نقد و بررسی برند سامسونگ Review

پیش از آنکه به بیان ویژگی های آیفون تصویری سامسونگ Samsung بپردازیم باید گفت مسلما کره با برند سامسونگ از دیر باز در خاطر ایرانیان نقش بسته است که حداقل یک نمونه از محصولات صوتی تصویری این برند در اغلب خانه ها خودنمایی می کند و همچنین در بازار تلفن همراه با سایر برندها به صورت دوشادوش در حال رقابت است.
 

کیفیت بی نظیر این برند و قیمت مناسب محصولات با توجه به کارایی بی نظیر این برند منجر شد که توجه این برند به هوشمند سازی منازل مسکونی معطوف شود و در راستایSmart Production  (هوشمند سازی) کلیه تولیدات خود را به آن مجهز کند.

ما در این مطلب میکوشیم به بررسی ویژگی هایی که برند سامسونگ در آیفون تصویری های خود گنجانده است بپردازیم که همین ویژگی های منحصر به فرد سامسونگ را در زمینه آیفون تصویری به یک برند خاص تبدیل کرده است.

مسلما در این بازار رقابتی بین محصولات کسب جایزه طراحی برتر سامسونگ یعنی (IF Product Design2012 ) آن هم در زمانی که تازه شروع به فعالیت در این عرصه کرده است خود گویای برتری بی چون و چرای این برند در تمامی صحنه های رقابت می باشد.

 

برخی ویژگی های آیفون تصویری ساسونگ

ارتباط به صورت هندزفری

درسری دربازکن های هوشمند سامسونگ قابلیت ارتباط با مراجعه کننده به صورت بدون گوشی و تنها با تماس انگشت با صفحه لمسی , ممکن میگردد که همین ویژگی نشان دهنده بلندگوی قوی در بازکن های  سامسونگ می باشد.

 

اتصال به دوربین CCTV

سامسونگ در سری در آیفون تصویری خود قابلیت اتصال به  چند دوربین را نهفته است که این ویژگی باعث میشود که کاربر از طریق مانیتور نمایشگر در بازکن قادر باشد تا فضاهای دلخواه خود مثل حیاط یا پارکینگ یا انباری را با استفاده از دوربین مداربسته متصل شده به آیفون تصویری مشاهده نماید.

 

 AWAY Mode 

آیفون تصویری سامسونگ با قابلیت فعال سازی حالت عدم حضور در منزل بویسله ی در بازکنهای خود باعث میگردد که آیفون تصویری ازطریق ارتباط با نگهبانی ورود غیر مجاز را هشدار دهد.

 

 آیفون سامسونگ Emergency حالت

همنطور که گفتیم یکی از گزینه های دربازکن تصویری سامسونگ در هوشمند سازی منازل دربازکن های تصویری سامسونگ می باشد که از طریق  اتصال به سنسورهای اعلام حریق نشت گاز به وضعیت هشدار دهی میرسد.

 

قابلیت اتصال به گوشی هوشمند

با این قابلیت کارایی این آیفون تصویری را دو چندان میکند از آنجایی که گوشی هوشمند به عضو جدایی ناپذیر زندگی روزمره تبدیل شده است از طریق اتصال گوشی به این در بازکن ها میتوان در هر جای خانه و حتی بیرون از آن امکانات این در بازکن را  استفاده و آنرا در کنترل داشت.

پنل های تصویری سامسونگ

در بازکن های  زیبا و کاربردی سامسونگ دارای پنل های خاص میباشد که در مدل های متنوع تولید شده است همین ویژگی ارتباط بین مانیتور و پنل قابلیت های این پکیج هوشمند را به اوج می رساند

این پنل ها با توجه به در باز کن انتخابی و تعداد طبقات و کاربری مورد نظر ساختمان به مدل های کدینگ ساده و تصویری و پنل درب منزل تقیسم میشود  تا رضایت مشتری را در این عرصه نیز به صورت تمام و کمال جلب نماید.

تمامی این پنلها که در بیرون ساختمان نصب میشوند از لحاظ جنس بدنه و ضد آب بودن کاملا استانداردهای جهانی را کسب کرده است.

 

قیمت آیفون تصویری سامسونگ

مسلما قیمت آیفون تصویری سامسونگ در نگاه اول کمی گران به نظر میرسد، اما با توجه به امکانات بی نظیر و زیبایی چشم نواز برای کسانی که به دنبال تکمیل آبشن های خاص ساختمان خود هستند چندان زیاد نمی باشد.

 

گارانتی دربازکن سامسونگ

محصولات دربازکن تصویری سامسونگ در سایت دو بی کا با گارانتی کامتل ارائه می شود که در بین سایر خدمات پس از فروش از مزایا و امکانات ویژه ای برخوردار است که تکمیل کننده سود خریدار از اعتماد به این برند معروف و جهانی می باشد.

 

برای دریافت مشاوره تخصصی و کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید آیفون تصویری می توانید با تیم فنی و فروش دو بی کا تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان ما مشتاقانه منتظر پاسخگویی به سولات شما می باشند

اطلاعات بیشتر ...