شماره تماس دو بی کا
پنل تصویری 1086 وای فای

  صفحه اصلی آیفون تصویری  الکتروپیک پنل تصویری وای فای 1086 (WIFI)

پنل تصویری وای فای 1086 (WIFI)

پنل الکتروپیک wifi 1086 جهت مدیریت و بازکردن درب از طریق تلفن تلفن همراه با قابلیت تعریف کاربر و حذف کاربر / گارانتی: 36 ماهه الکتروپیک
موجود
کد کالا: 550
تعداد واحد را انتخاب نمایید:
قیمت محصول:   1,090,000 تومان
توضیحات کلی کالا

پنل تصویری الکتروپیک 1086 وای فای

شرکت الکتروپیک به عنوان یکی از قدیمی ترین تولید کننده گان آیفون تصویری همواره در بکارگیری تکنولوژی های نوین و به روز با تولید پنل تصویری وای فای 1086 برتری خود را ره رقبا نشان داده است با عرضه این پنل جدید کاربر میتواند زمانی که به نزدیکی در ورودی ساختمان رسید با استفاده از اپلیکیشنی که بر روی تلفن همراه خود نصب کرده است درب ورودی با موبایل خود باز نماید.

 

نحوه کار پنل Wifi Electropeyk

پنل تصویری الکتروپیک 1086 وای فای دارای ماژول وای فای میباشد شما پس از نصب نرم افزار از سایت شرکت و یا استفاده از QR Code مندرج در دفترچه راهنما برنامه اختصاصی آن را نصب نموده و با روشن کردن وای فای و پیدا کردن نام electropeyk به پنل تصویری متصل میشود. شاید سوال در خصوص امنیت این پنل برای شما ایجاد شده باشد، باید یادآور شده که در app اختصاصی آن امکان تعریف کاربران و مدیران فراهم است و پنل فقط از کاربران تعریف شده در سیستم فرمان میپذیرد و از نظر امنیتی کاملا قابل اطمینان میباشد.

لازم به ذکر است برای کار با پنل نیازی به اینترنت نمی باشد و اتصال به پنل از طریق HotSpot و شبکه وای فای انجام میگردد.

 

پنل 1 واحدی الکتروپیک 1086 wifi

 

طراحی و ظاهر 

الکتروپیک در طراحی این پنل تصویری از همان طراحی پنل تصویری الکتروپیک 1086 بهره برده است با این تفاوت که در قیمت میانی پنل و زیر لنز دوربین ماژول وای فای را قرار داده است که با قاب مشکی رنگ و المانی که نشان دهده وای فای است این بخش کاملا قابل مشاهده است.

پنل الکتروپیک وای فای 1086 دارای دوربین چرخشی است و در زمان نصب و از پشت پنل میتوان زاویه دوربین را تنظیم نمود و بهترین زاویه دید را انتخاب نمود یکی دیگر از ویژگی های پنل دم دری الکتروپیک 1086 wifi مقاومت در برابر دما و رطوبت است که آن برای هر شرایط آب و هوایی مقاوم کرده است.

 

 

 

ویژگی های پنل دم دری الکتروپیک 1086 WiFi

  • دوربين چرخشيFD در تمام جهات در هنگام نصب
  • دارای تکنولوژیWIFI
  • نصب و سيم بندي آسان
  • قابلیت تنظیم صدا
  • قابليت ديد درشب
  • كيفيت بالاي صدا و تصوير
  • مقاوم دربرابر دما و رطوبت
  • بدون محدوديت در تعداد واحد
  • داراي سوئيچ ضد سرقت
  • بهره گیری از فناوری ساخت (SMT) 

 

گارانتی و خدمات پس از فروش

پنل وای فای الکتروپیک 1086 مانند سایر محصولات آیفون تصویری الکتروپیک دارای 36 ماه ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش میباشد ، سایر تولیدات الکتروپیک نیر مانند قفل برقی یوتاب و جک درب پارکینگ یوتاب نیز از گارانتی و خدمات پس از فروش گسترده ای برخوردار هستند.