافظه خود ذخیره میکند .

 

عملکرد سیستم های ارتباط با سایر واحد ها

 یکی دیگر از مزایای فنی آیفون تصویری SHT-3006XM  قابلیت ارتباط داخلی یاIntercom  میباشد . این ویژگی امکان برقراری ارتباط صوتی بدون هزینه بین واحد ها را در یک مجتمع فراهم میسازد . تمامی واحد ها قادر خواهند بود با یکدگر درارتباط باشند و در صورت نیاز با واحد نگهبانی نیز به صورت دو طرفه ( از نگهبانی به واحد و برعکس ) ارتباط صوتی برقرار کنند.

 

                                                         دربازکن تصویری سامسونگ مدل SHT-3006XM

این مانیتور با چه پنل هایی قابلیت نصب دارد؟

آیفون های تصویری سامسونگ تنها با پنل های سامسونگ به صورت عادی ( دکمه ای ) یا پنل های کدینگ را دارد. ساختار فنی منحصر به فرد پنل های سامسونگ تنها با گوشی های تصویری (دربازکن تصویری سامسونگ) هماهنگ بوده و به غیر از این پنل ها با پنل های دیگری سازگاری نصب ندارد.البته شایان ذکر است نصب هر گونه قطعه اضفی یا استفاده از محصولات سایر شرکت ها خدمات پس از فروش را ابطال خواهد کرد.

 

بخش امور مشتریان یا رضایت مشتریان

معمولا پس از انجام نصب یا تعمیرات دستگاه ها می بایست عملکرد پرسنل فنی توسط نمایندگی تعمیرات سامسونگ ارزیابی یا در صورت شکایت احتمالی یا عدم رضایت مشتریان مورد پیگیری و در جهت رضایت مشتریان تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی سامسونگ هرگونه اقدام لازم انجام شود. اگر چنانچه تعمیر دستگاه به درستی انجام نشده است، نمایندگی تعمیرات سامسونگ موظف است بلافاصله تعمیرکار، به محل دستگاه اعزام و بصورت رایگان دستگاه رفع عیب و رضایت مشتریان جلب شود و در آخر توسط پرسنل Happy Call تعمیرگاه مجاز و تعمیرگاه مرکزی سامسونگ در خصوص رضایت مشتریان سوال و عملکرد نهایی نمایندگی تعمیرات سامسونگ ثبت و به اطلاع مدیریت برسد.

 

بررسی نرخ قیمتی

برای خرید آیفون تصویری سامسونگ باید استعلام قیمت را قبل از خرید از واحد فروش بگیرید اما در هر صورت سعی شده تا در سایت فروش به روز ترین نرخ قیمت در اختیار مشتریان قرار بگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

 

جمع بندی نهایی

آیفون تصویری SHT-3006XM سامسونگ پر فروشترین مدل دربازکن سامسونگ در ایران میباشد بسیاری از برند های ایرانی مانند الکتروپیک از این مدل کپی برداری کرده است . طراحی زیبا ، کیفیت بسیار بالا ، مانیتور شش اینچی لمسی و قابلیت عکس برداری از افراد مراجعه کننده به همراه امکان ایجاد ارتباط صوتی با سایر واحد ها از دیگر امکانات موجود در آیفون تصویری SHT-3006XM  میباشد .

 

  • دارای صدای هشدا به هنگام استفاده نادرست
  • کیفیت بالای صدا و تصویر و مانیتور 6 اینچی
  • طراحی زیبا
  • انتخاب صدای زنگ از بین 8 ملودی
  • سیستم هشدار غیر مجاز 
  • در دو رنگ سفید و مشکی
مشخصات کالا
مدل

درب بازکن سامسونگ

اندازه صفحه ی نمایش 6
حافظه بدون حافظه
قابلیت تنظیم ملودی و صدای زنگ دارد
نوع صفحه نمایش رنگی – LCD TFT
گوشی دارد
صفحه نمایش لمسی (Tuch) دارد
قابلیت اتصال به پنل دوم دارد
قابلیت ارتباط بین واحدها دارد(تا 3 واحد)
سایر در دو رنگ سفید و مشکی

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید


نام شما

عنوان دیدگاه

متن دیدگاه

ایمیل