با توجه به نوسانات ارز ، قبل از ثبت سفارش هماهنگ بفرمایید
شماره تماس دو بی کا

جک پارکینگی جک برقی سوزوکی - Suzuki جک درب ریلی اتوماتبک سوزوکی Suzuki 2000

جک درب ریلی اتوماتبک سوزوکی Suzuki 2000

جک سوزوکی با قدرت 2000 کیلوگرم و مناسب برای درب های تا طو ل 8 متر به همراه 4 متر دنده شانه ای / گارانتی: 18 ماهه سوزوکی

موجود
کد کالا: 443
قیمت محصول:   9,050,000 تومان
توضیحات کلی محصول

جک درب ریلی سوزوکی Suzuki 2000

شركت سوزوكي سنگاپور از برندهاي توليد و عرضه لوازم الكترونيكي و حفاظتي است كه با كارايي و كيفيت قابل قبول محصولاتش توانسته نبض بازار جهان و ايران را به دست بگيرد. جک ریلی سوزوکی 2000 برند سوزوكي را هم اكنون از فروشگاه اينترنتي دوبيكا قابل خريد مي باشد. در ادامه به بررسي موردي اين محصول مي پردازيم:

 

خصوصيات فني و ظاهري:

جك كشويي 2000 سوزوكي از موتوري 220 ولتي الكترومكانيكي پرقدرت بهره مي برد كه مي تواند درب هايي به سنگيني 2 تن را جابجا و باز و بسته نمايد و نيز قابليت اتصال به گيت هاي تردد و حمل و نقل را دارد.

جك پاركينگي ریلی سوزوكي با شكل و شمايل و ظاهري زيبا بازار عرضه شده است. رمز موفقيت اين محصول در استفاده و بكارگيري مواد و متريال با كيفيت و درجه يك است. آلومينيوم كه فلزي پركاربرد در صنعت توليد جك است، در جك سوزوكي 2000 نيز استفاده شده؛ بكارگيري اين فلز سبب افزايش نرخ امنيتي اين محصول گرديده كه با IP44، از دوام بالايي برخوردار است. اختصارا لازم به توضيح است نرخ حفاظتي يا IP به بيان ساده بيانگر ميزان مقاومت و دوام محفظه الكترونيكي يك دستگاه در برابر شرايط محيطي من جمله نفوذ آب و گرد و غبار است. محفظه و مدار اين جك مي تواند برودت -10 و حرارت 50+ درجه تاب بياورد و بدنه آلومينيومي آن توانايي تحمل حداكثر 150 درجه سانتيگراد گرما را دارد.

 

ساير ويژگي ها و خدمات پس از فروش:

جك هاي ريلي مدل 2000 شركت سوزوكي همراه با پكي شامل دو عدد ريموت فابريك و يك جفت چشمي و يك فلاشر ارائه مي گردد كه با گارانتي 18 ماهه اين شركت در دسترس مشتريان گرامي قرار گرفته است.

 

ويژگي هاي جك ريلي سوزوكي 2000:

  • حداكثر توان جابجايي درب با وزن 2000 كيلوگرم
  • سيستم الكترومكانيكي
  • قابليت اتصال به گيت تردد
  • داراي نرخ حفاظتي IP44
  • داراي دو عدد ريموت، يك جفت چشمي و يك عدد فلاشر