نقد و بررسی برند جک برقی الکتروپیک (یوتاب) Review

محصولات جک یوتاب (UTAB) که زیر مجموعه شرکت الکتروپیک میباشند ، الکتروپیک طیف وسیعی از انواع محصولات آیفون تصویری و صوتی ، قفل برقی ، جک درب پارکینگ ، سنسور روشنایی را تولید و در بازار داخلی کشور کرده است ، تولیدات جک پارکینگی و قفل برقی الکتروپیک با نام تجاری یوتاب در بازار حضور دارد.

 

جک درب پارکینگ یوتاب که تا کنون در چند مدل تولید شده جک یوتاب 689 (جک 24 ولت یوتاب) و جک یوتاب مدل سورنا که مدل سورنا موفق نبود و در ابتدای کار تولید آن متوقف گردید و جک یوتاب مدل U10 با ولتاژ 220V-AC که در دو کورس (شفت) 40 و 50 سانتیمتری تولید شده است. 

 

بررسی متخصر محصولات جک پارکینگ یوتاب UTAB

جک یوتاب 689

جک ریموت کنترلی یوتاب دارای ولتاژ 24 ولت میباشد و از موتور 24 ولت آلمانی بهره میبرد و این مورد قابلیت کارکرد با باطری در مواقع قطع برق و بدون نیاز به شارژر را فراهم میسازد، نکته ای که اینجا لازم است به کسانی که قصد خرید جک پارکینگی یوتاب یاد آور شویم که حتما جک یوتاب باید با قفل برقی یوتاب نصب گردید که جزو شرایط گارانتی این شرکت میباشد. دلیل این امر عدم فشار ناکافی جک در پشت درب در هنگام بسته بودن میباشد.

 

قابلیت باز و بسته نمودن درب تا طول هر لنگه 2.5 متر و وزن هز لنگه درب 250 کیلوگرم ، امکان اضافه نمودن 200 عدد ریموت ، قابلیت باز شدن بصورت تک لنگه ، سیستم Auto Closing با زمان قابل تنظیم و حرکت با کمترین صدا ، دارای سیستم ایمنی که در صورت برخورد درب با مانع سیستم Over Load میگردد و در حالت (باز یا بسته شدن) به نقطه اولیه خود باز میگردد.

 

جک یوتاب مدل U10-400

آخرین تولید شرکت یوتاب جک یو 10 می باشد که 220V میباشد که مدل 400 کیلوگرم آن برای درب های تا طول هر لنگه 2.5m و وزن هر لنگه حداکثر 400kg مناسب است و از نظر ظاهری شباهت بسیار به جک ویتو کالیپسو ایتالیا دارد.

 

جک یوتاب مدل U10-500

جک برقی UTAB U10-500 نیز با ولتاژ 220V-AC کار میکند وبا کورس 50cm مناسب درب های تا طول هر لنگه حداکثر 3m و وزن هر لنگه 500kg میباشد و برای درب های سنگین مناسب میباشد.

 

جک پارکینگی یوتاب مدل U10 با  قابلیت های منحصربفرد خود به بازار عرضه شده تا نیاز های مردم را برآورده کند. این جک پارکینگ با قابلیت عیب یابی خودکار و نمایش آن توسط نمایشگر سون سگمنتی (7 بخشی) ، قابلیت شناسایی موانع در مسیر، تنظیم خودکار کورس حرکتی بازو ها و استفاده از سیستم دو سرعته برای بسته شدن درب پارکینگ، خود را نسبت به جک های پارکینگی دیگر متمایز نموده. همچنین امکان تنظیم زمان بازشدن بصورت جدا برای هر دو بازو، قابلیت بسته شدن درب بلافاصله پس از عبور جسم از مقابل چشمی از امکانات دیگر این جک پارکینگی می باشد.


 

در پایان باید گفت که در انتخاب جک برقی ایرانی مدل های مختلفی در بازار موجود و دست خریداران در بین برندهای ایرانی باز است. ولی جک بازویی یوتاب تمامی تولیدات خود را با گارانتی 2 ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله عرضه مینماید.

اطلاعات بیشتر ...